Kaip atkurti Gmail.com jau ištrintus elektroninius laiškus

Kaip atkurti Gmail.com jau ištrintus elektroninius laiškus

Ekrane matomo vaizdo įrašymas Windows 10 vartotojams
Kaip pridėti rusų/vokiečių kalbą jūsų kompiuteryje
Gmail kaip atidėti laiškų siuntimą
Kaip naudotis Linkomanija.net Torrent.lt ir kitomis blokuotomis svetainėmis Lietuvoje
Kaip rašyti referatą?

Kartais nutinka taip, kad ištriname nepagalvoję arba per klaidą ir paskui prireikia tų elektroninių laišku… Ką daryti tada? Gerai jei naudojatės pačia populiariausia elektroninio pašto sistema – Gmail.com. Jei ištrynėte laiškus kuriuos reikia, greičiausiai juos pavyks atkurti ir šiandien mes pasistengsime Jums paaiškinti kaip tai padaryti – kaip atkurti Gmail.com jau ištrintus elektroninius laiškus. Mes kalbame apie elektroninius laiškus kurie jau yra ištrinti iš Inbox ir iš Trash katalogų. Taigi ką reikia daryti tuomet skaitykite šiame straipsnyje:

Taip pat skaitykite:  Kaip sukurti elektroninį paštą

  1. Prisijunkite prie savo Gmail.com paskyros ir atidarykite šį puslapį: Missing emails support
  2. Užpildykite ten esančią formą: jūsų elektroninis paštas; pažymėkite varnele ar iš šio pašto šiuo metu esat prisijungęs; Kada laiškas ištrintas ir kodėl. Formos pvz. pateiktas žemiau.
  3. Parašykite, kad laiškai ištrinti per klaida, yra svarbus ir t.t.

Valandos bėgyje gausite elektroninį laišką iš mail-support@google.com. Laiške Jums praneš ar pavyko atstatyti jūsų elektroninius laiškus. Jei Gmail.com komandai pavyks atstatyti jūsų ištrintus laiškus, Jūs juos matysite savo paskyroje.

Taip pat skaitykite:  Kaip naudotis torentais

Kol kas nėra tikslios informacijos kiek laiko Gmail.com laiko elektroninius laiškus savo serveriuose, yra diskusijų forumuose informacijos, kad kai kam pavyko atstatyti ir metų senumo elektroninius laiškus, bet čia tikriausiai priklauso nuo sėkmės faktoriaus 🙂 Tad jei ištrynėte svarbius emailus, pabandykite juos atgauti, pasinaudodami mūsų patarimais. Pasidalinkite komentaruose ar Jums pavyko ir kokio senumo buvo atgauti laiškai.

5.0
ĮVERTINIMAS
Lengvumas
Nauda
4 user votes x 5.0
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: