Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą?

Gearvita.com – apžvalga, atsiliepimai
Kaip išsirinkti droną
Kaip išsirinkti gartraukį
Kaip atskirti poliarizuotus akinius
Kur pigiausiai užregistruoti .LT domenus

Patarimai, Jums Vyrai, kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą.

1. Atkreipti dėmesį į jos juvelyrinių dirbinių stilių yra vienas iš pirmųjų ir pagrindinių žingsnių ieškant idealaus sužadietuvių žiedo. Ką ji šiuo metu nešioja? Ar tai moderniai atrodantys ir išryškinantys jos stilių papuošalai? O gal ji teikia pirmenybę  senesniam vintažiniam stiliui? O gal  jai labiausiai patinka klasika – papuošalai, kurie niekada nebuvo išėję  ir neišeis iš mados?

2. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kokius juvelyrinius gaminius ji nešioja nuolatos, o ne išskirtinėmis progomis, nes tik nešiojami nuolatos, ir atskleidžia, kas jai priimtiniausia ir patogiausia.

3. Kokios metalo spalvos papuošalus ji labiausiai mėgsta ir nešioja? Daugelis moterų turi savo mėgstamą papuošalo spalvą. Jeigu jai patinka baltas auksas, net nesižvalgykite į raudono ar geltono aukso žiedus. Paprastai sužadėtuvių žiedai su deimantu būna balto arba raudono aukso. Deimantai baltame aukse išryškėja labiau.

4. Dabar, kai jau išsiaiškinome jos žiedo stilių, pats laikas parinkti deimantą, kuris bus žiede. Pagrindinis dalykas, nuo ko turėtumėte pradėti ieškodami deimanto, yra „4C“ – briaunavimas, spalva, švarumas ir karatai (angl. Cut, Color, Clarity & Carat). Tai padės Jums apsisprendžiant ir ieškant geriausios kainos ir kokybes santykio, labiausiai atitinkančio Jūsų poreikius. Tačiau, kad ir koks svarbus būtų „4C“, atminkite, kad grožis yra vienintelis teisėjas. Ir mes tai puikiai žinome.

5. Pinigų suma, kurią Jūs planuojate išleisti sužadėtuvių žiedui – svarbiausias aspektas. Nesujaudinkite, jei Jūsų biudžetas mažesnis. Jūs tikrai galite nusipirkti Jums prieinamą sužadėtuvių žiedą. Yra daug puikių pasirinkimų: nuo žiedo su vienu brangakmeniu iki sužadėtuvių žiedo su daug smulkių deimantukų.

6. Svarbu, kad  sužadėtuvių žiedai su deimantais turėtų Valstybinės įmonės „Lietuvos prabavimo rūmai“ išduotus brangakmenių sertifikatus, kurie patvirtina, kad deimantai yra natūralūs ir atitinka aukštus mūsų kokybės standartus.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • komentaras-avataras

    O aš manau, kad svarbiausia žiedo dydis (būtų prasta padėtis jei besiperšant jis netiktų) ir pats gestas „everything else is secondary”