Kaip sukurti elektroninį paštą

Kaip sukurti elektroninį paštą

Populiariausi internetiniai žaidimai
Kaip įsigyti kriptovaliutų BTC – Bitcoin, ETH – Ethereum ir kitų populiariausių
Kaip išsirinkti gerausią hostingą (VPS)
Kaip naudotis TransferGo paslaugomis
Kaip žiūrėti filmus nemokamai – Filmai.In

Elektroninį paštą šiais laikais susikurti taip lengvą kaip įsigyti duonos parduotuvėje. Tik čia viskas paprasčiau, nereikia eiti iki parduotuvės  ir leisti pinigų. Viską galima padaryti kelias mygtukų paspaudimais namuose. Internete galima surasti daugybę nemokamų būdų susikurti asmeninei el. pašto dėžutei. Kiekviena didžioji interneto kompanija tuo siekia pritraukti kuo daugiau klientų. Nemokamai susikurti ir tvarkyti elektroninį paštą siūlo Google, Hotmail, Yahoo, Inbox.com, Aol ir kt.  Taigi pirmiausia reikėtų pasirinkti portalą, kuriame norėtume turėti savo e-mail. Kodėl? Todėl, kad kai kurios elektroninės pašto dėžutės turi daugiau talpos, kai kurios mažiau, o yra ir tokių už kurias reikia mokėti. Tai padarę galime pradėti kurti savo elektroninį paštą.

Aptarsime pačią populiariausią elektroninio pašto programą pasaulyje Gmail, kurią sukūrė ir siūlo naudotis Google.

Taigi, nuo ko pradėti? Sekite žemiau išvardintus žingsnius ir Jūs ne už ilgo turėsite savąjį el. pašto adresą.

[dropcap_red] 1. [/dropcap_red] Surasti internete Gmail pašto programą labai paprasta. Tikriausiai kasdien naudojate Google paieškos sistemą http://www.google.lt ? Taigi, atsidarę naršyklės Google paieškos langą, jo viršuje labai greitai surasite Gmail  programą (apibraukta raudonai):

kaip_susikurti_el-pasta

[dropcap_red] 2. [/dropcap_red] Suradę ją, paspauskite kairiuoju pelės klavišu. Pateksite į sekantį langą. Kadangi Jūs dar neturite el.pašto, Jums jį reikia susikurti. Spauskite “Sukurti paskyrą”, kurią apibraukiau raudonu apskritimu:

kaip_susikurti_el-pasta-2

[dropcap_red] 3. [/dropcap_red] Atsivers langas, kuriame turėsite suvesti šiuos duomenis:

a) vardą (tai neturi būti Jūsų tikras vardas)

b) pavardę (tai neturi būti Jūsų tikra pavardė)

c) norimą vartotojo vardą. Ši vardas sudarys Jūsų pirmąją dalį Jūsų el.pašto adreso. Tarkime Jūs įrašysite  “senjoras”. Tuomet Jūsų pašto adresas bus “[email protected]”. Turėkite omenyje, kad Gmail naudojasi labai daug žmonių ir daugelis vartotojo vardų jau gali būti panaudoti. Kiekvieną savo bandymą galite patikrinti, paspaudę žemiau esantį mygtyką “tikrinti galimybę!”. Sistema iš karto Jums parašys ar toks vardas galimas ar ne.

d) toliau sugalvojate slaptažodį, kurį vėliau naudosite prisijungdami ir tikrindami savo el. paštą. Slaptažodį reikia stengtis sukurti gana sudėtingą, kad kitiems žmonėms būtų sunku nuspėti ar įsiminti. Naudokite ir skaičius ir raides, pavyzdžiui: 8h6fd3g9. Sukūrę būtinai saugioje vietoje užsirašykite, kad nepamirštumėte. Sistema parodys, kokio sudėtingumo slaptažodį Jums pavyko sukurti. Simbolių turi būti ne mažiau 8-ių.

e) pažymėkite varnele laukelį “Likite prisijungę”. Tai reiškia, kad baigus registraciją, liksite sistemoje ir galėsite  pradėti naudoti savo el. pašto dėžutę.

f) pasirinkite apsaugos klausimą. Jis bus reikalingas, jeigu užmiršite prisijungimo slaptažodį. Tarkime Jūs pasirenkate “Koks buvo Jūsų pirmojo mokytojo (-os) vardas?”. Laukelyje “atsakymas” įrašote vardą, tarkime, “Ona”. Kai Jūs norėsite, kad Gmail sistema primintų Jums slaptažodį, Jūsų paklaus būtent šio klausimo “Koks buvo Jūsų pirmojo mokytojo (-os) vardas?”. Tuomet Jūs atsakydami, parašysite, kad mokytojos vardas buvo “Ona” ir sistema parašys Jūsų užmirštą ar pradingusį slaptažodį.

g) atsarginio pašto adreso laukelis gali likti tuščias.

 

kaip_susikurti_el-pasta-3

h) laukelyje “Vieta” pasirinkite šalį, kurioje gyvenate.

i) laukelyje “žodžio patikra” įrašykite iškraipytomis raidėmis parašytą žodį. Jis naudojamas apsaugos sumetimais, tikrinant ar registruojasi tikras žmogus ar kokie nors automatiniai interneto virusai. Žemiau pateikto paveikslo atveju turėtumėt suvesti į laukelį šias raides: eliessel.

j) ir pagaliau paskutinis žingsnis: turite paspausti apačioje esantį laukelį “Sutinku. Sukurkite sąskaitą.”

kaip_susikurti_el-pasta-4

[dropcap_red] 4. [/dropcap_red] Sėkmingai atlikus registraciją prieš Jus atsivers štai toks langas:

kaip_susikurti_el-pasta-5

[dropcap_red] 5. [/dropcap_red] Jums tereikia spustelti raudonai apibrauktą laukelį “Parodyti mano paskyrą” ir Jūs pateksite į savo asmeninio elektroninio pašto dėžutę, kuri atrodys štai taip:

kaip_susikurti_el-pasta-6

[dropcap_red] 6. [/dropcap_red] Sėkmės rašant nuoširdžius laiškus savo brangiems žmonėms!

E-mail galite bendrauti su draugais ir visiškai nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje jie gyvena. Tai vienas greičiausių ir patogiausių būdų palaikyti bendravimą. Ir tai dar ne viskas! Jeigu jūs norite nusiųsti draugui savo nuotrauką, arba kokį dokumentą jūs galite juos paprasčiausiai prisegti prie laiškučio. Kaip tai padaryti? Dažniausiai tai prie siuntėjo duomenų būna maža savaržėlė, o šalia jos prierašas „pridėti“ (angl. attach.) paprasta, greita ir patogu!

2.3
BENDRAS REZULTATAS
Saugumas
14 naudotojas balsai x 2.1

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1