Kaip instaliuoti windows 7 iš USB rakto

Kaip instaliuoti windows 7 iš USB rakto

Kaip instaliuoti Windows 8
Kaip pasidaryti baldus iš euro palečių
Kaip sudėti laminuotas grindis
Kaip įsirengti mažo ploto vonią (idėjos)
Kaip ir kodėl reikia mulčiuoti dirvą

Windows 7 instaliavimas nėra toks sudėtingas procesas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, tereikia žinoti kelis pagrindinius niuansus.  Windows instaliavimas užtrunka apie valandą laiko, tačiau jei norime tai pagreitinti  galima Windowsus instaliuoti iš USB rakto. Kaip tai padaryti parašysime šioje pamokoje.

Visu pirma:

1. pirma jums reikia turėti mažiausiai 4 GB talpos USB raktą.
2. Parsisiunčiame programą Windows USB – DVD tool. Siųstis
3. Įrašome ir atsidarome atsisiųstą programą.
4. Tada spaudžiame „Browse“ ir pasirenkame Windows operacinės sistemos .iso failiuką. Spaudžiame „Next“, „USB device“ ir „Begin copying“.
5. Įrašymas trunka iki 10 minučių.

SVARBU – USB rakte neturi būti jokios kitos informacijos. Jis turi būti suformatuotas prieš įrašant ten operacinę sistemą.

 6. Viskas, USB raktas paruoštas operacinės sistemos įrašymui į kompiuterį. Perkrauname kompiuterį. Spaudžiame F2/DEL/F12.. priklausomai nuo kompiuterio, atsidarys BIOS nustatymai, ten reikia surasti skiltį „Boot“ ir pirmoje vietoje nustatyti USB raktą.

O toliau viską daryti kaip paprastoj windows 7 instaliacijoje.

win7

7. Šis būdas tinka tik ant kai kurių kompiuterių, kai perkrauname kompiuterį spaudinėjame ESC, atsidaro langas. Pasirenkame USB raktą ir krovimas prasideda iš rakto.

Iš USB rakto operacinės sistemos įrašymas yra greitesnis.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 5
 • komentaras-avataras

  Puiki pamoka, pavyko instaliuoti is pirmo karto.

 • komentaras-avataras
  Modzius Prieš 11 metų

  Manau man pavyks ir seip viskas padaryt kaip priklauso +rep

 • komentaras-avataras

  is usb niekas nerasineja

 • komentaras-avataras
  Algirdas Prieš 6 metai

  Sveiki. Mano Win 7 jau 4 ar daugiau metų. Jau pradėjo striginėti. Nutariau pirmą kartą perinstaliuoti pats. Prisiskaičiau ir prisižiūrėjau (youtube) visokių patarimų, galvoju kad pavyks. Instaliuoti bandysiu iš USB rakto(CD-ROM nelabai dirba, kompui jau 8 metai). Turiu tokį klausimą: mano kompo ir pelė, ir klaviatūra belaidė (per USB). Ar nebus taip kad kokiu instaliavimo momentu kliaviatūra nebedirbs ir instaliavimas pakibs? Ačiū už atsakymą.