Kaip užsiauginti sveikus plaukus

Kaip užsiauginti sveikus plaukus

Kaip paskatinti blakstienų augimą
Kaip kompiuteryje paleisti senesnius žaidimus
Kaip naudoti vaistinį šalaviją
Kaip nuvalyti lygintuvą
7 patarimai, kaip suvilioti vyrą ne vienai nakčiai

Šiais laikais yra begalės skirtingų būdų kaip atrodyti gražiai bei išsiskirti iš minios. Vienos merginos renkasi makiažą, kitos aprangą ar įvairias šukuosenas. Žinoma, po begalės eksperimentavimų su plaukais, pastarieji praranda natūralų žavesį, kurio neretai taip trokštame. Tad iškyla klausimas, kaip jį susigrąžinti? Atsiauginti natūralią plaukų spalvą ar liautis naudojus džiovintuvą gera mintis, tačiau ne visiems priimtina. Taigi, štai keletas patarimų, kaip pakeisti savo kasdieninius įpročius ir taip apsaugoti plaukus nuo bereikalingo žalos.

Visų pirma, atsikratykite plaukų gumyčių. Žinoma, kiekviena mergina, turinti ilgus plaukus, sutiks, jog nėra nieko geriau nei po ilgos dienos susirišti plaukus į kuoduką ar uodegą. Visgi, tai gali sukelti nemažai žalos. Neretai rišant plaukus gumyte, ar ją išimant nutrūksta jūsų puoselėjami plaukai, tad jei norite turėti ilgus ir sveikus plaukus, turėtumėte to atsisakyti. Geriausia alternatyva – kaspinėliai ar medžiaginės juostelės. Jos gali padėti sukurti bet kokią šukuoseną, tačiau kartu ir apsaugoti nuo trūkinėjimo.

Kaip-uzsiauginti-sveikus-plaukus

Taip pat, atkreipkite dėmesį į priemones, kurias naudojate kiekvieną dieną. Jei norite, jog jūsų plaukai nelūžinėtų, sausus plaukus šukuokite su specialiu šepečiu, o šlapius – retomis šukomis. Atminkite, jog šlapi plaukai yra dar pabiau pažeidžiami, tad jei naudosite šepetį, jūsų plaukau lūžinės, o plaukų galiukai šakosis.

 

Kaip-uzsiauginti-sveikus-plaukus1

Greičiausiai kiekviena mergina po galvos plovimo plaukus susuka į rankšluostį. Taip darydavo mūsų mamos, taip esame išmokę ir mes. Visgi, ta nėra geras pasirinkimas. Stenkitės įprastai naudojamą rankšluostį pakeisti nenaudojamais medvilniniais marškinėliais. Tai užtikrins, jog medžiaga sugertų drėgmę, esančią plaukuose, o pastarieji nelūžinės ir atrodys sveiki. Dar vienas patarimas – galvą plaukite po vėsiu vandeniu. Karštas vanduo sausina odą bei plaukus, o tai nėra gerai, na o šaltas vanduo padės to išvengti, bei suteiks akinančio blizgesio.

Kaip-uzsiauginti-sveikus-plaukus2

Žinoma, nepamirškite naudoti įvairių plaukų priemonių. Įsitikinkite, jog bent kelis kartus per savaitę naudojate atkuriamąją plaukų kaukę, o naudojant plaukų džiovintuvą ar tiesintuvą, plaukus supurškiate apsauga nuo karščio. Taip pat galite palepinti ir savo plaukų galiukus, tam skirti įvairūs serumai ar purškiami balzamai, kurias galima naudoti ant sausų plaukų. Visa tai ne tik apsaugos jūsų plaukus, bet ir padės juos puoselėti ir skatinti augimo procesą.

Kaip-uzsiauginti-sveikus-plaukus3

Galiausiai, atkreipkite dėmesį į naudojamą pagalvės užvalkalą. Šiuo atveju šilkinis užvalkalas yra pats geriausias pasirinkimas. Šilkas yra daug švelnesnis nei medvilnė, ant kurios dažniausiai miegame. Taigi, jei rinksitės šilkinį pagalvės užvalkalą, būsite tikri, jog plaukai miego metu nesusivels, nelūžinės, o priežiūra kitą diena bus lengva ir paprasta.

Kaip-uzsiauginti-sveikus-plaukus4

Kiekviena mergina nori turėti sveikus ir išpuoselėtus plaukus, nes tai bene gražiausias moteriškumo simbolis. Visgi, kasdieniame gyvenime susiduriame su begale efektų, kurie daro neigiamą poveikį mūsų plaukams. Taigi, jei norite juos apsaugoti, vadovaukitės nurodytais patarimais ir jūsų plaukai atrodys sveiki ir žvilgantys.

 

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 4
 • komentaras-avataras
  Nesvarbu Prieš 11 metų

  O tai kaip tvirtai uzrysti plaukus sportuojant ?

  • komentaras-avataras

   geriasia silkini kaspina ipinti arba paprastais segtukais i kuoduka. Esme, kad gumytes(ypac su metalais)drasko plaukus, todel ju reikia vengti:)

 • komentaras-avataras

  As tai ne tik situos patarimus naudoju, bet ir kondicionieriu gera, tai viskas kolkas puiku

 • komentaras-avataras

  Isbandziau ivairias kaukes ir losjonus ir priedo dar vartoju bio selenium+zn papildus, efektas labai geras:|)