Kaip pasidaryti natūralų veido prausiklį

Kaip pasidaryti natūralų veido prausiklį

Greičiausiai kiekviena mergina ar moteris savo vonioje rastų bent vieną veido prausiklį - šveitiklį. Ši priemonė yra skirta ne tik negyvos odos sluoks

Kaip teisingai plauti ir nusausinti salotų lapus
Kaip pasidaryti matinį nagų laką
7 patarimai, kaip suvilioti vyrą ne vienai nakčiai
Kaip atnaujinti subraižytą telefono ekraną

Greičiausiai kiekviena mergina ar moteris savo vonioje rastų bent vieną veido prausiklį – šveitiklį. Ši priemonė yra skirta ne tik negyvos odos sluoksnio pašalinimui, bet ir veido odos atgaivinimui bei puoselėjimui. Taip pat, veido prausiklis gali būti naudojamas ir makiašo valymui, tad galima drąsiai teigti, jog tai itin universali priemonė. Tenka pastebėti, jog parduotuvių lentynose randamos prekės yra ganėtinai brangios (kaip pavyzdį galima paminėti vieno populiariausių prausiklių – šveitiklių kainą, kuri siekia 20Lt), tad kodėl gi nepabandžius pasigaminti prausiklio namuose? Jei priimate šį iššūkį, sekite toliau pateiktai žingsniais.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Vieno avokado;
  • Jūsų naudojamo veido pienelio;
  • Blenderio ar kito smulkintuvo, tinkančio smulkinti kietus maisto produktus.

[/list_style_star]

Taigi, prausiklio gamybą pradėsime nuo avokado: perpjaukite jį pusiau ir išimkite kauliuką. Šveitiklio gamybai jums prireiks būtent kauliuko, tad galite avokado masę panaudoti veido kaukės gamybai. Išėmus kauliuką, jį nuplaukite po šiltu vandeniu ir palikite išdžiūti 4-5 dienoms. Po jų, pastebėsite jog kauliukas yra visiškai sausas, tada perpjaukite jį į keturias dalis ir susmulkinkite iki trupinių. Tiesa, kauliuko trupiniai oksiduojasi, tad jų spalva gali būti net raudona, tad neišsigąskite, viskas vyksta pagal planą. Galiausiai, suberkite kaulo trupinius į naudojamo prausiklio indą ir viską gerai išmaišykite.

Dabar galite naudoti savo naują prausiklį ir atgaivinti pavargusią veido odą natūraliomis medžiagomis!

Daugiau informacijos rasite video pamokoje:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0