...

Kaip pasidaryti lenktas pertvaras iš GKP

Kaip pasidaryti lenktas pertvaras iš GKP

Kaip išskaptuoti moliūgą
Kaip suderinti finansines galimybes ir komforto poreikį
Kaip pasidaryti didelį plaukų kuodą
Kaip išsaugoti Viber susirašinėjimo istoriją
Kaip pasigaminti sluoksniuotus ledus

Pertvara iš gipso kartono – tai sumontuojama konstrukcija, skirianti bendrą patalpos plotą į dalis (kambarius, koridorius, sanitarinius mazgus). Sieninę pertvarą iš gipso kartono sudaro metaliniai profiliai (arba mediniai tašeliai 60×60) su iš abiejų pusių pritvirtintomis gipso kartono plokštėmis, o vidinė pertvaros ertmė užpildoma mineraline vata. Sieninė pertvara nėra laikančioji siena. Gipskartonio konstrukcijų montavimas nėra sudėtingas. Pagrindinis keblumas – tai taisyklingas žymėjimas, o siūlių glaistymui reikia atitinkamos kvalifikacijos arba darbo patirties turinčio darbuotojo.

 

Lenktos pertvaros montavimas

Su Lanksčių profilių sistema Jūs galite lengvai sukurti norimą sienų ar lubų forma. Tačiau ne viskas taip paprasta kaip atrodo. lanksčiųjų profiliu Lietuvoje gauti yra ypatingai sunku, ką daryti tada? Taigi jei jums nepavyko rasti lanksčių profiliu, nenusiminkite išeitis visada yra.

Norint sumontuoti lenktas pertvaras Jums reikės:

  • UW profilių.
  • CW profilių.
  • Medsraigčių su maksimaliai lygiomis galvomis.
  • Darbo įrankių.
  • GKP

Darbo eiga

Žymėjimas. Virve ir kreidele ant grindų pažymime pertvaros ašį, durų angų vietas. Su svambalu ir virve pažymime pertvaros ašį ant sienos ir lubų.

Supjaustome UW profilį.

profilis-UW

 

Profilį išlenkiame norimu kampu ir prisukame prie grindų ir lubų:

profilis-UW-2

 

Statome CW profilius.

StatramsčiaiStatramsčiai-3

Tuomet montuojame kaip ir tiesias GKP pertvaras. Susukame sienų profilius, sustatome  CW profilius atitinkamais atstumais.  Pravedame komunikacijas, sudedame mineralinę vatą. Sukame GK plokštes, špakliuojame, gruntuojame, dažome.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0