Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?

Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?

Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus
Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?
Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis
Dovanų idėjos Valentino dienai
Kaip pasidaryti aitvarą

2017 metams einant į pabaigą, daugelis vis dažniau pradeda galvoti apie kitų metų planus ir darbus. Laiko ir darbų planavimui ypač naudingi darbo kalendoriai, padedantys tiksliai skirstyti savo laiką bei stebėti užimtumą. Darbo knyga 2017-2018 taip pat gali būti puiki dovana sau, draugui ar kolegai artėjančių švenčių proga. Tad pateikiame kelis naudingus patarimus, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis darbo knygas kitiems metams.

 

Ką būtina įvertinti prieš perkant darbų kalendorių?

 

Darbo knygos pasirinkimas gali tapti itin sunkiu sprendimu, todėl pateikiame kelis aspektus, į kuriuos rekomenduojama atsižvelgti. Tai – ne tik darbo knygelės išvaizda, bet ir Jūsų asmeniniai poreikiai. Atvertus darbo kalendorių, pirmiausia, kiekvienas atkreipia dėmesį į leidinio dizainą. Jis gali būti paprastas ir subtilus, žaismingas, puoštas iliustracijomis ar papildytas motyvuojančiomis ir įkvepiančiomis citatomis.

 

Darbo knyga 2018 metams privalo būti patogi naudoti. Todėl būtinai įvertinkite knygelės dydį, puslapių skaičių ir storį. Didesni darbo kalendoriai dažnai būna plonesni, todėl ir yra lengvesnis. Kartais maža knygutė gali sverti gerokai daugiau nei A4 formato užrašinė. Atsižvelgti į šiuos dalykus būtina dar ir dėl to, kad kalendorius dažnai tampa kiekvienos dienos palydovu. Jei didelio formato plonas kalendorius netilps į rankinę ar portfelį, tai gali tapti minusu. O į mažą kalendorių ne visada patogu rašyti, ypač jei planų daugiau nei puslapių.

 

Taip pat vertėtų knygelę pavartyti, apžvelgti, kiek vietos palikta rašyti ir dėlioti mintims. Ar savaitės dienos suskirstytos per pora puslapių, ar kiekvienai dienai skirta po atskirą lapą. Įvertinkite ar Jums patogus puslapių subraižymas: šis gali būti suskirstytas linijomis, langeliais, taškeliais arba būti visiškai tuščias. Tinkamai pasirinkta darbo knyga 2018 metams gali tapti pagrindiniu atributu, gelbėjančiu nuo per didelio minčių kiekio.

 

Įvertinkite spalvas, tekstūras bei tą, kas papildomai įtraukta į knygelės turinį, pavyzdžiui, žemėlapiai, pagalbos telefonų numeriai, ateinančių metų kalendorius, kalendorinių švenčių sąrašas. Rinkitės atsižvelgę į savo darbo pobūdį. Visgi, pasirinkta darbo knyga tarnauti turėtų visus metus. Darbo kalendoriai – praktiška prekė, tačiau norint įsigyti patogią knygą kiekvienai dienai, jos paieškoms reikia skirti laiko ir dėmesio.

 

Prekyboje randamas asortimentas

 

Tiek parduotuvėse, tiek internete dabar galima rasti pačiasų įvairiausiasų darbo knygasų. Vienos jų – paprastos, solidžios išvaizdos, kitos – spalvingos, nuotaikingos. Išsirinkti tokią prekę dabar nėra sudėtinga tiek verslo žmonėms, tiek menininkams ar mėgstantiems išskirtines darbo priemones. Elektroninėje kanceliarinių prekių parduotuvėje „Biuro gidas“ galite rasti platų darbo kalendorių ir užrašų knygelių asortimentą. Didžioji dalis jų pasižymi subtiliu dizainu. Visgi, galima rasti įvairiausių formatų, pasižyminčių skirtingais matmenimis, spalvomis bei viršelio ir puslapių savybėmis.

 

  • Populiariausi darbo kalendorių formatai – A5 bei A4.
  • Spalvų paletė yra itin plati, todėl išsirinkti viršelio spalvą neturėtų būti sunku.
  • Viršelis gali būti storas, plonas, minkštas bei kietesnis.
  • Prekyboje galima rasti tiek siūtą, tiek spirale susegtą knygelę.
  • Dažniausiai darbo kalendoriai turi skyrimui skirtą medžiaginę juostelę.
  • Kartais viršelis užfiksuojamas tampria gumele.
  • Knygelė gali būti suskirstyta savaitėmis arba dienomis.

 

Darbo kalendorių nauda

 

Verta paminėti, kad darbo knyga 2018 gali padėti pakelti produktyvumą, leisti efektyviau planuoti savo laiką. Bendrai kalbant, darbo kalendorius yra skirtas padėti suplanuoti savo laiką, darbus, susitikimus. Nustatyta, kad organizuotas planavimas padeda išvengti streso, padeda darbus organizuoti atsižvelgiant į jų prioritetiškumą. Tai leidžia daugiau pasiekti, be to, galima apžvelgti visų metų pasiektus tikslus.

 

Darbo knyga dovanų

 

Darbo kalendorius gali tapti praktiška dovana. Tačiau taip pat rekomenduojame atsižvelgti, kad išrinkta darbo knyga turėtų atitikti ir ją gaunančio žmogaus charakterį. Nesvarbu, tai būtų sesuo, draugė ar kolega. Atsižvelkite į žmogaus gyvenimo būdą, tai, kaip jis planuoja savo laiką, ir pagal tai parinkite knygelės dizainą. Minimalistinis dizainas labiau tiks verslo kolegai ar partneriui, o žaismingesnį, papildytą mielais paveikslėliais ar motyvuojančiomis citatomis galima dovanoti artimam draugui. Tegul tai tampa įsiminta ir naudinga dovana, padėsiančia nepasimesti greitame gyvenimo ritme.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0