Kaip pirkti iš DHgate.com

Kaip pirkti iš DHgate.com

Kaip prekiauti Forex
Kaip kompiuteryje paleisti senesnius žaidimus
Kaip instaliuoti Windows 8
Kaip uždirbti iš svetainės
Kaip pridėti rusų/vokiečių kalbą jūsų kompiuteryje

Šiandien aptarsime dar vieną Kinijos parduotuvę – DHgate.com, ji kaip ir kitos populiarios Kinijos parduotuvės turi sandėlius visame pasaulyje. Jei dar nežinojote tai DHgate yra viena iš keturių didžiausių Kinijos internetinių parduotuvių. DHgate.com – iš esmės tokia pati parduotuvė kaip Aliexpess, tačiau asortimentas, kainos ir pasiūlymai skiriasi. Įmonė įkurta 2004 metais ir pavadinta DunHuango senojo kinų šilko kelio taško pavadinimu.  2015 metais DHgate.com turėjo 10 mln. klientų, o 2016 metais šis skaičius padvigubėjo ir pasiekė 20 milijonų. DHgate.com internetinė parduotuvė veikia šiek tiek kitokiu principu nei pvz Gearbest. DHgate yra tarpininkė ir joje rasite partnerių pasiūlymus, taip pat veikia pvz ir Aliexpress.

Beveik kiekvienas Kinijos gamintojas parduoda savo prekes DHgate platformoje. Dėl didelio tiekėjų skaičiaus, jūs kaip klientas turite galimybę išsirinkti prekę, kuri turės gerą kainos ir kokybės santykį bei geras garantines sąlygas. Viso to minusas – prekių pasiūla tokia didelė, kad kartais gali būti sunku išsirinkti. Taip pat, ne visi pardavėjai parduoda prekes po vieną vienetą. Tačiau yra ir dar vienas minusas, prie šios platformos gali prisijungti if FAKE tiekėjai/pardavėjai (store), kurie prekiauja ne originaliomis prekėmis arba bando kaip nors kitaip apgauti klientą. Dėl šios priežasties internete galima rasti labai daug prastų atsiliepimų apie DHGATE.

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI

Daugelis DHgate pardavėjų siunčia savo prekes į Lietuvą nemokamai. Nemokamas prekių pristatymas į namus paprastai trunka 7 – 42 dienas.

Prekių paruošimo / išsiuntimo iš sandėlio terminas yra nurodytas prie prekės aprašymo. Standartiškai tai būna 4-5 darbo dienos, bet gali būt jog bus parašyta ir 10-15 darbo dienų.

Pats siuntimas iš Lenkijos sandėlio trunka apie 2-3 darbo dienas.
Siunčiant iš EU sandėlio – jokių papildomų mokesčių ar muitų NĖRA – todėl galite ramiai laukti kol Jūsų siuntą pristatys DPD/DHL kurjeris tiesiai į namus!

Iš Kinijos sandėlio per DHL. Mūsų atveju siuntimas užtruko apie 3 sav. nuo užsakymo dienos.

Perkant prekes iš Kinijos visuomet naudinga įsivertinti ir papildomas išlaidas. Norint išvengti pridėtinės vertės mokesčio, pirkite prekes kurių kaina žemesnė nei 22€. Jei visgi planuojate įsigyti šiek tiek brangesnę prekę, turėkite omenyje, kad prekėms kainuojančioms daugiau nei 150€ papildomai taikomas muito mokestis.

PREKIŲ SEKIMAS

Vos tik prekė bus išsiųsta iš sandėlio (dažniausiai išsiunčia per 2-4 dienas) – gausite apie tai email’ą ir prisijungę prie savo DHGATE paskyros – matysite siuntos sekimo numerį bei siuntimo progresą. Jeigu DHGATE platformoje nerodys siuntimo progreso – galite nukopijuoti “tracking number” ir įvesti tiesiogiai per DPD ar DHL svetaines.

Lengviausia ir patogiausia savo siuntas sekti per https://t.17track.net svetainę.

GARANTIJA PERKANT IŠ DHGATE

DHgate internetinėje parduotuvėje kiekvienas pardavėjas turi savas prekės grąžinimo ir garantijos taisykles. Prieš užsakant norimą prekę, visada naudinga perskaityti pardavėjo garantines sąlygas ir palyginti su kitais tos pačios prekės tiekėjais. Garantinės sąlygas rasite prie prekės aprašymo.
Priklausomai nuo produkto kategorijos DHgate parduotuvėje paprastai suteikiama 3, 7, 15 ar 30 dienų garantija. Tik kai kuriais atvejais suteikiamas garantinis laikotarpis yra ilgesnis. Iš esmės 30-ies dienų laikotarpis yra gana trumpas. Daugelis kitų Kinijos internetinių parduotuvių suteikia 6 mėn. ar 1-erių metų garantiją.
Tačiau sugedusių prekių grąžinimo sąlygos čia yra kiek palankesnės nei daugelyje kitų Kinijos parduotuvių. DHgate pardavėjai kompensuoja sugedusios prekės siuntimo atgal išlaidas į Kiniją, o tai yra didelis pliusas.Jeigu dėl tam tikrų priežasčių siunta Jūsų nepasiekia (nepristato) – tuomet DHGATE grąžina 100% sumokėtos sumos. Iki tol, kol Jūs savo DHGATE paskyroje nepatvirtinate, jog gavote prekė – pinigai nėra pervedami pardavėjui (jie lieka DHGATE platformoje, kaip tarpininkui).
Kadangi DHgate yra tik Kinijos pardavėjų platforma, jų personalas tarpininkauja tarp pirkėjo ir pardavėjo tik tais atvejais kol pinigai dar nesumokėti pardavėjui. Standartiškai pinigai pervedami pardavėjui tuomet, kai jūs gaunate prekę į namus ir esate patenkinti gauta preke. Todėl, jei gavus prekę turite nusiskundimų, labai svarbu kuo greičiau susisiekti su pardavėju arba DHgate personalu.

Nepatiko? – Kaip ištrinti DHGate sąskaitą

  1. Eikite į šį URL „http://www.dhgate.com/“ ir prisijunkite prie savo paskyros.
  2. Kai prisijungsite prie savo sąskaitos, slinkite žemyn iki nuorodos PAGALBA, kuri pateikiama viršuje, dešinėje, kai perkelsite padėti išskleidžiamąją nuorodą, tada spustelėkite KLIENTO PASLAUGOS.
  3. Klientų aptarnavimo puslapyje spustelėkite mygtuką MESSAGE DHGATE.
  4. Kai paspausite „Message Dhgate“, pasirodys iššokantis pranešimas, spustelėkite nuorodą T CONTRINTI PRANEŠIMŲ DHGATE.
  5. Dabar spustelėkite „Registracija ir sąskaitos išrašymas“, tada tiesiai po registracijos ir sąskaitos išrašymo mygtuku pasirodys Tvarkyti savo sąskaitą.
  6. Spustelėkite Tvarkyti mano DHgate, tada spustelėkite nuorodą KAIP GALITE ATŠAUKTI MANO DHGATE SĄSKAITĄ ?.
  7. Dabar spustelėkite nuorodą „Message Dhgate“, tada būsite nukreipti į formos puslapį.
  8. „Message Dhgate“ puslapyje užpildykite tokią informaciją kaip Vardas ir El. Paštas.
  9. Temos tipo PRAŠYMAS IŠtrinti mano sąskaitą.
  10. Pranešimo lauke įveskite savo sąžiningą priežastį ištrinti savo sąskaitą ir spustelėkite mygtuką PATEIKTI.
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: