Jei manote, kad reikia pailsėti šiltoje šalyje, kodėl gi nepasirinkus kelionės į Egiptą?

Jei manote, kad reikia pailsėti šiltoje šalyje, kodėl gi nepasirinkus kelionės į Egiptą?

Dažniausiai naudojamos atostogų platformos Lietuvoje
Esveikata – Kaip prisijungti? | Covid-19 galimybių pasas
Kaip ir kur keliauti su vaikais? Kijevas – tobula kryptis!
Svajojate pailsėti Egipte? 3 būdai sutaupyti (ne kokybės kaina)
Kaip nukeliauti į Didžiąją Britaniją pigiau

Kokios asociacijos atsiras galvojant apie Egiptą? Ar tai piramidės šalis? Viena iš senovės civilizacijų? Kur buvo rastas papirusas? Visa tai tiesa. Taip pat galima pridurti, kad egiptiečiai pasiūlė mūsų naudojamą 365 dienų kalendorių. Metinis saulės laikas čia yra apie 3500 valandų. Egiptas yra gera vieta nardyti. Šiandien mes galime daugiau sužinoti apie Egipto kurortus kaip geriausius kurortus, kuriuos galima aplankyti ištisus metus, nes vandens temperatūra ir oro temperatūra čia vis dar tinka maudytis ir atsipalaiduoti saulėje. Kelionės į Egiptą – puikus pasirinkimas, kuomet norisi poilsio ir gerų prisiminimų.

 

Paslaptingoji Raudonoji jūra savo gelmėse slepia nematomų spalvų povandeninį pasaulį, o aplinkinės auksinės dykumos, tokios kaip nesuderinami kontrastai, subtiliai papildo viena kitą. Egiptas, viena iš pirmųjų turistų lankomų vietų, į kurią traukia smalsūs žmonės visame pasaulyje. Jie ne tik nori savo akimis pamatyti kitą gamtos grožį, bet ir nori pamatyti vieną iš septynių pasaulio stebuklų-legendinę piramidę. Egipto kurortiniai miestai, tokie kaip Taba, Hurgada ar Šarm el Šeichas, yra apsupti ekonomiškai efektyvių penkių žvaigždučių viešbučių, kurie neabejotinai atneš jums nepamirštamas atostogas ir patirtį, nesvarbu, ar keliaujate vienas, ar ne.

 

  • Keliauti į Egiptą mėgsta poilsiautojai, ir jie patvirtins, kad čia gali įsigyti pirmos klasės atostogas už palyginti mažą kainą. „Viskas įskaičiuota“ paketas leidžia jums nesijaudinti, kur pavalgyti. Viešbučio restorane pristatoma egiptiečių ir rytų virtuvė. Pamatysite gražius pilvo šokėjus, šokančius pagal rytietiškos muzikos ritmą, asketus ir jaudinančius ugnies pasirodymus. Yra ir daugelis kitų pramogų, tad jei skubėsite iš anksto pasirūpinti kelionės bilietais, visą atostogų paketą įsigysite daug pigiau.

 

Nepamirškite svarbių dokumentų

 

Prieš išvykstant poilsiauti būtina įsitikinti, kad turite visus dokumentus, reikalingus užsienio kelionėms: galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kelionės bilietus, draudimo polisus ir pan. Pasas yra pagrindinis asmens dokumentas, skirtas vykti į užsienio valstybes. Vykstantiems į Egiptą su savimi privaloma turėti galiojantį pasą. Vykstančiųjų į Egiptą pase privalo būti ne mažiau kaip vienas tuščias lapas vizai bei atvykimo / išvykimo spaudams. Nerekomenduojama vykti į poilsinę kelionę su tarnybiniu ar diplomatiniu pasais. Įsitikinkite, kad Jūsų paso galiojimo laikas nepasibaigęs. Atminkite, kad įvažiuojančiojo į šalį asmens pasas privalo galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į šalies migracijos tarnybas.

 

Orai Egipte – nenuviliantys ištisus metus

 

Geriausiai į Egiptą keliauti nuo spalio iki balandžio, kuomet vyrauja šilti ir saulėti orai. Tuo metu – Egipto žiema, tačiau temperatūra siekia maždaug 20–25 °C. Gegužės–rugsėjo mėnesiais temperatūra gali būti apie 35 °C ir daugiau kurortuose prie jūros, o sostinėje Kaire – 40 °C. Todėl keliones į Kairą ar į dykumas apžiūrėti piramidžių planuokite spalio–balandžio mėnesiais, taip išvengsite kaitros.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    1000myliu.lt Prieš 2 metai

    turbūt Turkija ir Egiptas yra vieni labiausiai populiarių maršrutų, kai norisi efektingo šilto poilsio. čia beje gali ne tik pailsėti, bet ir pamatyti daug gražių vietelių, jei nori..

DISQUS: