Svajojate pailsėti Egipte? 3 būdai sutaupyti (ne kokybės kaina)

Svajojate pailsėti Egipte? 3 būdai sutaupyti (ne kokybės kaina)

Kaip ir kur keliauti su vaikais? Kijevas – tobula kryptis!
Kaip nukeliauti į Didžiąją Britaniją pigiau
Dažniausiai naudojamos atostogų platformos Lietuvoje
Jei manote, kad reikia pailsėti šiltoje šalyje, kodėl gi nepasirinkus kelionės į Egiptą?
Esveikata – Kaip prisijungti? | Covid-19 galimybių pasas

Planuojate leistis į įsimintiną poilsinę kelionę Egipto kurortuose, tačiau norisi ir sutaupyti? Gera žinia ta, kad išties įmanoma rasti kainos ir kokybės santykio atžvilgiu labai gerų pasiūlymų. Čia poilsio variantų bei apgyvendinimo įstaigų ir veiklų pasirinkimas platus, tad dviese, su draugais ar visa šeima kokybišką laiką galite praleisti už prieinamą kainą. Į Egipto kurortus keliones organizuojantys kelionių agentai pastebi – sumaniai planuojant atostogas, keliauti pigiau tikrai nereiškia paaukoti kokybę. Svarbiausia, apgalvoti pasirinkimai. Kokie jie?

 

Pasirinkite kelionių agentūrą, kuri ne tik žino, bet ir susipažino su siūlomais viešbučiais

 

Tikslas – geras kainos ir kokybės santykis? Dairykitės kelionių agentūros, kuri gali pasiūlyti detaliai išanalizuotus variantus tiek prabangesnio poilsio, tiek pigios kelionės į Egiptą ieškantiems keliautojams. Dažnai pigesnius, tačiau aukštą poilsio kokybę užtikrinančius kelionių paketus gali pasiūlyti tie, kurie itin daug dėmesio skiria ir savo kolektyvo žinioms – patys keliauja apžiūrėti lokacijų ir viešbučių. Taip galėsite būti ramūs, kad siūlomas prieinamas kelionės variantas nereikš, kad teks paaukoti poilsio kokybę.

 

Rinkitės „viskas įskaičiuota“ pasiūlymus

 

Norintiems pasimėgauti skaniu maistu, pramogomis, baseinais, poilsiu ant gulto paplūdimyje – verta rinktis viešbučius, kurie visa tai talpina po vienu stogu. Tiksliau – vienoje didelėje teritorijoje. Tikėtina, tai bus kur kas pigiau, nei ieškoti šių malonumų atskirai. Atostogos ne vienam asocijuojasi su skaniu maistu, atsipalaidavimu. Jeigu nenorite sukti galvos dėl maitinimo, kuris, tenka pripažinti, daugumoje poilsinių kelionių įtraukiamas prie pagrindinių išlaidų, rinkitės  „viskas įskaičiuota“ pasiūlymus.

 

Galėsite ramiai pasimėgauti papildomu kavos puodeliu ir skaniu desertu – juk viskas įskaičiuota, kodėl gi ne? Norintiems dar daugiau privalumų, už kuriuos viešbutyje nereikės mokėti papildomai, verta pasidomėti ir „ULTRA viskas įskaičiuota“ paketais.

 

Planuokite iš anksto arba…paskutinę minutę!

 

Dar vienas patarimas, praversiantis norintiems sutaupyti – kelionę planuokite iš anksto, taip išvengsite kainų svyravimo, ypač kai sezonas įsibėgėja. Tiesa, saule, vandens pramogomis, skaniu maistu bei kitais privalumais pigiau mėgautis neretai galima tada, kai sezonas vos prasideda arba pamažu baigiasi. Taip pat, idealus variantas tiems, kurie nori keliauti sezono metu, tačiau iš anksto kelionės nesuplanavo – paskutinės minutės pasiūlymai. Keliones į Egiptą organizuojantys agentai sako, kad paskutinės minutės pasiūlymus verta peržvelgti net jei atostogų aktyviai neplanuojate – kainos ir viešbučių kokybės santykis nustebins!

 

Apskritai, Egipto kurortai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kokybiškai pailsėti už prieinamą kainą. Kiekvienas rytas gali prasidėti pasiplaukiojimu baseine ar jūros bangose, o kiekvienas vakaras – prabangia vakariene stebint saulėlydį. Pasirinkę kokybiškas paslaugas teikiančią kelionių agentūrą, gausite ne tik daug naudingų patarimų ar platų viešbučių pasirinkimą, bet ir išskirtinį dėmesį detalėms.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0