Kaip prailginti iPhone baterijos veikimo laiką

Kaip prailginti iPhone baterijos veikimo laiką

Kaip skaičiuojamas šviesos greitis – šviesos greičio matavimas
Kaip pagaminti sūrio spurgas
Kaip pasidaryti aitvarą
Kaip pakeisti-įsirengti klozetą
Kaip perinstaliuoti Windows

Išmaniųjų telefonų  greito išsikrovimo priežastis paprasta: „iOS“ gamykliniai nustatymai apskaičiuoti maksimaliai pademonstruoti „iOS“ sistemos galimybes, o ne taupyti. Kadangi įrenginio veikimo laikas daugeliu atvejų veikia vartotojo saugumą, „Kaspersky Lab“ ekspertų patarimai padės padidinti „iPhone“ baterijos veikimo laiką.

Kaip prisijungti prie Facebook

Ekrano ryškumą sumažinkite iki 30–40 procentų

Ekrano ryškumas nustatytas maksimaliai, tad 30–40 proc. tikrai pakanka komfortiškam darbui. Išjunkite „auto-brightness“ funkciją, nutempkite rodyklę į reikšmę prie 30 proc. ir išjunkite telefoną penkioms minutėms. Įjungę greičiausiai nė nepastebėsite vizualaus skirtumo. Tačiau pajusite veikimo darbo padidėjimą.

Išjunkite „Bluetooth“

Pirmą kartą įjungę „iPhone“ ir po kiekvieno rimto sistemos atnaujinimo „iPhone“ įjungia „Bluetooth“. Jei nesinchronizuojate „iPhone“ su kitais įrenginiais arba automobiliu reguliariai, verta įsitikinti, kad „Bluetooth“ išjungtas.

Naudokite Wi-Fi vietoj LTE/3G

Greitasis mobilusis internetas daro didelę įtaką „iPhone“ baterijai. Kuo dažniau naudosite Wi-Fi vietoj LTE/3G, tuo ilgiau laikys baterija. Efektas bus pastebimas ir be Wi-Fi: išjungus LTE ir palikus tik 3G, baterijos darbo laikas padidėja. Išjungti LTE kiekvieną dieną neverta, bet vykstantiems į tolimą kelionę šis patarimas gali būti naudingas. Žinoma, nepamirškite, kad viešieji Wi-Fi tinklai gali būti pavojingi.

Vietose, nutolusiose nuo mobiliojo ryšio bokštų, įjunkite skrydžio režimą

Kai išmanusis telefonas neranda sujungimo su bazinėmis mobiliojo ryšio stotimis, jis nuolat ir be perstojo bando nustatyti kontaktą. Todėl vietose, kur nėra tinklo prieigos (t. y. tiesiog nėra bazinių stočių), „iPhone“ baterija labai greitai išsikraus. Zonose, esančiose už mobiliojo ryšio ribų, geriau taikyti skrydžio režimą.

Teisingas pašto patikrinimo režimas – pagal pareikalavimą

Išmaniojo telefono pašto dėžutės atnaujinimo nepertraukimo funkcija labai pervertinta – iš tikrųjų elektroninio pašto patikrinimas išmaniajame telefone nėra aktualus didžiąją dienos dalį: miegant, darbo vietoje (kai šalia yra kompiuteris), kai vairuojame arba vakarieniaujame su šeima. Pašto patikrinimo režimo keitimas atnaujinimu „pagal pareikalavimą“ gali labai pailginti baterijos veikimo laiką.

Išjunkite „Push“ informavimo funkciją

„iOS“ leidžia kūrėjams į priedus įdiegti informavimo funkciją. Jei rūpi mobiliojo telefono baterijos įkrovimo ekonomija, šią funkciją būtina palikti tik tam tikriems priedams.

GPS naudokite tik tam tikriems priedams

Koordinačių gavimas – labai energijai imli užduotis. Be to, duomenys apie jūsų buvimo vietą dažnai perduodami nesaugiai – nešifruotu pavidalu. Todėl suteikite prieigą tik tiems priedams, kuriais pasitikite arba kuriems tai iš tikrųjų būtina.

Aktyvinkite funkciją „Background Apps Refreshing“ pasirinktinai

„Background Apps Refreshing“ funkcija leidžia priedams atnaujinti duomenis foniniu režimu. Turint omenyje telefono baterijos ekonomiją, rekomenduojama šią funkciją aktyvinti pasirinktinai.

Išjunkite automatinio įkrovimo režimą

Tausojant „iPhone“ bateriją, rekomenduojama išjungti automatinį muzikos, filmų ir atnaujinimų įkrovimą; tai nesunkiai galima padaryti prisijungus prie Wi-Fi.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • komentaras-avataras
    Jurijus Prieš 9 metai

    Truputi padeda, bet vis tiek man trumpai jie laiko. Senos geros Nokia buvo dalykas…