...

Kaip Laimėti Loterijoje

Kaip Laimėti Loterijoje

Kaip ir kur keliauti su vaikais? Kijevas – tobula kryptis!
Kaip parduoti neveikiančią įmonę ir gauti iš to naudos?
Kas geriau: nuosavas buhalteris ar buhalterinių paslaugų įmonė?
Rusų kalbos abėcėlė
5 atgyvenę mitai apie siuntų pakavimą

Kas nenori turėti daug pinigų, turbūt nerastume tokio žmogaus. Greičiausi būdai turėti daug pinigų yra arba paveldėti, arba išlošti, nes norint uždirbti kelis milijonus eurų, reikės tikrai daug dirbti. Tad belieka būdas laimėti. Tačiau iškart į galva ateina klausimas – kaip laimėti loterijoje. Iš to seką ir kiti klausimai, kokią loterijos formą pasirinkti, ar tikrai laimėsiu ir t.t. Internete sklando daug patarimų kaip laimėti loterijoje, tad šiandien ir pabandysime Jums padėti atsakyti į šiuos klausimus.

Vargu ar planetoje rasite bent vieną žmogų, kuris niekada nesvajojo laimėti loterijoje – išeiti iš darbo, mesti mokslus, įsigyti namą, keliauti po visą pasaulį, padėti kitiems šeimos nariams, bei įgyvendinti visas kitas savo svajones ar fantazijas.
Aišku, kad daugumai iš mūsų niekada nenusišypsos tokia sėkmė, nes laimingųjų skaičius kuriems pasiseka yra tikrai mažas, bet ar dėl to mes turime nustoti bandyti?

loterija

loterija

Populiariausios loterijos ar lažybų formos Lietuvoje

Didžiausios pasaulio loterijos

 • US Mega Millions
 • EuroMillions
 • Powerball Australia

Laimingi skaičiai

Tokiose loterijose kur traukiami laimingi skaičiai visi nori juos kaip nors sužinoti, atrasti jų seką, ar susapnuoti. Nors visiems ir yra aišku, kad laimingi skaičiai krenta atsitiktine tvarka ir niekas negali tos tvarkos įtakoti, tačiau kaip ir visur gyvenime egzistuoja ir toks kaip ir fenomenas – laimingi skaičiai.
Daug žmonių pamatę kokį įdomų filmą apie loterijas galvoja, kad laimingi skaičiai – tai jų zodiako ženklo skaičiai, ar gimimo datos skaičiai…
Tačiau loterijoje laimingi skaičiai būna tik tie, kurie Jums suteikia laimėjimą, o jei jūsų gimimo datos skaičiai to neatnešė, vadinasi jie nebuvo tokie laimingi.
Norėdami sužinoti laimingus skaičius, galite apsilankyti teleloto loterijos internetiniame puslapyje – jame galite pasitikrini, kokie skaičiai dažniausiai laimi ar iškrenta Teleloto, Vikingų loto ar EuroJackpot loterijose.

Patarimai, kaip laimėti loterijoje

Visi žmonės įvairiais būdais ieško kaip atrasti ta paslėptą raktą į sėkmę, tad įvairiausi patarimai, kaip laimėti loterijoje, gali ir stebinti, ir tikrai padėti. Kai kurie patarimai, gali atrodyti kad prasilenkia su logika, tačiau nugalėtojų juk niekas neteisia.

 • Išsirinkite loteriją/lošimų puslapį – tai svarbiausia, nes gera pradžia pusė darbo.
 • Norint laimėti loterijoje, nepirkite bilietų kur terminalas parinko skaičių sekas, tikrinkite sekas, žiūrėkite skaičius kurie krenta dažniau ir pirkite bilietus su jais, taip galimybė laimėti bus kur kas didesnė.
 • Saugokitės sukčių. Internete pilna pamokų kaip apgauti kazino, kaip nusipirkti „fix” sporto varžybose ir t.t. tačiau visada atminkite, kad jei žmogus žino kokią nors gudrybę, kam jam dalintis ja su kitais.
 • Rinkdamiesi skaičių kombinacijas susijusias su gimtadieniais jūs dar daugiau sumažinate savo šansus laimėti, nes naudojatės mažiau nei puse skaičių – juk mėnuo turi tik 31 dieną. Tad rinkitės skaičius, kurie dažniausiai krenta.
 • Atidžiai patikrinkite rezultatus. Nustebtumėte sužinoję, kiek laimėtojų taip ir neatsiima savo laimėjimo – dalis pamiršta apie vykusią loteriją, kiti pameta bilietus. Na, ir yra dar viena rūšis „nelaimėlių“ – tai tie, kurie juos patikrina nesėkmingai.
 • Jei jau turite laimingu skaičius būkite nuolatinis žaidėjas. Neužmirškite nei vieno tiražo. Tai savaime didina jūsų šansus laimėti.
 • Neatsiimtas laimėjimas tai pralaimėjimas. Jei jau Jums pasisekė ir laimėjote kažkokią pinigų sumą – sveikiname. Vis dėlto tai dar nėra pabaiga, nes šį laimėjimą Jums reikia atsiimti. Stenkitės nepamesti ir nesugadinti bilieto. Na, o jei laimėjimas yra labai didelis – niekam nesigirkite ir bilietą laikykite kitiems nepasiekiamoje vietoje.
 • Paskutinis, bet tikriausiai svarbiausias patarimas, tai visada laikykitės savo nustatyto išleisti biudžeto. Žinokite  savo galimybes, bet suvokite ir ribas, kurių negalite peržengti. Biudžetas yra labai svarbu, niekada nepasiduokite azartui, nes nuo planavimo ir azartinės priklausomybės yra tik vienas žingsnis, o niekas nenori pakenkti ne tik sau, bet ir savo artimiesiems.
4.0
OVERALL SCORE
Loterija
Laimėjimas
4 user votes x 3.8
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0