Kaip pasidaryti kaspiną iš plaukų

Kaip pasidaryti kaspiną iš plaukų

Kaip susipinti prancūzišką kasą
Kaip susigarbanoti plaukus be žnyplių
Kaip gražiai išsidžiovinti plaukus
Kaip pagreitinti plaukų augimą
Kaip pasidaryti didelį plaukų kuodą

Lady GaGa buvo pirmoji, išdrįsusi dėvėti šią išskirtinę šukuoseną. Pirmą sykį išvydę jos šukuoseną kritikai negailėjo komentarų, o tuo tarpu žurnalų antraštės mirgėjo nuo dainininkės nuotraukų. Praėjo vos keletas metų ir ši šukuosena tapo visiems įprasta, nors daugeliui vis dar atrodo, jog ją pasidaryti yra itin sudėtinga. Šiandieną mes paneigsime šį mitą ir pateiksime keletą paprastų žingsnių, kurie padės jums susikurti išskirtinę šukuoseną, tinkančią tiek kiekvienai dienai, tiek įmantriam vakarėliui.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Plaukų šepečio (ar šukų);
  • Plaukų gumytės;
  • Segtukų;
  • Plaukų lako.

[/list_style_star]

Taigi, pradėkime:

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Visų pirma iššukuokite plaukus ir suimkite toje vietoje, kur norite, jog atsirastų plaukų kaspinas. Kita ranka paimkite plaukų gumytę ir riškite ją taip, lyg norėtumėte susirišti paprastą juodegėlę, vienintėlis skirtumas tas, jog, pajutę jog liko tik vienas kartas perkišti plaukus – perkiškite tik pusę jų (žr. nuotrauką apačioje). Na o plaukų galiukus atsukite priekin.

kaip-pasidaryti-kaspina-is-plauku1

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Tada, suimkite pusiau pernertus plaukus ir padalykite juos pusiau (kol kas nelieskite plaukų galiukų). Įsitikinkite, jog šonuose esantys plaukai atrodo gerai ir bus tinkami kaspino bantukai, tik tada pereikite prie kito žingsnio.

kaip-pasidaryti-kaspina-is-plauku2

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Toliau, suimkite priekyje esančius plaukų galiukus ir jais uždenkite praskirtų plaukų viduriuką, tai bus lyg kaspino mazgas. Įsitikinę, jog mazgas reikiamoje vietoje – pritvirtinkite plaukų galiukus segtukais.

kaip-pasidaryti-kaspina-is-plauku3

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Galiausiai šukomis pataisykite savo suformuotą kaspiną ir jei reikia segtukais pritvirtinkite jo apačią prie surištų plaukų. Taip jausitės saugiau ir galėsite nevaržomai judėti dienos metu. Na ir paskutinis prisilietimas – plaukų lakas. Jis padės „sugulyti” styrančius mažus plaukelius.

Jei jums ši šukuosena nepavyko, peržiūrėkite video pamoką ir atminkite, jog tik praktikuojantis galima pasiekti geriausių rezultatų, sėkmės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0