Kaip susigarbanoti plaukus be žnyplių

Kaip susigarbanoti plaukus be žnyplių

Kaip pasidaryti kaspiną iš plaukų
Kaip susigarbanoti plaukus
Kaip pagreitinti plaukų augimą
Kaip pasidaryti plaukų laką namuose
Kaip šukuotis vasarą

Garbanoti plaukai, regis, niekada neišeina iš mados. Nesvarbu koks metu laikas, proga, plaukų spalva,- garbanos gali papuošti bet kurią merginą. Ilgi bei sveiki plaukai ne tik moteriškumo simbolis, tačiau ir bene kiekvienos moters tikslas, tačiau kyla klausimas, kaip juos išlaikyti sveikus ir nepažeistus? Jei mėgstate pasilepinti didelėmis seksualiomis garbanomis, greičiausiai pastebėjote, jog naudojamos karštos priemonės palieka žymes, kurios anksčiau ar vėliau lemia plaukų kirpimą. Visgi, yra keletas puikių būdų, kaip susigarbanoti plaukus, jiems nekenkiant, t.y. nenaudojant žnyplių ar tiesintuvų. Taigi, jei jus domina, kaip apsaugoti plaukus nuo bereikalingo karščio, štai keletas patarimų.

 

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Kaip susigarbanoti plaukus, naudojant senus marškinėlius?

Tai itin paprastas būdas susikurti stulbinančias garbanas be karščio ir papildomų išlaidų įvairioms priemonėms.

Jums prireiks:[list_style_star]

 • Žirklių;
 • Nenaudojamų medvilninių marškinėlių.

[/list_style_star]

Visų pirma nusiteikite atsisveikinimui su marškinėliais, jei norite juos panaudoti plaukų garbanojimui, teks pastaruosius sukarpyti. Patieskite marškinėlius ant lygaus paviršiaus taip, jog marškinėlių apačia jums būtų kairėje pusėje. Tada atkirpkite audinio juostas vertikaliai. Jų storis ir kiekis priklauso nuo jūsų plaukų ilgio bei kiekio, tad jei jūsų plaukai pakankamai ilgi, naudokite ilgesnes juostas, jei trumpi – galite jas dalinti pusiau. Optimalus juostų skaičius, kurio turėtų pakakti vidutiniams plaukams – 15. Kai sukarpysite juostas, iškirpkite jose po vieną skylutę. Ji turi būti nutolusi apie 3-6 cm nuo krašto. Galiausiai, paruoškite plaukus garbanojimui: išplaukite ir palaukite, kol išdžius. Suskirstykite plaukus į sruogas (jų skaičius lygus iškirptų juostų skaičiui). Paimkite pirmąją sruogą, jos galiukus pranerkite pro skylutę ir visą sruogą susukite ant medžiagos. Viršuje suriškite mazgą, tai užtikrins, jog plaukai neišsileis. Procesą kartokite su visais plaukais, tik atminkite, jog sruogas reikia sukti tolyn nuo veido, lyg naudotumėtės žnyplėmis. Palaukite kelias valandas ir išleiskite plaukus. Pastarieji turėtų atrodyti puikiai, aplinkiniai net nepamatys skirtumo tarp žnyplėmis išgautų garbanų ir marškinėlių juostelėmis, na o jūs galėsite išvengti papildomos žalos savo plaukams.

Daugiau informacijos video pamokoje:

 

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Kaip susigarbanoti plaukus, naudojant segtukus?

Šiam metodui jums prireiks tik vieno – begalės segtukų.

Taigi, pradėkime: kaip visada, išplaukite plaukus, jei pastarieji prastai laiko garbanas – naudokite specialias putas, jos užtikrins fiksaciją. Palaukite kol plaukai išdžius arba, naudodami vidutinį karštį, išdžiovinkite juos plaukų džiovintuvu. Tuomet iššukuokite plaukus ir galite pradėti garbanojimo procesą. Paimkite vieną plaukų sruogą (~2cm pločio) ir sukite ją ant kitos rankos pirštų. Jei norite smulkesnių garbanų – naudokite 2 pirštus, jei didelių – 3 arba 4. Susukus plaukus, ištraukite pirštus, prispauskite sruogą prie galvos ir pritvirtinkite segtukais. Jų galite naudoti kiek tik norite, tačiau optimalus variantas – 2. Visą šį procesą kartokite tol, kol visi plaukai bus susegti, garbanų gali būti kiek tik norite, kuo jų daugiau – tuo daugiau apimties išgausite. Susegtus plaukus rekomenduojama palaikyti bent kelias valandas (kuo ilgiau tuo geriau!), o po to tiesiog išimti segtukus. Jei norite būti tikra, jog garbanos laikysis visą dieną – naudokite fiksuojamąjį plaukų laką. Paprasta, ar ne?

Išsamesnė informacija video pamokoje:

 

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Kaip susigarbanoti plaukus su plaukų juostele?

Tai dar vienas puikus būdas išgauti tobulas garbanas nenaudojant karštų priemonių. Vienintelis dalykas, kurio jums prireiks – elastinė plaukų juostelė.

Taigi, pradėkite nuo plaukų plovimo bei džiovinimo. Galite naudoti plaukų džiovintuvą arba leisti jiems išdžiūti natūraliai, tai priklauso kiek laiko turite. Tuomet, praskirkite taką ten, kur norite, jog jis būtų išleidus garbanas ir užsidėkite plaukų juostelę. Tik ją naudokite šiek tiek kitaip, neištraukite plaukų, ji turi juos prispausti prie galvos. Galiausiai, imkite po vieną sruogą ir vyniokite ją aplink juostelę, pridėdami vis daugiau plaukų, Procesą tęskite tol, kol visi plaukai bus pranerti per juostelę. Norint išgauti tvirtas garbanas, rekomenduojama su juostele miegoti visą naktį, tačiau gan geras rezultatas gaunamas jau po 3-4 valandų.

Jei nesupratote vieno iš žingsnių, peržiūrėkite video pamokėlę:

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 10
 • comment-avatar

  man asmeniskai graziausios garbanos iseina naudojant sena maikute 🙂 viena sukarpiau ir dabar galiu naudot kai tik reikia, super!

 • comment-avatar
  Jurgita Prieš 11 metų

  Kaip lengvai viskas pasidaro. Daugiau tokiu pamokeliu ikelkite.

 • comment-avatar

  laaaabai patiko visi metodai, o ir plaukam nekenkia 🙂

 • comment-avatar

  daugiau pamoku !!!

 • comment-avatar

  visus zinau dalikus tai neko naujo noretusi kasko graiciau ir lengviau su gubidukais keriau iseina negu su marskineleis 🙁

 • comment-avatar
  Negrita Prieš 10 metų

  Yra dar vienas metodas, kuri isbandziau, ir veikia! reikia naudoti tualetinio popieriaus juosteles. paimam reikalingo ilgio tualetinio popieriaus gabaleli (ilgesniems plaukams reiketu apie 15 cm juosteles), susukame popieriu isilgai. paimam plauku sruoga (geriausia siek tiek dregnu) ir vyniojam ant popieriaus. prie virsugalvio surisame abu popierines juosteles galus. laukiame keleta valandu arba per nakti. priklausomai nuo juosteliu kiekio, galime isgauti „afro” efekta arba stambesnes garbanas. sekmes 🙂

 • comment-avatar

  As tai nesuprantu, kas gali laukti tiek laiko ir uzsiimineti tokiom saviveiklom. Na, kai as turiu iseit i darba ar koki out i miesta, as negaliu 2 valandas vaikscioti su sena maike ant galvos. Uzsienyje visur yra budas vienas tik ji reikia naudoti su apsauga. Pvz as, turiu GHD tiesintuva Eclipse. Visada pries ji naudojant purskiu Ghd Heat protection apsauga ir tik tadagarbanoju. Uk ghd tiesintuvai patys populiariausi. Youtube pastoviai atnaujinami ghd filmukai su naujausiom sukuosenu tendencijom. Sukuosena su siom savo znyplem padarau per 5 minutes. Ir visom rekomenduoju.

  • comment-avatar

   alkai: tu tikriausiai nežinai, kad priemonė Ghd Heat protection yra labai kenksminga sveikatai.. po kokiu septynių metų tavo plaukai bus smarkiai praretėję, neskaitant kiek nuodų patenka i tavo organizmą ir nuolat kenkia tavo sveikatai. Patarčiau tokiom priemonėm naudotis retom progom, bet ne kasdienai.
   As už grožį, bet kiek įmanoma sveikesnį. Tad daugiau tokių straipsnių su protingais patarimais, nes su tokiu požiūriu kaip Alka gretos kiekvienais metais smarkiai mažėja.

 • comment-avatar
  gabrijoks Prieš 9 metai

  žinau viena buda reikia kokiu 8cm ilgio popieriuko ir 4cm aukščio siulu
  į popieriuka iviniojam siula ir sukame ant plaukų kai susukame tada siulu galiukus surišame beje plaukai turi buti šlapi laukiam per nakti rite išsukame
  tai aš atrodžiau kaip tikra žiežula
  bet .labai gražu ir laikosi kelias dienas