...

Kaip gražiai išsidžiovinti plaukus

Kaip gražiai išsidžiovinti plaukus

Kaip pagreitinti plaukų augimą
Kaip pasidaryti didelį plaukų kuodą
Kaip susigarbanoti plaukus be žnyplių
Kaip susigarbanoti plaukus
Kaip šukuotis vasarą

Plaukų džiovinimas – kiekvienai merginai ar moteriai gerai pažįstamas procesas, mat su juo susiduriame bene kiekvieną dieną. Plaukų džiovintuvas mus gelbsti kai skubame ar tiesiog norime iš plaukų šiek tiek daugiau nei motina gamta mums davė. Tačiau ar kada susimastėte, jog naudojantis tiesiog plaukų džiovintuvu galima sukurti raudonojo kilimo vertą šukuoseną? Turbūt ne kartą stebėjote Holivudo žvaigždes, einant raudonu kilimu, kai jų plaukai atrodo tiesiog tobulai, bet tuo pačiu labai natūraliai, tad kaip jums bebūtų keista, tokiai šukuosenai reikia paprasčiausio džiovintuvo. Taigi, jei svarstote, kaip gražiai išsidžiovinti plaukus, pateiksime keletą naudingų patarimų.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Apsauginio skysčio nuo karščio;
  • Plaukų džiovintuvo;
  • Apvalių formavimo šukų;
  • Plaukų serumo (nebūtinai);
  • Segtukų ar žnyplių;

[/list_style_star]

 

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Taigi, kaip visada, naudojant karštas formavimo priemones, pradėkite nuo apsaugos nuo karščio, išpirškite ja tik ką išplautus plaukus ir leiskite susigerti kelias minutes.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Tada, atskirkite priekinę plaukų dalį ir susegę likusius plaukus, imkitės jos džiovinimo. Šią plaukų dalį džiovinkite kaip kirpčius, į priekį veido, tai suteiks purių plaukų vaizdą, kai juos sušukuosite atgal. Taip pat nepamirškite naudotis formavimo šukomis, jas sukite palengva (tai suteiks lengvą plaukų rietimą), o džiovintuvą nukreipkite ne tiesiai į plaukus, bet šiek tiek gulsčiau, taip išvengsite karščio daromos žalos plaukams.

kaip-graziai-issidziovinti-plaukus1

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Tada, išleiskite visus plaukus ir džiovinkite tol, kol jie bus apie 80% sausi. Galbūt jums atrodo keista, kam atskyrėme priekinę plaukų dalį ir ją tiek laiko džiovinome, juk dabar vėl viską džioviname kartu, tačiau taip darėme tam, kad būtų lengviau rasti plaukų taką ir turėtumėte daugiau kontrolės.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Kitas žingsnis – palepinkite savo plaukus serumu ar kita priemone kurią mėgstate naudoti. Patariame rinktis tik tas priemones, kurios neapsunkins plaukų ir suteiks apimties.

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Tada, suskirstykite plaukus horizontaliai į tris lygias dalis ir susegę dvi viršutines, pasilikite apatinę, su ja ir dirbsime. Ją džiovinkite ta pačia technika, kaip ir džiovinote viršutinę plaukų sruogą, tik kryptimi žemyn.

[dropcap_red] 6 [/dropcap_red] Susekite išdžiovintus plaukus ir paleiskite viršugalvyje susegtus drėgnus plaukus. Prasiskirkite taką ir susikite dvi sruogas prie jo. Likusius plaukus palikite laisvus ir džiovinkite kaip 5 -ame žingsnyje.

kaip-graziai-issidziovinti-plaukus2

[dropcap_red] 7 [/dropcap_red] Susitvarkę su apatinių plaukų sluoksniu, jau galite pereiti prie viršugalvio. Paleiskite likusius susegtus plaukus ir džiovinkite lygiai ta pačia technika, kuri naudojote anksčiau. Vienintelis skirtumas – šukomis plaukus rieskite ne į vidų, kaip darėte anksčiau, bet į išorę.

[dropcap_red] 8 [/dropcap_red] Galiausiai, užverskite plaukus žemyn galva ir dar minute džiovinkite vidutinio karščio vėjeliu. Tai suteiks maksimalų plaukų purumą.

Jei jūsų plaukai itin glotnūs ir sunkiai išlaiko norimą formą – nebijokite naudoti apimties suteikiančių putų ar plaukų lako. Tai padės susikurti tobulą šukuoseną visai dienai!

Daugiau informacijos, patarimų bei idėjų rasite video pamokoje. Sėkmės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
DISQUS: 0