Kaip įdomiai supakuoti pinigus

Kaip įdomiai supakuoti pinigus

Kaip pasidaryti plaukų spurgą
Kaip pasidaryti rožes iš klevo lapų
Kaip gaminti muilą
Kaip pasidaryti manekeną
5 būdai, kaip perdirbti senas užuolaidas

Niekam ne paslaptis, jog šiais laikais pinigai tapo viena populiariausių dovanų. Tai puikus pasirinkimai, jei norite, jog jūsų artimas žmogus įsigytų tai, ko jam labiausiai reikia, arba tais atvejais, kai pripažįstate, jog jums velniškai nesiseka išrinkti dovanas. Žinoma, kai kuriems tai gali pasirodyti neoriginalus pasirinkimas, tačiau yra keletas būdų kaip tai ištaisyti. Pinigai vokelyje – atgyvenusi idėja, tad pateiksime keletą įdomių bei lengvai įgyvendinamų pasiūlymų.

kaip-idomiai-padovanoti-pinigus4

 

Pirmasis būdas įdomiai supakuoti pinigus – juos pateikti stikliniame inde. Jums tereikia iškeisti jūsų pasirinktą sumą į įvairaus dydžio kupiūras ar centus ir viską suberti į stiklinį indą. Žinoma, nepamirškite pasirinkti tinkamo dydžio indo, jei jis bus per didelis, dovana atrodys daug menkesnė nei iš tikrųjų yra. Galiausiai, indą galite papuošti kaspinu ir įteikti savo artimam žmogui. Dar vienas privalumas – niekas tiksliai nežinos, kiek pinigų dovanojate!

 

 

 

 

 

 

 

kaip-idomiai-padovanoti-pinigus

 

Jei jūsų artimas žmogus yra smaližius, galite jam dovanoti saldainių dėžutę, kurioje saldainius pakeis pinigų kupiūros bei monetos. Žinoma, jei nenorite apvilti savo draugo, galite įdėti keletą valgomų šokoladinių aukso monetų. Šios idėjos privalumas tas, jog žmogus galvos, jog gavo dovanų saldainių dėžutę, o apie tikrąjį jos turinį sužinos tik tada, kai nuspręs ją atidaryti!

 

 

 

kaip-idomiai-padovanoti-pinigus7

 

Pinigų medis – dar viena puiki idėja. Žinoma, jos įgyvendinimas užtrunka šiek tiek ilgiau. Norint paruošti pinigų medi, jums reikia vazoninio augal0, bei daug popierinių pinigų kupiūrų. Galiausiai, jums belieka pritvirtinti pinigus prie augalo lapelių ar šakų, na o tai, žinoma, priklauso nuo jų dydžio. Lengviausia pinigus pritvirtinti nedideliu lipnios juostos gabalėliu, taip būsite tikri, jog banknotai nebus pažeisti.

 

 

 

 

 

 

 

 

kaip-idomiai-padovanoti-pinigus2

 

Jei norite itin originalios idėjos, kažko, ko niekas nėra matęs,- toliau pateiktas pasiūlymas kaip tik jums. Šiai idėjai jums prireiks tuščios vienkartinių servetėlių dėžutės, lipnios juostos, žirklių bei jūsų pasirinktų papuošimų. Visų pirma, įsitikinkite jog turite nemažą kiekį popierinių kupiūrų, kuo daugiau – tuo geriau. Tada pasiruoškite nedidelias lipnios juostos atkarpas ir sujunkite visus banknotus į vieną ilgą juostą. Padarius tai, susukite pinigus į ritinėlį ir įdėkite į dėžutę taip, kad nebūtų sunku pasiekti pirmąjį banknotą. Galiausiai, papuoškite dėžutę kaspinu ar prisekite sveikinimo kortelę.

 

 

 

 

 

 

kaip-idomiai-padovanoti-pinigus8

Pinigų pakavimas – tai siekis išlikti originaliems ir toli gražu nereiškia, jog įpakavimas turi paslėpti jūsų pasirinkimą. Taigi, pinigus galite pateikti ir kaip čekių knygelę. Jums tereikia kieto dėkliuko, kurį galite įsigyti įvairiose raštinės prekių parduotuvėse. Tai be galo paprasta, tačiau originalu. Tokia dovana susilauks daug daugiau dėmesio nei servizas ar naujas patalynės komplektas.

 

 

 

kaip-idomiai-padovanoti-pinigus6

 

Galiausiai – šiek tiek žaismingesnis pasirinkimas. Šiai idėjai jums reikės įvairių spalvų popierėlių, popierinių banknotų ir baliono. Susmulkinkite popieriaus skiauteles ir suberkite jas į baliono vidų. Susukite popierinius banknotus ir sukiškite juos į baliono vidų. Padarius tai, žygiuokite į artimiausią dovvanų pakavimo centrą ir paprašykite darbuotojų pripildyti balioną heliu. Tai itin pavasariškas pasirinkimas, tinkantis nustebinti tiek šeimos narius tiek artimiausius draugus.

 

 

 

 

 

 

 

Taigi, negalvokite, jog pinigai nėra originali dovana. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir kūrybiškumo, tad nebijokite improvizuoti ir išbandykite naujas idėjas. Sėkmės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
  • komentaras-avataras

    Labai faina paskutine foto, tikriausiai taip ir dovanosim.

  • komentaras-avataras

    Kad ir kokiame ipakavime būtų dovana, jis visada siejasi su tam tikra simbolika. Dažnai dovaną keičiame pinigine dovana, palikdami laisvę ją išsirinkti patiems. Man tokios dovanėlės gražiausiai žiūrisi medinėse dovanų dėžutėse.