...

Kaip pasigaminti depiliacinį vašką

Kaip pasigaminti depiliacinį vašką

Nedarbo dienos 2020 metais | nedarbo dienų kalendorius
Kaip išskaptuoti moliūgą
Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį
Kaip padidinti įmonės žinomumą reklaminiais maišeliais?
Kaip greitai išdžiovinti nagų laką

Gražios ir žvilgančios kojos- tai kiekvienos vasaros akcentas. Nesvarbu kokius rūbus nuspręsite dėvėti, gražios kojos juos visada papuoš. Artėjant maudynių sezonui ne viena mergina ar moteris ima svarstyti, koks geriausias būdas atsikratyti kūną dengiančių plaukelių. Šiais laikais galima rinktis pačias įvairiausias priemones – skutimą, epiliaciją, lazerį ar net kremus. Visgi, specialistai pripažįsta, jog vaško depiliacijos yra ne tik patogiausias būdas atsikratyti plaukų, tačiau taip pat ir metodas suteikiantis ilgiausią efektą. Vaško depiliacijos yra daromos įvairiuose salonuose, na o priemonės parduodamos prekybos centruose. Žinoma, pastarųjų kainos yra gan didelės, tad kodėl gi nepabandžius pasigaminti vaško tiesiog namuose? Pateiksime paprastą ir veiksmingą receptą.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Trijų citrinų;
  • 1,5 a.š. glicerino;
  • 0,5 kg paprasto cukraus.

[/list_style_star]

Procesas: Visų pirma išspauskite citrinų sultis. Kitas žingsnis sultis ir reikiamą cukraus kiekį supilti į puodą ir viską kaitinti ant nedidelės ugnies. Kai pastebėsite, jog cukrus ištirpo, suberkite gliceriną. Masę kaitinkite tol, kol pajusite tirštą konsistenciją, o spalva įgaus rusvą toną.

Naudojimas: Vašką dera naudoti tol, kol jis karštas, tačiau būkite atsargios ir nenusideginkite. Karštį galite patikrinti ant riešo ir tik tada imtis kojų depiliacijos. Vaško tepimui geriausia naudoti naudoti medinę mentelę, tad paieškokite namuose, ko nors panašaus (tai gali būti ir ledų pagaliukas!). Paruoštą masę tepkite ~5cm pločio, uždenkite specialiomis juostelėmis ir sustingus vaškui nuplėškite staigiu judesiu prieš plauko augimo kryptį. Visa tai kartokite toliau, kol pašalinsite visus zonos plaukus.

Sėkmės!

[attention] Jei pastebėsite, jog vaškas atvėso ir nėra tinkamas naudojimui, pastarąjį galite pašildyti puode arba mikrobangų krosnelėje. [/attention]

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0