...

Kada palanku kirpti plaukus

Kada palanku kirpti plaukus

Kaip susigarbanoti plaukus
Kaip pagreitinti plaukų augimą
Kaip šukuotis vasarą
Kaip gražiai išsidžiovinti plaukus
Kaip pasidaryti didelį plaukų kuodą

Yra tokia sena patarlė, kad nusikirpus plaukus, nusikerpi ir visas problemas.  Tačiau ar taip yra iš tikrųjų?  Jei tikite astrologija, tuomet Jums reikėtų paskaityti šį straipsnį. Senovės Vedų astrologijoje minima, kad plaukus geriausia būtų kirpti tik tam tikru Jums palankiu metu, pagal mėnulio kalendorių. Ajurvedoje mokoma, kad plaukai yra energijos šaltinis, todėl jų kirpimas turėtų būti atsakingas veiksmas ir kerpama griežtai laikantys tam tikrų mėnulio fazių.

Plaukų kirpimas pagal mėnulio fazes

Nors rodos, kad Mėnulis ir plaukai neturi nieko bendra, jų ryšys, iš tiesų, gan stiprus. Nuo Mėnulio fazės priklauso, kuri diena kirpti plaukus bus tinkama, o kuri ne.

Plaukai – viena svarbiausių ir išraiškingiausių mūsų įvaizdžio dalių. Ilgi ir stiprūs plaukai ne tik puošia, bet ir jaunina, išryškina mūsų bruožus. Patraukliausiai atrodančios asmenybės pasižymi ilgais, išpuoselėtais plaukais.

Kad tinkamai pasirūpintume savo plaukais, svarbu nepamiršti juos kirpti atsižvelgiant į Mėnulio fazę. Mėnulio įtaka mums ne tik dvasinė, fizinė, bet ir reikšminga astrologiniu aspektu.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad plaukų kirpti negalima Saulės ar Mėnulio užtemimo dienomis.

Manoma, kad tinkamiausias laikas kirpti plaukus yra Mėnulio pilnaties laikotarpiu. Tada plaukai greičiau auga, tampa stipresni, storesni ir gyvybingesni, ima žvilgėti.

Mėnulio fazė – Jaunatis. Tai tinkamiausias metas plaukų galiukų pakirpimui; ploni plaukai, kerpami per jaunatį, taps storesni ir augs greičiau.

Mėnulio fazė – Priešpilnis. Tai puikus laikas dažyti, gydyti plaukus; dažai laikysis ilgiau, o spalva ne taip greitai išbluks.

Mėnulio fazė – Pilnatis. Tai palankus metas eksperimentuoti, keisti savo šukuoseną ar įvaizdį.

Mėnulio fazė – Delčia. Tai idealus metas depiliacijos procedūroms, nes tuo metu nukirpti plaukai sunkiau atauga; tad plaukų kirpti šiuo metu nerekomenduojama.

 

Tibetiečiai išskiria palankias ir nepalankias plaukų kirpimui (arba skutimui) Mėnulio dienas. Pasak rytų astrologijos, plaukų kirpimo diena gali ir palankiai paveikti žmogaus likimą (teigiamai paveikti ilgaamžiškumą, sėkmę, išvaizdą), ir pakreipti viską negatyvia linkme (pakenkti gyvybinėms jėgoms, prišaukti nelaimę).

1 mėnulio diena. Plaukų kirpimas gali sutrumpinti gyvenimą.

2 mėnulio diena. Plaukų kirpimas pritrauks pykčius ir sunkumus.

3 mėnulio diena. Plaukų kirpimas pakenks organizmui, gali prišaukti nuostolius.

4 mėnulio diena. Kirpimas suteiks diskomforto, prišauks liūdesį, artimųjų netekties baimę. Taip pat gali sukelti gerklės ir burnos ertmės ligas.

5 mėnulio diena. Plaukų kirpimas sustiprins nuosavybės pojūtį, galbūt tapsite šiek tiek turtingesnės.

6 mėnulio diena. Nerekomenduojama kirptis plaukų, nes tai gali prišaukti peršalimą, susilpnės uoslė, iš pradžių atrodysite kaip ligonis, o paskui galite ir iš tikrųjų susirgti.

7 mėnulio diena. Plaukų kirpimas prišauks pykčius ir sunkumus, galimi konfliktai su viršininku. Galbūt susipyksite ir su mylimuoju. Pagal Tibeto kalendorių tai – deginanti diena, kai plaukų kirpimas tikrai gali susilpninti tavo sveikatą.

8 mėnulio diena. Kirpimas pritrauks ilgaamžiškumą, puikią sveikatą, padarys jūsų gyvenimą įdomų aplinkiniams (tik ne iš karto, o per kelis mėnesius).

9 mėnulio diena. Plaukų kirpimas prišauks ligas.

10 mėnulio diena. Deginanti diena pagal Tibeto kalendorių, rekomenduojama nesikirpti plaukų, nes gali pritraukti ligas.

11 mėnulio diena. Kirpimas sustiprins jausmus, padidins protinį potencialą ir gebėjimą numatyti ateities įvykius.

12 mėnulio diena. Kirptis plaukų negalima – pritrauksite nelaimes, traumas, galbūt net jūsų gyvybei grės pavojus.

13 mėnulio diena. Patartina kirptis, nes plaukų kirpimas šią dieną pakvies sėkmę ir naudą, dovanos puikią išvaizdą.

14 mėnulio diena. Kirpimas pagerins veiklą, finansinę padėtį, suteiks nuosavybės jausmą, jūsų vadovai bus palankiai nusiteikę. Jei kirptis neketinate – bent jau rūpestingai išsišukuokite šiandien plaukus.

15 mėnulio diena. Geriau bus jei nesikirpsite plaukų, mat po šios procedūros galimi psichikos sutrikimai, galvos skausmai, kraujospūdžio pakilimas, baimės jausmas.

16 mėnulio diena. Geriau susilaikyti nuo kirpimo – tikėtinos nelaimės, klaidos. Būsite labiau linkusios į negatyvius įpročius, išaugs potraukis alkoholiui, o gebėjimas save kontroliuoti sumenks. Taip pat plaukų kirpimas šią dieną gali pritraukti neištikimybę, o po jos jūsų sveikata dar labiau pablogės.

17 mėnulio diena. Jei tądien kirpsitės plaukus, tada jūsų reikalams kažkas trukdys, galite susirgti. Didėja traumų tikimybė. Gali nukentėti jūsų psichika. Pagal Rytų tikėjimus, šią dieną kerpant plaukus pritraukiamos piktosios dvasios.

18 mėnulio diena. Plaukų kirpimas gali lemti nuosavybės praradimą, vagystę, didėja tikimybė, kad susirgs jūsų naminiai augintiniai (jie jaučia gresiančius pavojus ir jaudinasi). Pagal Tibeto tradicijas tai –  deginanti diena. Jei šią dieną kirpsitės plaukus, tai gali pakenkti jūsų sveikatai.

19 mėnulio diena. Verta apsilankyti pas kirpėją, šiandien nusikirpusios plaukus pasiilginsite gyvenimą.

20 mėnulio diena. Kirptis plaukų nerekomenduojama – galite nusivilti gyvenimu.

21 mėnulio diena. Kirptis plaukus pageidautina – prisiviliosite grožį ir gerovę.

22 mėnulio diena. Kirpimas pritrauks galimybę įsigyti nuosavybės, bet taip pat gresia priaugti keletą papildomų kilogramų.

23 mėnulio diena. Kirpimas suteiks veidui dailią spalvą, pagerins savijautą.

24 mėnulio diena. Labai bloga diena plaukų kirpimui. Gali sukelti ligas. Taigi, jei norite būti sveikos – nesikirpkite.

25 mėnulio diena. Plaukų kirpimas gali padidinti akispūdį, dėl ko suprastės regėjimas. Po kirpimo gali paaštrėti akių ligos, uždegimai, padidėja miežio iškilimo tikimybė.

26 ir 27 mėnulio dienos. Plaukų kirpimas pritrauks džiaugsmą ir laimę.

28 mėnulio diena. Po plaukų kirpimo pagerės įvaizdis, labiau patiksite aplinkiniams.

29 mėnulio diena. Kerpant plaukus bus nukirpta ir jūsų energija.

30 mėnulio diena. Nusikirpus plaukus diena gali būti grėsminga, gali persekioti nesėkmės ir priešai, taip pat padidėja avarijų tikimybė.

Plaukų pakirpimas/iškarpymas

Ne paslaptis, kad kirptis kas mėnesį nesinori vien dėl to, kad trumpėja plaukų ilgis. Tačiau pakirpus plaukų galiukus, ypatingai išsišakojusius, paskatintume plaukų augimą, padidintume jų apimtį ir užtikrintume sveiką plaukų priežiūrą.

Kad plaukai būtų gyvybingesni, paprasčiausiai galite nukirpti išsausėjusius plaukų galiukus. Trumpinant plaukus tereikia pakirpti aštuntadalį plaukų galų, nes plaukai kas mėnesį paauga apie 1,3 cm, o per metus jie užauga kiek daugiau nei 15 cm. Taigi, net jei plaukų galiukus trumpinsite 3–4 kartus per metus, jūsų plaukai vis tiek augs į ilgį ir, be abejo, bus daug sveikesni, nei buvo.

Nukirpus negyvus galiukus, sustiprėja plaukų šaknys, o plauko folikulai geriau apsaugomi nuo taršos ir nešvarumų.

Astronomiškai palankus metas – nuo senų laikų žmonės tikėjo, kad Mėnulio įtaka žmogui yra milžiniška. Tinkamiausias laikas plaukų patrumpinimui, karpymui, kirpimui ar skutimui yra pilnatis. Plaukai auga storesni, tankesni ir labiau blizga.

Laikas šalinti plaukų problemas

Pastaruoju metu itin daug pinigų investuojama plaukų persodinimo procedūroms, tiesinimo/garbanojimo priemonėms ir cheminiams produktams, tačiau vis tiek vienas iš penkių gyventojų skundžiasi slenkančiais, išsausėjusiais ir gyvybingumą praradusiais plaukais.

Taip yra todėl, kad mes nepripažįstame fakto, jog plaukų kirpimui tinkamai pasirinktas laikas yra būtina sąlyga, kad plaukai augų sveiki ir gražūs. Šiuo laikotarpiu svarbu pasirinkti ir tinkamas plaukų kondicionavimo priemones bei šampūną, nes tai metas, kai kūnas lengvai pasisavina naudingąsias medžiagas, ir yra labai tinkamas norint sustiprinti šaknis.

Pilnėjantis ir dylantis Mėnulis. Pilnėjančio Mėnulio laikotarpiu, kai jo šviesa kasnakt tampa vis ryškesnė ir danguje matyti tik pusė Mėnulio, plaukai auga greičiau ir stipresni. Tai puikus metas plaukus formuoti ir patrumpinti. Toks Mėnulio laikotarpis dar vadinamas pirmuoju Mėnulio ketvirčiu, o geriausias dienos metas kirpti plaukus yra nuo 10 iki 16 val.

Plaukų kirpimas pagal savaitės dienas

Kiekvieną savaitės dieną globoja skirtinga planeta, pasižyminti savita energija. Teigiama, kad labai svarbu pas kirpėją apsilankyti tam tikrą dieną, jei norite pakeisti ne tik savo išvaizdą, bet ir gyvenimo aplinkybes. Tinkamas laikas lemia ir jūsų vidinę būseną, padeda atsikratyti nepageidaujamų emocijų. Juk taip dažnai merginos ir moterys pas kirpėją eina tiesiog norėdamos atsikratyti slogučio ir pradėti gyvenimą nuo pradžių.

Pirmadienis (Mėnulio diena) – kirptis tinka, jei norite atsikratyti neigiamų emocijų, prisikaupusių problemų.

Antradienis (Marso diena) – geras laikas pas kirpėją apsilankyti tiems, kurie jaučia neturintys jėgų ir sveikatos, yra pavargę nuo gyvenimo rutinos.

Trečiadienį (Merkurijaus dieną) plaukus puoselėkite, jei norite pagerinti savo atmintį ar komunikacinius gebėjimus.

Ketvirtadienis (Jupiterio diena) – sėkmės, laimės diena, tad ji labai tinkama tiems, kurie nuolat jaučia nepasitenkinimą savo gyvenimu.

Penktadienis (Veneros diena) – apskritai kone tinkamiausias laikas keliauti į kirpyklą, nes juk tai grožio planetos diena. O pasigražinę turite daugybę galimybių užmegzti puikius tiek asmeninius, tiek darbinius santykius.

Šeštadienis (Saturno diena) – palanku kirpti plaukus ir tokiu būdu pagerinti savo likimą. Apsilankyti pas kirpėją šią dieną naudinga norint pritraukti finansinę gerovę, atrasti savo gyvenime pastovumą.

Sekmadienį (Saulės diena) nereikėtų kirpti plaukų ir tokiu būdu trumpinti savo laimės. Šią dieną su kirpėju galite susitarti tik tuo atveju, jei norite atsikratyti ilgalaikio nesėkmių šleifo. Galbūt likimas bus jums palankus.

Kada palanku kirpti plaukus?

Palankiausias laikas plaukų kirpimui yra pavasarį arba vasarą. Šiais laikotarpiais plaukai dažniausiai yra sveikesni ir labiau atsinaujina, todėl jie lengviau formuojasi ir sutvarkomi. Be to, šiais laikotarpiais yra šiltesni orai, todėl galima lengviau ir patogiau stebėti plaukų augimą ir formavimą.

Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas, ir kad skirtingiems žmonėms gali tikti skirtingi laikotarpiai plaukų kirpimui. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai yra labai trapūs ar linkę plėstis, gali būti palankiau kirpti plaukus žiemą, kai orai yra šiltesni ir plaukams nereikia tokio daug priežiūros.

Taigi, svarbu atsižvelgti į savo plaukų būklę ir poreikius, kad pasirinktumėte palankiausią laikotarpį plaukų kirpimui. Prieš kirpdami plaukus, geriausia kreiptis į profesionalų kirpėją, kuris gali padėti jums pasirinkti tinkamiausią laikotarpį ir kirpimo būdą, atsižvelgiant į jūsų plaukų būklę ir poreikius.

1.9
OVERALL SCORE
kada kirpti plaukus
kada palanku kirpti plaukus
12 user votes x 1.7
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: