Kaip užsidirbti iš YouTube?

Kaip užsidirbti iš YouTube?

Ebay Global Shipping Program – Nesinaudokite sutaupysite ir laiko ir pinigų
Kaip prekiauti Forex
Kaip pirkti iš Aliexpress.com
Kaip pasidaryti širdelės formos dėžutę
MOKEJIMAI.LT – pigiausi mokėjimo pavedimai Lietuvoje ir Europoje
Visi nori užsidirbti pinigų ar prisidėti prie algos. Jei mėgstate leisti laiką prie kompiuterio klausotės muzikos, galite ir papildomai užsidirbti iš muzikos uploudinimo į youtube.com.
Pradžiai, Jums reikia idėjos ir noro, kad darbas YouTube tinkle būtų sklandus. Kuriate vaizdo įrašus, renkate vaizdo įrašų peržiūras už kurias Jums mokami pinigai. Atrodo paprasta, bet yra dar šis tas – Jums reikia tapti YouTube partneriu. Lietuvoje gyvenant, tiesiogiai su YouTube, partneriais tapti šiuo metu neįmanoma , bet galima pasinaudoti partnerystės tinklais (Apie juos toliau).
Taip pat skaitykite:

Kas yra torentai

Youtube.com partnerystės Tinklai:
Tiesioginė YouTube partnerystės programa veikia tarp 20 šalių, tarp kurių Lietuvos šiuo metu nėra, todėl ir reikia naudotis partnerystės tinklais, kurie iš Jūsų paims dalį pelno (Kiekvienas partnerystės tinklas skirtingai).
Patikimi ir gerai žinomi partnerystės tinklai:
1. RPM Network http://rpmnetwork.com/
2. SocialBlade šis tinklas priklauso- RPM Network   http://socialblade.com/
3. Machinima http://www.machinima.com/
4. Fullscreen Arcade http://apply.fullscreen.net/arcade

Renkantis Networką patariama atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:1. CPM (Mokama suma už tam tikrą skaičių peržiūrų)
2. Kontrakto ilgis
3. Minimali išmoka
4. Pagalba
5. Bendruomenė
6. Reputacija

CPM

Kaip jau ir minėjau CPM yra suma kurią gausite už tam tikrą skaičių peržiūrų. Dažniausiai Networkai parašo,kiek gausite už 1000 peržiūrų,bet reikėtų atkreipti dėmesį,kad suma rašoma Pvz:. 3-8$ ,o tai reiškia ,kad nėra tikslios sumos,viskas priklauso nuo labai daug faktorių,tai dažniausiai Networkai ima vidurkį ir apytiksliai parašo nuo kiek iki kiek galima uždirbti. Geriausia rinktis tą Networką kuris siūlo didesnį CPM.

Kontrakto ilgis

Rinkdamiesi Networką niekados nepamirškite pasižiūrėti,koks yra kontrakto ilgis. Rinkitės,tik tą kuris jums yra patogiausias. Ir nepatingėkite perskaityti viso kontrakto nes ten gali būti informacijos kurios Jums gali prireikti ateityje.

Minimali išmoka

Visuomet atkreipkite dėmesį kokia yra minimali išmokos suma. Pvz:. Šiuo metu RPM išmoka pinigus surinkus 50 dolerių. Yra networkų kurie išmoka pinigus be jokių apribojimų. Jeigu turite mažai peržiūrų ir jums dar nelabai gerai sekasi YouTube sferoje,tuomet geriau rinkitės Networką kur nereikia surinkti tam tikros sumos,kad gautumėte išmoką,bet dažniausiai tokiuose Networkuose mažesnės galimybės uždirbti daugiau pinigų.

Pagalba

Rinkitės tą kanalą kuris Jums galės suteikti pagalbą. Jeigu kadanors kažkuo būsite nepatenkinti ar kažkas neišeis visuomet galėsite kreiptis į „Supportą“ . + Yra Networkų kurie sukuria nemokamai dizainą ir kt. Tuo taipogi galite pasidomėti.

Reputacija

Prieš rinkdamiesi Networką pasidomėkite jo reputacija internete t.y ar tikrai išmoka pinigus ar pinigai yra išmokami laiku ar nėra nusiskundimų. Rinkitės jau nusistovėjusius Networkus kurie jau turi patirties,nes stojant į naujus Networkus galite būti apgauti ar nusivilti mokamu atlyginimu.

Mokėjimai
Pateikiu apytikslį užmokesti už tam tikrą kiekį peržiūrų.  Atminkite, tai tik apytiksliai skaičiai, nes kiekvienas tinklas pasiima savo procentą.
youtube1
Ko reikia norint tapti partneriu ?
1. Jokiais būdais nekopijuoto turinio.
2. Idėjos
3. Noro dirbti ir užsidirbti
4. Norint tapti partneriu jūs negalite turėti nors vieno įspėjimo dėl pažeistų autorinių teisių.
5. Kanalas turi atitikti tinklo į kurį norite stoti nuostatas t.y peržiūrų, prenumeratorių skaičių ir t.t
6. Sutartis būna pasirašoma internetu ir galioja tiek laiko, kiek nustato partnerystės tinklas (sutartyje bus parašyta) Pasibaigus sutarties galiojimui jie peržvelgia Jūsų kanalą iš naujo ir nusprendžia pratęsti ar ne kontraktą su Jumis. Žinoma Jūs ir patys galite pasitraukti iš to tinklo, jeigu Jūsų netenkina jų pasiūlymai ar siūlomas uždarbis.
Dauguma tinklų išmoka į PayPal arba Čekiu. Galima rinktis iš dviejų variantų.
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
DISQUS: 0