Kaip pasidaryti katės akių makiažą

Kaip pasidaryti katės akių makiažą

Kaip pasidaryti makiažo valiklį
Kaip pasidaryti dūminį makiažą
Kaip atsikratyti strazdanų
Kaip pasidaryti kasdieninį makiažą
Kaip pasidaryti išleistuvių makiažą

Katės akių makiažas – tai vienas populiariausių būdų pagyvinti savo kasdieninį įvaizdį. Pasitelkus į pagalbą skystą akių kontūrą, galima sukurti stingdantį žvilgsnį, kurias atsispirti tiesiog neįmanoma. Holivude šis akių makiažas itin populiarus, jį dėvint galima pastebėti tokias įžymybes kaip Taylor Swift, Adelee, Angelina Jolie ir kitas. Tačiau, iškyla klausimas, kaip pasidaryti katės akių makiažą paprastoms mirtingosioms, tiesiog namuose? Tai tikrai nėra sudėtinga, bet reikia šiek tiek praktikos. Taigi, jei norite išbandyti ką nors naujo, pateiksime kelis naudingus patarimus, kaip pasidaryti tobulą katės akių makiažą.

Jums prireiks:[list_style_star]

  • Šviesių dramblio kaulo matinių šešėlių;
  • Dar vienos šešėlių spalvos (gali būti šiek tiek tamsesnė ar itin ryški, kad matytųsi skirtumas);
  • Juodo akių pieštuko;
  • Skysto juodo akių kontūro;
  • Blakstienų rietiklio;
  • Ilginančio ir tankinančio blakstienų tušo.

[/list_style_star]

 

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Taigi, pradėkite nuo šviesių akių šešėlių. Padenkite jais visą voką, tai bus jūsų bazinė spalva.

 

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Tada naudokite kitą akių šešėlių spalvą. Jei pasirinkote gana neutralią spalvą (pvz. pilką, rusvą), naudokite ją akiduobėje, lyg kurtumėte dūminį makiažą. Jei jūsų pasirinkimas – ryški spalva, ją tepkite prie blakstienių, iki tos voko vietos, kuri matosi atmerkus akis. Galiausiai pasiimkite švarų šepetėlį ir išlyginkite šešėlius, kad neliktų ryškių linijų.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Po šešėlių pradėsime akių kontūrą. Taigi, pasiimkite juodą akių pieštuką ir juo padenkite vidines akies linijas. Taip sukuriamas ryškesnis efektas. Tada, naudodamos tą patį akių pieštuką nubrėžkite akies kontūrą. Šioje vietoje sunkiausia dalis atlikti gale esantį užlinkimą, tad jei manote, jog jums tai nepavyks – naudokitės lipnia juosta. Žinoma, tai skamba gana keistai, tačiau tai išties veiksminga. Atkirpkite du lipnios juostos gabalėlius ir priklijuokite juos įstrižai prie akies taip, kad ji jungtų išorinį akies kamputį ir antakio pabaigą. Tai būsite tikra, jog katės akys yra visiškai simetriškos. Priklijavus lipnią juosta, nubrėžkite vingį akių pieštuku ir nulupkite juostelę. Tada, norėdamos intensyvesnės išvaizdos, paryškinkite esamą liniją skystų akių kontūru.

kaip-pasidaryti-kates-akiu makiaza5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[dropcap_red] 4[/dropcap_red] Pabaigus akių kontūravimą, nepamirškite užriesti savo blakstienų, tai suteiks daug daugiau apimties.

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Galiausiai, padenkite blakstienas jūsų mėgiamu blakstienų tušu.

 

kaip-pasidaryti-kates-akiu makiaza4

 

Kad ir kaip sudėtingai tai skambėtų, katės akių makiažas yra itin paprastas, jei žinai keletą gudrybių. Taigi, naudokitės jomis ir būkite gražios kiekvieną dieną!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0