...

Kaip naudotis Uber paslaugomis ( Taksi – Vilnius)

Kaip naudotis Uber paslaugomis ( Taksi – Vilnius)

Namo šiltinimas poliuretano putomis
Kaip išsirinkti gartraukį
Kaip geriau: siūti užuolaidas ar pirkti jau pasiūtas?
Kaip išsirinkti plastikinius langus
Kaip įrengti plokštuminius pamatus?

Uber“ mobilioji aplikaciją išmaniajame telefone, kad sujungtų kur nors vykti norinčius žmones su pavėžėti galinčiais savarankiškai dirbančiais vairuotojais. Visuose iOS ir Android operacinėse sistemose veikianti aplikacija naudoja žemėlapius su GPS funkcija tam, kad rastų arčiausiai esantį vairuotoją, dažniausiai esantį vos už kelių minučių kelio. Uber – tai šiuolaikinis taksi kuris veža pigiau. Užsakęs paslaugą, pakeleivis ekrane mato vairuotojo nuotrauką, jo/jos vardą ir automobilio markę, modelį ir numerį bei gali stebėti, kaip automobilis atvyksta realiu laiku. Atvykus į tikslą elektroniniu paštu automatiškai išsiunčiama kelionės ataskaita, kurioje pateikiama detali paslaugos kaina, informacija apie vairuotoją ir tikslus kelionės maršrutas. Šios funkcijos tariamai leidžia užtikrinti didesnį saugumą bei beprecedentį patogumą.

Kaip veikia „Uber“

„Uber“ automobilio iškvietimas vyksta tokiu principu: klientas telefone naudoja bendrovės programėlę, kurioje pasirenka automobilį ir paspaudžia jo iškvietimo mygtuką, signalas keliauja į vairuotojo telefoną ir yra siunčiamas apie 15 sekundžių, per kurias vairuotojas turi jį priimti. Paslaugos esmė – leisti išsikviesti automobilį dviem paspaudimais išmaniajame telefone, o galiausiai už paslaugą bus nuskaičiuojama nuo kreditinės kortelės, kuri yra susieta su jūsų vartotojo profiliu, taigi, niekam nereikia banko terminalo ar nešiotis smulkiųjų. Programėlė leidžia matyti, koks yra artimiausio „Uber“ vairuotojo atstumas nuo žmogaus buvimo vietos ir prognozuoja ne tik laiką, kada vairuotojas privažiuotų, bet ir galutinę kelionės kainą. Kelionės metu jūs savo programėlėje taip pat matysite kelionės maršrutą, o kelionės pabaigoje jums parodoma kelionės kaina ir jūs įvertinate kelionę balais.
Po kelionės kiekvienas vairuotojas sulaukia klientų vertinimo. Pavyzdžiui, žmogui gali patikti vairuotojo muzikinis skonis ir tai, kad jis paklausė, kokia temperatūra patiktų keleiviui kelionės metu, bet nepatiko, kad vairuotojas nepaklausė, kokiu maršrutu keleivis norėtų vykti.  Reitingas daro ir psichologinį poveikį. Jei pirmiausia vairuotojas jį vertina skeptiškai ir sako, kad jam jis nerūpi, tačiau kai jam pasako, kad jo vidutinis reitingas yra 4,6, žmogui kyla klausimų, kodėl ne 4,7? Bendrovės vairuotojai daugiausiai gali sulaukti 5 balų įvertinimo. Įdomu tai, kad Estijos sostinėje Taline jie buvo vertinami itin gerai ir vidutinis vairuotojų reitingas siekė 4,9 proc. Jei vairuotojų reitingas krenta žemiau nei 4,6, su vairuotoju yra pasikalbama. Jeigu reitingas lieka žemu, su vairuotojais yra atsisveikinama. Veiklos pradžios Vilniuje proga „Uber” šį savaitgalį dovanoja net iki 5 nemokamų kelionių! Kiekvienos kelionės kaina iki 20 €, o bendra visų kelionių vertė siekia iki 100 €! Akcija galioja nuo lapkričio 19 d. 10:00 val. ryto iki 22 d. 23:59 val. Norint pasinaudoti pasiūlymu tereikia atsidaryti „Uber” programėlę ir pradėti kelionę.
 
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    milda.abronyte Prieš 2 metai

    labai aktualu keliaujantiems į užsienį, išsiaiškinti būdus kokiais keliausit. vienu yra metro, kitur ne. visur labai skirtingai.. net ir miestuose tos pačios šalies gali skirtis, vienur bus uber,kitur kažkas kitas.

DISQUS: 0