Pagrindinis » telefonai » Pamokos » Kaip atnaujinti HTC Desire operacinę sistemą

Kaip atnaujinti HTC Desire operacinę sistemą

Kaip atnaujinti HTC Desire operacinę sistemą

Dažnas HTC Desire savininkas, kuris mažiau domisi Android operacine sistema turi pasitenkinti HTC Desire Android 2.2 versija. Tikrinant programinės įrangos atnaujinimo galybę tiesiogiai iš HTC Desire išmaniojo telefono jokių atnaujinimų neranda.  Tačiau jau rugpjūčio mėnesį pasirodė nauja Android programinės įrangos versija Android 2.3 Gingerbread, kurią galima legaliai atsiųsti iš HTC kūrėjų centro ir nesunkiai atsinaujinti savo telefono operacine sistemą.

Šį atnaujinimą atsisiunčiate į savo asmeninį kompiuterį ir vadovaujantis pateiktomis instrukcijomis (anglų kalba) atnaujinate savo HTC Desire programinę įrangą.

 Svarbu paminėti, kad prieš atnaujinant operacinę sistemą derėtų padaryti atsarginę aplikacijų kopiją, nes po atnaujinimo bus ištrintos visos aplikacijos kartu su visa jose išsaugota informacija.


Panašūs straipsniai

Komentarai (1)

  1. Vilius parašė:

    Man po atnaujinimo neisijungia, ka daryti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Skaityti daugiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Uždaryti