Įdomiausios „Android“ Programėlės, Skirtos Išvengti Netikrų Naujienų, Kitaip Tariant, Ančių Internetinėje Spaudoje

Įdomiausios „Android“ Programėlės, Skirtos Išvengti Netikrų Naujienų, Kitaip Tariant, Ančių Internetinėje Spaudoje

Kaip nulaužti Nokia N900
Kaip įdiegti Jelly Bean naudojant Odin
Kaip patikrinti ar telefonas ne vogtas
Kaip nulaužti ir atnaujinti HTC One
Kaip microSD atminties kortelės pagalba atnaujinti telefoną

Netikros naujienos arba antys lengvai plinta internete.  Laimei, yra „Android“ programėlės, kurios padeda jų išvengti ir užtikrina, kad visada skaitytumėte tik tikras ir patikrintas naujienas.   Visada norisi lankytis tik laiko ir publikos patikrintuose puslapiuose, kad naršytumėte tik po aktualiausias ir teisingas naujienas.

Yra daugybė būdų, kaip melagingos naujienos ir sukčiai patenka į mūsų gyvenimą, tačiau jei esame atsargūs ir žinome, ką skaitome ir atsisiunčiame, lengviau išvengti šių situacijų. Pavyzdžiui, griežtai naudodamiesi oficialia telefono programų parduotuve, galite užkirsti kelią netinkamoms programoms ir robotams nusileisti jūsų įrenginyje. Tą patį galima pasakyti apie bet kokio tipo programas, nesvarbu, ar tai būtų naujienos, pramogos, žaidimai ar švietimas. Tiek „Google“, tiek „Apple“ savo parduotuvėse pasiūlys patikimas programas, tokias kaip „William Hill“ tiesioginių lažybų, „Netflix“ ir „Spotify“ kaip keli pavyzdžiai pramogoms ir kt.

android apps - ZinauKaip.lt

„Sherpa News“

Norėdami atsikratyti abejonių dėl naujienų tikrumo ir išvengti jų skaitymo, galite naudotis „Android“ tam skirtomis programėlėmis.  Taip pat visada naudokitės patarimais, kad ne tik skaitomas turinys, bet ir jūsų telefonas visuomet išliktų optimaliame stovyje.  Taigi, šių programėlių dėka visada išvengsite melagingo naujienų turinio ir nepateksite į klaidingą informacijos srautą, nors tai ir ne visada lengva.

Pavyzdžiui, viena programėlė, šį pavasarį atkeliavusi į „Play Store“, teikia puikią galimybę kovoti su antimis spaudoje.  „Sherpa News“ skiriasi nuo kitų programėlių, nes joje naudojama daugybė novatoriškų ir modernių metodų, kuriais tikrinant nuolat gaunamas patikimas, kokybiškas ir individualizuotas turinys.

Atsisiuntę programėlę, galite patys pasirinkti, kurios temos jus asmeniškai domina.  Į tai „Sherpa News“ atsižvelgs ir jūsų interesams skirtoje skiltyje parodys naujienas ir turinį, kuris jus domina. Be to, jei suteiksite leidimą programėlei nustatyti jūsų buvimo vietą, jums taip pat bus atrinktos ir rodomos vietinės reikšmės ir aktualios naujienos.  Dirbtinio intelekto naudojimas programėlėje padeda visada išlaikyti kokybišką turinį joje, išvengiant melagingų ar suklastotų naujienų.  Apibendrinant, „Sherpa News“ yra gera suasmeninta naujienų programėlė, kuri dėl savo novatoriškų metodų nuolat kovoja su internetinėmis antimis.

„Listle“

listle - ZinauKaip.lt

 

Tiems, kurie paprastai skaito naujienas tarptautinėje žiniasklaidoje, „Listle“ programėlė taip pat pateikiama kaip labai geras pasirinkimas.  Programėlė siūlo daugybę žinomų žiniasklaidos priemonių, tokių kaip, pavyzdžiui, CNN, „Bloomberg“, „Forbes“ ir daugelį kitų straipsnių. Patikimos žinios iš žinomos žiniasklaidos, kuri nėra skirta netikrų naujienų sklaidai pasaulyje, šiandien pateikiamos tik anglų kalba.

Vienas aspektas, dėl kurio ši programėlė skiriasi nuo kitų, yra tai, kad galite klausytis visų programos naujienų ir turinio.  Užuot turėję viską perskaityti, „Listle“ suteikia jums galimybę programėlę naudoti kaip audioknygą, bet, be kita ko, su dabartiniais ir aktualiais jums straipsniais.  Todėl tai gali būti idealus pasirinkimas, kai programėlę norite naudoti vairuojant ir taip sužinoti paskutines tarptautines naujienas, taupant laiką.  Programėlė leidžia jums rasti turinį pagal temą, laikmeną, autorių ar net pasakotoją, todėl gana lengva rasti tai, kas jus domina.  Šią programą „Android“ galite atsisiųsti nemokamai tiesiai iš „Play Store“ parduotuvės.   Tarp kitko, programėlės viduje nėra skelbimų.  Taigi tai dar vienas geras būdas išvengti suklastotų naujienų ir visada rasti žinomus žiniasklaidos straipsnius.

Tiesa ta, kad ši programėlė, skirta tarptautinei žiniasklaidai, taip pat yra valdoma tik anglų kalba. Bet jei esate įpratęs skaityti naujienas anglų kalba, tai yra puiki alternatyva.  Ji suteikia jums keletą funkcijų, dėl kurių ji yra tokia įdomi.  Čia pateikiamos naujienos iš patikimų laikmenų, tuo pat išvengiant melagingų naujienų programėlėje.  Be to, jūs, kaip programėlės vartotojas, pasirenkate, iš kokių internetinių šaltinių norite matyti naujienas programėlėje.  Taip pat įmanoma pasirinkti prioritetines temas, kad galėtumėte pamatyti daugiau naujienų ir turinio jūsų pasirinktomis temomis.

Programėlėje yra funkcija, dėl kurios ji yra labai populiari vartotojų tarpe.  Ir tai yra būtent tai, kad programėlė gali jums pateikti ir tiesiog apibendrintas naujienas.  Pavyzdžiui, vartotojai nori sužinoti apie geriausius 2020 m. išmaniuosius telefonus.  Dėl dirbtinio intelekto naudojimo programėlėje naujienos gali būti rodomos sutrumpinta versija.  Taip jas patogiau skaityti telefono ekrane, be to, jos tampa lengviau prieinamos jauniems žmonėms, linkusiems mažiau skaityti ar ieškantiems daugiau tiesioginio turinio.  Šią programėlę galite taip pat nemokamai atsisiųsti iš „Android“. Jos dizainą lengva naudoti ir joje nėra skelbimų, o tai leidžia dar patogiau ja naudotis.

Sumanūs ir išsilavinę interneto vartotojai nenori gaišti savo brangaus laiko ar abejoti perskaitytos informacijos tikslumu.  Naudojantis aukščiau pristatytomis programėlėmis, galima išlikti tikriems, kad taip neatsitiks. Išsirinkę patikimą telefoną internetu bei naudojantis nuolat tobulinamomis programėlėmis, vartotojams užtikrinamas saugumas bei informacijos autentiškumas.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: