Kaip įdiegti Jelly Bean naudojant Odin

Kaip įdiegti Jelly Bean naudojant Odin

Kaip microSD atminties kortelės pagalba atnaujinti telefoną
Kaip atnaujinti HTC Desire operacinę sistemą
Kaip nulaužti ir atnaujinti HTC One
Įdomiausios „Android“ Programėlės, Skirtos Išvengti Netikrų Naujienų, Kitaip Tariant, Ančių Internetinėje Spaudoje
Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį

Nuo kovo mėnesio Jelly Bean atnaujinimas jau ir  Lietuvoje.  Taigi visi norintys jau gali atnaujinti savo Samsung telefonus.  Atnaujinti savo telefoną labai paprasta tereikia Kies programos, Odin programos ir smart telefono kurį ruošiatės atnaujinti.

 

 

 

 [warning] Šis atnaujinimo būdas gali būti pavojingas jūsų telefonui. Atnaujinant gali kilt nesklandumų, po kurių teks kreiptis į telefonų taisyklą. [/warning]  Bet jei nusprendėt surizikuot ir manot, kad nieko nenutiks  tai galite  skaitykit toliau ir atsinaujinti savo telefono programinę įrangą.

 

[dropcap_red] 1. [/dropcap_red] Pirmas žingsnis Jums reikia parsisiųsti Odin programą ir Jelly Bean atnaujinimą. Atnaujinimą, kuris skirtas Baltijos šalių regionui, galima atsisiųsti iš tinklalapio www.sammobile.com. Tik reikia būti jame užsiregistravus, ar susikurti naują paskyrą.

 

[dropcap_red] 2. [/dropcap_red] Tuomet tereikia  įjungti USB Debugging rėžimą telefone. Įjungimas paprastas – eiti į telefono menu Settings > Applications > Development, ir šalia “USB Debugging” uždėti varnelę.

 

[dropcap_red] 3. [/dropcap_red] Tuomet pasileidžiame Odin programą (svarbu – administratoriaus teisėmis). Prijungiame savo išmanųjį telefoną prie kompiuterio su originaliu USB laidu. Išjungiame telefoną, ir paleidžiame jį “Download” rėžime spausdami garso reguliavimo mygtuką žemyn, meniu mygtuką ir tuo pačiu metu paspausdami įjungimo mygtuką. Ekrane atsiradus tekstui reikia paspausti garso mygtuką į viršų, tuomet turi pasirodyti žalias android ženkliukas.

 

[dropcap_red] 4. [/dropcap_red] Odin programos  lange “ID: COM” langelis turi pasidaryti geltonas. Jei langelis ID: COM nepasidaro geltonas, reikia patikrinti Samsung Kies driverius ir nueiti į “Settings > Wireless & Network > USB Settings” ir įsitikinti, kad “Samsung KIES” pasirinkimas pažymėtas, ir tik tada telefoną prijungti prie kompiuterio.

 

[dropcap_red] 5. [/dropcap_red] Odin programoje šalia užrašų “Auto reboot” ir “F. Reset Time” turi būti uždėtos varnelės, tuomet paspaudus mygtuką “PDA” pasirinkite parsisiųstą atnaujinimo failą  I9100XWLSD_I9100XXLS8_I9100OXFLS1_HOME.tar.md5. Na, ir tuomet jau belieka tik paspausti mygtuką “Start” ir atnaujinimas prasidės. Svarbu neišjungti telefono atnaujinimo metu, gerai būtų kad akumuliatorius būtų pakrautas.

 

Po to kai paleidžiame instaliavimą, reikia luktelėti porą minučių. Telefono ekrane bus matoma instaliavimo būsena. Pasibaigus instaliavimui telefonas įsijungia automatiškai.

Beje, nereikia išsigąsti, jei instaliacijos metu Odin’e atsiranda raudonas langelis su užrašu “Fail!” Man jis atsirado, bet instaliacija tęsėsi ir nieko blogo neįvyko ir viskas puikiai atsinaujino.

 

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1