...

Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus

Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus

Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?
Kaip tikrai nustebinti savo antrąją pusę?
Kaip pasidaryti aitvarą
Dovanų idėjos Valentino dienai
Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?

Ar prisimenate, kaip vaikystėje švęsdavote savo gimtadienius? Stalas, balta staltiese užklotas, gėlės, gardūs pyragai, tortas, žvakutės, dovanos… Ir artimųjų sveikinimai. Patys gražiausi, nuoširdžiausi jų linkėjimai. Tokie, kokius šiandien galite rasti mūsų svetainės eiliuotų sveikinimų vaikams skyrelyje.

Netiesa, kad mūsų vaikai yra abejingi, ir kad jiems rūpi tik dovanos. Jie įsidėmi ir įsimena kiekvieną šiltesnį žodį ar žvilgsnį. Iš tikrųjų vaikai yra labai jautrūs gėriui ir grožiui. Eiliuoti sveikinimai vaikams lavina jų estetinį skonį ir vaizduotę. Čia ir pavasario dvelksmas, ir rudens lapų šiugždesys. Čia – mažieji princai ir dailios princesės.

Skyrelyje galima rasti šiuos eiliuotus sveikinimus vaikams: eilėraštukus berniukams ir mergaitėms, palinkėjimus vaikams, universalius vaikiškus sveikinimus. Yra sveikinimų ir įvairių švenčių (šiuo metu – šventų Velykų) – proga. Dovanojant margutį, per šventas Velykas smagu pasakyti vaikui linksmą eiliuotą palinkėjimą, kurių galima rasti eiliuotų sveikinimų vaikams skyrelyje.

Šio skyrelio palinkėjimus bei sveikinimus galima labai kūrybiškai pritaikyti. Jie gali skambėti šeimos narių tarpę, susirinkus prie gimtadienio stalo; jie gali būti panaudojami darželiuose bei mokyklose. Eiliuoti sveikinimai vaikams gali būti pateikiami žaidimo forma, jiems galima pritaikyti melodiją.

Įdomios yra pozityvios eilės vaikams, kur kreipiamas dėmesys į vaiko vidinį minčių bei jausmų pasaulį. Čia eilėraštuką galima paskaityti, kai jūsų vaikas yra nusiminęs, taip praskaidrinant jam nuotaiką Po tokio eilėraštuko yra lengviau paskatinti vaiką atviram pokalbiui, kai jis galėtų išsakyti, dėl ko nerimauja. Eiliuotus sveikinimus vaikams, kaip jau minėjau, galima panaudoti labai kūrybiškai: pavyzdžiui, perskaitę sveikinimą jūs galite pasiūlyti vaikui iliustruoti jį, tuo paskatindami vaiko vaizduotės, kūrybinių gebėjimų ir teigiamų emocijų vystymąsi. Tuo labiau, kad visi sveikinimai yra mieli, žaismingi, vaizdingi, lengvai skaitomi ir suprantami, bei neturėtų būti sudėtinga juos iliustruoti.

Sveikinimai vaikams yra tarsi miniatiūriniai deimančiukai mūsų mažiesiems princams ir princesėms, žėrintys įvairiausiomis spalvomis. Todėl nedvejodami rinkitės gražiausius sveikinimus iš šios talpios lobių skrynelės ir tikrai rasite patį mieliausią, patį tinkamiausią jums!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0