Kaip tikrai nustebinti savo antrąją pusę?

Kaip tikrai nustebinti savo antrąją pusę?

Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?
Dovanų idėjos Valentino dienai
Kaip pasidaryti aitvarą
Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?
Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus

Vienas žymus žmogus kartą yra pasakęs, kad reikia žmonėms tik duoti laiko ir jie ras būdų bei galimybių jus nustebinti. Tačiau mes tuo laiku dažnai piktnaudžiaujame ir staigmenas pasiliekame vienai ar kitai progai ir tokiu būdu, galbūt neišvengiamai jas sumenkiname. Nepaisant viso grožio, pastangų bei darbo, kurį įdedate, staigmena per gimtadienį, metines ar ypatingą sukaktį – bus puiki, bet netikėta staigmena gali net dar labiau išversti iš koto. Tad visgi kaip reikėtų rinktis stebinti antrąsias puses, per progas, netikėtai, o gal rasti aukso viduriuką?

Svarbiausia yra tinkamas planavimas

Jeigu rezervuojate staliuką restorane – darykite tai savaitę ar net dvejomis prieš progą. Nesvarbu ar tai bus metinės ar jūsų noras paversti eilinį ketvirtadienį ypatingu. Specialią aprangą, bilietus ar kitą reikalingą medžiagą įsigykite kuo anksčiau, kad vėliau nebūtų vargo ir neišaugtų tikimybė paslapčiai išaiškėti. Staigmenos planavime negali būti informacinių spragų. Venkite apie tai kalbėti telefonu, jeigu jus net ir vos vos gali išgirsti jūsų antroji pusė, nesusirašinėkite jiems prie akių ir galbūt net paprašykite nežiūrėti, kol pernešinėsite balionus iš koridoriaus į sandėliuką.

Būkite pasiruošę viskam ir geriau ramiai laukite paskutines 12,24 valandas, o ne lakstykite bei stenkite viską spėti vien per jas. Galų gale reikia pasirinkti prezentacijos būdą. Vieni žmonės praneša likus dar kelioms valandoms, kiti – vos paruošę staigmeną, o treti tempia iki paskutinės sekundės. Bet kuriuo atveju garantuotai priversite savo antrąją pusę bent momentui netekti amo ir būti nustebintiems(-oms).

Taip pat skaitykite:  Kaip naudotis torentais

Į pagalbą pasitelkite ir draugus

Tai ypač aktualu progomis. Dažna situacija tokia, kad planavimas išvargina, reikia išlieti devynis prakaitus dėl vienos smulkios detalės, o laiko rasti sunku. Tuo atveju ir dėl didesnės, grandioziškesnės staigmenos – į pagalbą kvieskitės draugus ar pažįstamus. Šiuo būdu ne tik pamažinsite savo naštą bei ją nusikrausite, o ir galėsite dėmesį sutelkti į svarbiausias staigmenos ar siurprizo detales ir nevargsite bei negaišite ties smulkmenomis.

Argi manote, jog nėra malonu savo gimimo dieną pareiti namo ir ten pamatyti savo draugus, kurie vienbalsiu šaukia: „Staigmenaaa!”? Be abejonės, net ir toks gana plačiai žinomas gimtadienio pasveikinimas sukuria jaukią ir malonią atmosferą – nustebina. Tačiau čia mes kalbame tik apie progas, o kaip „talkininkus“ įtraukti ir į netikėtų staigmenų organizavimą?

Jie gali padėti transportuojant, palengvinant nuvykimą ar parvykimą iš vietos, padėti savo ryšiais ir žiniomis. Tiesa, po tokios paslaugos, pagal etiketą reikėtų atsilyginti dovana arba kvietimu pas save, į restoraną ar kiną… Jūsų draugai bei šeima labai maloniai pasijus, jeigu įtrauksite juos į paslaptingos staigmenos organizavimo ratą.

Nebijokite organizuoti intymių staigmenų

Intymumas dažnai maišomas tik su erotika ir seksu, bet tai nebūtinai tėra šių dviejų dalykų mišinys. Intymu, tai kažkas artimo, kažkas labai jautraus bei svarbaus tik jūsų antrajai pusei arba jums abiem. Intymios staigmenos be galo tiks ir metinių ar gimtadienio, ir netikėtų progų metu. Visų pirma pakalbėkime apie tas pačias jums žinomas seksualiai intymias staigmenas.

Tokie siurprizai niekad neišeina iš mados, ypač poroje, kur aistra, meilė ir seksas yra be galo svarbūs dalykai. Kadangi jau esate labai artimi ir tikrai gyvenime daug ką išbandę, tuose dalykuose turi atsirasti kažkas naujo. Siurprizai gimsta iš fantazijos, o intymias fantazijas įgyvendinti padės erotinės prekes. Tai – intymumo bei romantikos viršūnė ir kulminacija, kada jūs galėsite sustiprinti santykius, gerai užbaigti svarbią dieną ar tiesiog kiek atsipalaiduoti po sunkios dienos. Na, o kaipgi su tais subtiliai intymiais dalykėliais?

Čia be kūrybingumo ir išradingumo neapsieisite. Turite žinoti kas ne tik patinka jūsų išrinktiesiems(-ioms), bet ir kas suvirpina jų širdeles. Tai gali būti tokie paprasti dalykai, kaip mėgstamiausio filmo žiūrėjimas susiglaudus, bilietai į labai išsvajotos grupės koncertą ar taip trūkstamas mašinėlės modeliukas į kolekciją. Sunku tiksliai patarti, nes kiekvienas žmogus šiuo atveju yra labai individualus ir jam reikia skirti daug dėmesio, kad rezultatas būtų puiki staigmena! Visgi jums tikrai pavyks, tiesiog labiau atkreipkite dėmesį į tai, ką jums sako mylimieji ir nustebinti juos, bus vienas juokas.

Taip pat skaitykite: Teleloto Bilietų Tikrinimas

Atribokite juos nuo rūpesčių

Tikro nustebinimo kertinė pamatų dalis – atribojimas nuo rūpesčių. Ką turime omenyje? Ogi tai, kad staigmeną gaunantis žmogus neturi jausti spaudimo kažką daryti ir jam turi būti sudarytos visos sąlygos atsiriboti nuo jau įgrisusių vargų. Šis punktas skamba daug sunkiau nei išties reikia jam įgyvendinti.

Pradėkite nuo to, kaip planuojate staigmeną įgyvendinti. Galbūt verta pasimokyti masažo triukų, pasitelkti „jokių mobiliųjų“ politiką ar tiesiog nusivesti žmogų ten, kur jam nesinorės galvoti apie nieką kitą. Ne paslaptis yra ir tai, kad žmonės, kurie organizuoja staigmenas – labai jaudinasi prieš jas įteikdami. Čia vertėtų šiek tiek labiau pasitikėti savimi ir atribojimui nuo rūpesčių skirti tik truputėlį dėmesio. Pagalvokite ar jiems ši pramoga ar dovana nesukels papildomų rūpesčių ir, jei atsakymas neigiamas – judėkite pirmyn!

Pabaigai reikėtų susumuoti faktus. Jums tikrai turėtų būti nebesunku suprasti, kad staigmena bus veiksminga ir per progas, ir eilinį šiokiadienį. Mokėkite slaptai planuoti, nebijokite į pagalbą atsivesti talkininkų, nenusigręžkite nuo intymių staigmenų, įsiklausykite į savo antrąsias puses bei atribokite juos nuo rūpesčių. Sujungę viską į vieną gausite tikrai puikų receptą, kuris užtikrins, kad nustebinsite ir išversite savo partnerius iš klumpių.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
DISQUS: