Dovanų idėjos Valentino dienai

Dovanų idėjos Valentino dienai

Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis
Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?
Kaip pasidaryti aitvarą
Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?
Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus

Nors Valentino diena yra laikoma įsimylėjėlių švente, tačiau šią dieną galite savo dėmesiu nustebinti ne tik antrąją pusę, bet ir kitus savo širdžiai mielus bei artimus žmones. Taip parodydami dėmesį savo brangiems žmonėms, suteiksite jiems daug teigiamų emocijų, kurios tikrai sukels šypseną veide bei atneš gerą nuotaiką. Būtent dėl to šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kokiomis dovanomis bei staigmenomis galima pradžiuginti savo mylimąjį (-ąją) ar kitą artimą žmogų, kadangi ne paslaptis, jog kartais dovanų idėjų pritrūksta.

Paruoškite romantišką vakarienę

Viena iš dovanų idėjų Valentino dienai, be jokios abejonės, yra paruošti romantišką vakarienę. Galbūt žinote patiekalą, kurį labiausiai mėgsta jūsų antroji pusė, o gal tiesiog norite pagaminti kažką prašmatnaus ir primenančio restoraną? Kad ir kas tai bebūtų, nepamirškite pasirūpinti ir aplinka. Jaukią atmosferą padės sukurti žvakės, muzika bei gražiai serviruotas stalas, galbūt net vertėtų apgalvoti, pavyzdžiui, naujų lėkščių įsigijimą. Taip pat galite pasirinkti ir nestandartinę valgymo vietą namuose – jei įprastai valgote virtuvėje, galbūt būtų smagu jos stalą išnešti į svetainę ir čia sukurti namų restoraną? Tokiu būdu tikrai padarysite įspūdį savo antrajai pusei ir jį ar ją nustebinsite.

Išrinkite sentimentalų papuošalą

Dar vienas puikus pasiūlymas, ką galėtumėte padovanoti savo antrajai pusei ar kitam brangiam žmogui meilės dienos proga, yra papuošalai. Jei galvojate, jog  papuošalai yra skirti tik moterims, labai klystate, kadangi dabar vis labiau ir  labiau populiarėja įvairūs vyriški aksesuarai, tarp kurių yra ir apyrankės, žiedai ar grandinėlės. Iš tiesų Valentino dienai galite pagalvoti ir apie suasmenintas šių papuošalų versijas. Dabar daugelyje jų pirkimo vietų galima užsisakyti graviravimo paslaugą, kuri leis perteikti tam tikrą žinutę savo artimam žmogui, o išgraviruotas tekstas ar simbolis visuomet jam primins apie jus.  Be to, priklausomai nuo biudžeto, kurį galite skirti dovanai, apgalvokite ir individualų papuošalų kūrimą. Tokiu būdu galėsite sukurti individualų papuošalą, kurio niekas daugiau neturės.

Aprūpinkite brangų žmogų šiluma

Kitas būdas, kaip galite išreikšti rūpestį bei meilę savo brangiam žmogui šios dienos proga, yra aprūpinti jį šiluma. Be abejo, į tai įeina ir šiltas bei mielas bendravimas, tačiau taip pat galite ir materialios dovanos dalį susieti su raktiniu žodžiu „šiluma“. Tad, išrinkite savo mylimam žmogui chalatą, pledą, šlepetes ar bet kokį kitą rūbą ar daiktą, kuris galėtų sušildyti vėsiais vakarais. Internetinėje parduotuvėje https://imuperku.lt/ galite rasti didelį šių prekių pasirinkimą bei net šildančias antklodes ar kojų šildytuvus išties gera kaina. Kad ir kurį iš jų nuspręsite dovanoti savo artimajam, galėsite būti užtikrinti, jog jis tikrai pravers ir bus naudojamas.

Paskatinkite užsiimti mėgstamu hobiu

Jei gerai žinote, kuo mėgsta užsiimti jūsų artimas žmogus ar ką svajoja išbandyti jau kurį laiką, galite jį paskatinti ir padovanoti kažką, kas būtų susiję su jo mylimu hobiu. Galbūt jūsų mergina, žmona, sesė ar mama visuomet norėjo išmokti atlikti gelinį lakavimą? Tokiu atveju ideali dovana jai gali būti gelinio lakavimo lempa ar rinkinys, skirtas tam. Tuo tarpu, jei jūsų vyras, brolis ar tėtis mėgsta aktyvų laisvalaikį, galite pagalvoti apie įvairias sporto prekes, tarkime, gertuvę, vaikščiojimo lazdas ar net išmanųjį laikrodį. Pasirinkimų yra tikrai ne vienas, tad prieš pirkdami, gerai apgalvokite, ką mėgsta jūsų mylimas žmogus – tuomet tikrai rasite atsakymą, ką jam būtų galima padovanoti.

Dovanokite prisiminimus

Dar viena smulki dovana, itin sušildanti širdį, galėtų būti įrėmintos nuotraukos. Išsirinkite tokias nuotraukas, kurios primintų smagias ir malonias gyvenimo akimirkas su žmogumi, kurį norėtumėte nustebinti. Dabar galima rasti didelį rėmelių pasirinkimą, tarp kurių yra ir tokių, leidžiančių sutalpinti ne vieną, o kelias nuotraukas kartu bei galinčių tapti puikia interjero detale. Negana to, jei norisi gražių nuotraukų, o jų kartu su žmogumi neturite, kitas, ne ką prastesnis būdas, padėsiantis sukurti atsiminimus – padovanoti fotosesiją. Iš tiesų ši patirtis gali būti labai smagi net ir tiems, kas galvoja, jog yra nefotogeniški ar tiesiog nemėgsta būti prieš objektyvą. Svarbiausia – pasirinkti gerą fotografą, su kuriuo jaustumėtės patogiai bei išliktumėte savimi.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0