Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis

Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis

Kaip tikrai nustebinti savo antrąją pusę?
Kaip pasidaryti aitvarą
Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus
Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?
Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?

Kauno rajono savivaldybė kiekvienam 2018 metais Kauno rajono gyventojų šeimoje gimusiam kūdikiui dovanoja Kūdikio kraitelį. Kraitelis bus dovanojamas visiems naujagimiams, kurių bent vienas iš tėvų yra deklaravęs gyvenamąją vietą Kauno rajone, ir kai kūdikis registruojamas Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje. Kitose savivaldybėse registruotiems kūdikiams kraitelio nedovanojame. Nors jau panašią akciją rengią Šiaulių miesto savivaldybė, kuri nuo 2018 metų Liepos mėn. taip pat pradėjo dovanoti kūdikio kraitelius, daugiau apie tai čia.

Kūdikio kraitelį sudaro: kombinezonas (74 dydžio), šliaužtinukai (56-62 dydžio),vilonės kojinytės, keletas kitų patogių drabužėlių, sauskelnių, drėgnųjų servetėlių, vienkartinių paklotų, kūdikių higienos rinkinys (šukytės, nagų žirklutės,termometras, dildė nagams, šepetukas dantims/liežuvukui), pledas, rankšluostis, čiužinukas, neperšlampama paklodė, maitinimo buteliukas, soskytės, pataisų sporos, šampūnas vaikams. Viskas sudėta į tvirtą, orui pralaidžią dėžę, kuri išvykose tiks ir kaip lovelė.

Registruoti mažylį ir atsiimti Kūdikio kraitelį reikia Kauno rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje, šis skyrius išsikėlė į naujas patalpas, kas gali sukelti papildomų sunkumų norint atsiimti gimimo liudijimą, bei gauti kraitelį. Naujasis adresas KAUNO RAJONO CMS adresu Kauno r. sav., Rauodondvario sen., Raudondvario k., Pilies takas 1. tel. Nr. (8 37) 305 534; (8 37) 305536

Kadangi dar nėra jokių nuorodų ir privažiuoti prie pat neimanoma pridedame planą, kur randasi naujasis adresas KAUNO RAJONO CMS.  Jei keliaujate su mažais vaikais, atminkite, kad kraitelio dėžė yra pakankamai didelė ir jei reikės nešti ir vaiką ir dėžę, tikrai nepanešite 😉 Atstumas nuo parkavimo aikštelės iki pastato durų apie 350 metrų. Todėl norint pasiimti kraitelį, geriausia atvykti su vyru 🙂 Kitas aspektas, kol kas naujasis Kauno r. CMS nėra pritaikytas žmonėms su negalia.

Gerų akimirkų visiems auginantiems savo stebukliukus!

3.1
OVERALL SCORE
Nauda
17 user votes x 2.9
Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: