Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?

Kokiomis progomis yra būtina solidi dovana?

Kaip išsirinkti darbo knygą kitiems metams?
Kaip tikrai nustebinti savo antrąją pusę?
Dovanų idėjos Valentino dienai
Kaip gražiai pasveikinti su gimtadieniu vaikus
Visiems Kauno rajono naujagimiams – kūdikio kraitelis

Būna daugybė progų, kuriomis tinka dovanoti solidesnes nei įprastinės dovanas. Tai gali būti vestuvės, krikštynos, palydos iš darbo į užtarnautą poilsį, sidabrinės, auksinės ar deimantinės vestuvės, artimų žmonių ir gerų bičiulių jubiliejiniai gimtadieniai.

Kokias dovanas galima pavadinti įprastinėmis?

Įprastines, kuklesnes dovanas įteikiame per kalendorines šventes, per Valentino dieną, vardines, bendradarbių pobūvius ir panašiai. Įprasta dovana galima pavadinti kuponus arba dovanų rinkinius, skirtus moterims arba vyrams, pramogas pabėgimo kambaryje, nuotykių parke, buityje naudingus daiktus, įvairius nebrangius aprangos aksesuarus, papuošalus ir kt.

Kokias dovanas patariama dovanoti per paprastus gimtadienius?

Įprastinis gimtadienis – tai tokia šventė, kurioje susitinka geri draugai, kaimynai, giminės ir artimiausi šeimos nariai. Jei švenčiamas mažamečių ar paauglių gimtadienis, tad tinka pasirinkti tokias dovanas, kurios jiems suteiks progą ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir įgyti naujų patirčių, kurios vėliau gali praversti gyvenime.

O ką padovanoti vyriškos giminės suaugusiems atstovams, kurie tvirtina, jog jie viską turi ir nieko jiems nereikia? Tokiems tiktų dovanoti ekstremalių išmėginimų pramogas. Moterims, kurios neturi laiko, o gal ir finansinių išteklių, galima dovanoti grožio puoselėjimo bei kūno palepinimo pramogas.

Kokia dovana labiausiai tiktų garbaus jubiliejinio gimtadienio proga?

Jei jums artimas ir sieloje labai brangus žmogus švenčia jubiliejinę sukaktį, tada tikrai reikalinga solidi dovana gimtadienio proga. Tai gali būti neįprastinė, netgi kompleksinė dovana, susidedanti net iš trijų dalių. Viena iš dalių – vertingas juvelyrinis dirbinys su jame išgraviruotu sveikinimo įrašu, antra – dovanų kuponas leidžiantis įsigyti sveikatą stiprinančių papildų, vitaminų ir kitų panašaus pobūdžio prekių. O galutinė tokios dovanos dalis galėtų būti pramoginė-poilsinė, juk kiekvienas iš mūsų dažnai tik galime pasvajoti apie tikrai kokybišką poilsį.

Kaip solidžios dovanos teikėjams išvengti didelių išlaidų?

Kad dovanos gavėjui būtų linksmiau, jam galima pasiūlyti poilsinį savaitgalį dviem kuriame nors prabangiame šalies viešbutyje, kuris savo svečiams siūlo SPA paslaugas, gardų maitinimą ir kitokias pramogas. Tačiau kompleksinė dovana iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kaip sunkiai įgyvendinama svajonė, tačiau neverta nuleisti rankų, nors tokia dovana ir atrodo brangiai kainuojanti, ją jubiliatui gali pasiūlyti ne vienas, o keli sveikintojai, kurie susidėję kartu draugiškai įteiktų jiems brangiam asmeniui.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: