...

Kaip prižiūrėti veido odą

Kaip prižiūrėti veido odą

Kaip pasigaminti depiliacinį vašką
Dantų implantai – pažangiausias sprendimas atstatyti prarastus dantis
Kaip prižiūrėti dantis ir juos išlaikyti baltus?
Išsamiai apie fiksuotų dantų protezų priežiūrą
Kaip maitintis nėštumo metu

Moters veidas pasako viską: kaip ji jaučiasi, kokia jos sveikata, vidinė būsena bei nuotaika. Stresas, nuovargis bei kiti šalutiniai veiksniai gali sukelti begales šalutinių poveikių, kurie iššaukia spuogus, bėrimus ar pigmentines dėmes. Visos merginos nori, jog jų oda būtų lygi ir graži, tad niekam ne paslaptis, jog imamasi makiažo gudrybių. Žinoma, makiažas padeda užmaskuoti menkus trūkumus bei atrodyti nepriekaištingai, tačiau jis tikrai nepadeda prižiūrėti odos. Jei norite, jog ji būtų graži, jos puoselėjimui turite skirti laiko bei atkreipti dėmesį į savo įpročius. Galbūt net nenutuokiate, jog kenkiate odai kiekvieną dieną? Štai keli patarimai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Nepamirškite kaklo!

Nuolatos kalbama apie tai, kaip reikia rūpintis veidu, tačiau pamirštamas kaklas. Pastarajam reikia tiek pat ar net daugiau priežiūros, tad kiekvieną dieną jį drėkinkite bei stenkitės apsaugoti nuo saulės. Atminkite, jog pirmieji senatvės požymiai pasireiškia būtent ant kaklo.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red] Nenaudokite purvinų makiažo šepetėlių

Kai kurios merginos krempudrą tepa pirštais, o kai kurios šepetėliais. Bet kokiu atveju reikia įsitikinti, jog pastarieji švarūs. Jei naudosite nešvarias priemones, ant jų esančios bakterijos paklius ant veido odos ir sukels bėrimus. Taigi, reguliariai plaukite visus savo makiažo šepetėlius.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Visada nusivalykite makiažą prieš miegą

Tia skamba kaip savaime suprantamas dalykas, tačiau pasitaiko atvejų, kai regis niekaip nepavyksta to padaryti. Galbūt grįžote viduryje nakties ir jau nebeturite jėgų nusivalyti makiažą, tačiau prisiverskite, tai itin svarbu. Naktį oda turi kvėpuoti ir semtis vitaminų iš kremų, tad jei ją užkimšite dažais, anksčiau ar vėliau susidursite su spuogais. Net jei tai nutiko tik kartą, būkite tikri, jog jau po kelių dienų jūsų veidą puoš spuogelis. Žinodamos tai pagalvokite, ar iš tikrųjų sunku veido valymui skirti kelias minutes?

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Nepamirškite apsaugos nuo saulės

Vasarą saulė yra itin kaitri ir nuolatos liečia veidą. Tai reiškia, jog apsauga nuo saulės yra būtina. Ji gali būti veido kreme ar krepudroj, tai nesvarbu. Svarbiausia, jog būtų. Saulės įdegis yra gražu, tačiau per daug jo gali sukelti pigmentinių dėmių atsiradimą bei pirmąsias raukšles.

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Rūpinkitės paakių oda

Nepamirškite, jog paakių oda yra pati ploniausia ir jautriausia, tad jai reikia skirti nemažai priežiūros. Jei norite atsikratyti pajuodusių paakių – stenkitės ilsėtis ir gerai išsimiegoti. Na o kalbant apie tai, ką galite padaryti dar – naudokite specialius kremus. Jie padeda apsisaugoti nuo raukšlių bei kitų odos sutrikimų.

Atminkite, jog grožis kyla iš vidaus, tad nepamirškite valgyti daug vaisių, daržovių, rūpinkitės savo organizmu ir būkite laimingos. Visa tai tikrai atsispindės jūsų odoje!

 

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: