Kaip pašalinti blogą burnos kvapą

Kaip pašalinti blogą burnos kvapą

Kaip gydyti slogą
Dantų implantai – pažangiausias sprendimas atstatyti prarastus dantis
Kaip sustiprinti imuninę sistemą
5 sveiki įpročiai, kuriuos reikia pradėti puoselėti žiemą
Kaip teisingai nešioti ir prižiūrėti medžiaginę veido kaukę

Šiais laikais kiekvienas iš mūsų nuolatos bendrauja su aplinkiniais. Tai ne tik pokalbiai bei laisvalaikis su šeimos nariais, tačiau ir pažintys bei darbo santykiai. Neretai turime dalyvauti dalykiniuose pietuose ar net romantiškuose pasimatymuose, kuriuose norime pasirodyti kuo geriau. Tokiose situacijose, maistas yra tiesiog neišvengiamas. Žinoma, visiems gerai suprantama, jog atitinkami maisto produktai gali sukelti nemalonų burnos kvapą, kuris tikrai nebus geras pagalbininkas, norint pasiekti užsibrėžtų rezultatų. Blogas burnos kvapas neretai atsiranda ne tik nuo valgomo maisto, tačiau ir kitų problemų, tad jei nenorite, jog aplinkiniai tai pastebėtų, štai keli patarimai, kurie padės to išvengti.

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Visų pirma pradėkime nuo to, jog išsausėjusi burna yra puiki terpė kauptis bakterijoms, kurios vėliau ima skleisti kvapą. Taigi, jei pietaujate ar ruošiatės kalbėti su kitu žmogumi, visada gurkštelkite vandens. Jis nuplaus bakterijas ir jūsų burnos kvapas taps gaivesnis.

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Pastebėjote, jog kavinėse dauguma patiekalų yra pateikiami su petražolių šakelių papuošimu? Tai tiesiog tobulas būdas atgaivinti burnos kvapą. Suvalgius patiekalą sukramtykite šakelę ir tuoj pat pajusite rezultatus.

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Jei esate pietuose ar netgi namuose, atminkite, jog vitrina ar apelsinas gali padėti įveikti nemalonų burnos kvapą. Šie vaisiai dirgina seilių liaukas, tad paragavus jų ims skirtis kvapą gaivinančios seilės.

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] Neretai blogą burnos kvapą sukelia ant liežuvio susikaupusios apnašos, tad jei ir neturite anksčiau minėtų vaisių, galite užkasti ir kito produkto. Svarbiausia, jog tai nebūtų česnakai, svogūnai bei kai kurių rūšių sūriai.

[dropcap_green] 5 [/dropcap_green] Jie esate situacijoje, kai negalite išsivalyti dantų ir taip pašalinti kvapą, kelis kartus prabraukite liežuviu per dantis. Tokiu būdu bakterijos pasišalins, na o jums beliks burną išskalauti vandeniu.

[dropcap_green] 6 [/dropcap_green] Taip pat liežuvio valymui ekstremaliomis sąlygomis gali būti panaudotas ir šaukštas. Braukite juo per liežuvį kelis kartus ir skalaukite burną vandeniu. Nepamirškite, jog nemalonų burnos kvapą gali sukelti blogi įpročiai, per didelis kavos kiekis ar net burnos ligos. Taigi, pajutus, jog pakito burnos kvapas, visada rekomenduojama pasitikrinti su specialistais.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0