Kaip šaltis padeda grožiui ir kas yra kriostimuliacija?

Kaip šaltis padeda grožiui ir kas yra kriostimuliacija?

Kaip laikytis agurkų dietos
Kas yra protarpinis badavimas – fastingas
Kaip maitintis pagal grikių dietą
Kaip per savaitę atsikratyti 5 kilogramų
Kaip laikytis iškrovos dietos

Nėra daug žmonių, kurie aikčiotų iš laimės, jog lauke šalta, ar kad dingo šiltas vanduo ir reikia praustis šaltu. Tačiau šaltis savaime nėra blogis. O tinkamai naudojamas gali padėti puoselėti grožį, stiprinti sveikatą ir pakelti nuotaiką.

Jei tai skamba neįtikinamai, gerai pagalvokite apie tikrai visiems žinomus, dar senelių duotus patarimus susijusius su šalčiu, šaltu vandeniu ar ledu. Kontrastinis dušas (šilta-šalta) gerina kraujo apykaitą, stangrina odą. Šaltu vandeniu nusiprausus veidą, šis atgaivinamas ir prisipildo energijos. Šaltesnis vanduo tinka aknės prevencijai. Šalti kompresai neleidžia susidaryti mėlynėms. Vėsiame kambaryje miegama geriau.

Nenuostabu, jog ir mokslininkai į šaltį žiūri kaip į objektą, kurį galima panaudoti grožio ir sveikatos puoselėjimui. Vienas iš būdų – kriostimuliacija.

Kas yra kriostimuliacija?

Krioterapija arba kriostimuliacija, kuri tiesiogine prasme reiškia „šalčio terapija“, yra metodas, kai kūną kelias minutes veikia itin šalta temperatūra.

Kriostimuliacija gali būti atliekama tik vienoje srityje arba galite pasirinkti viso kūno krioterapiją. Lokalizuota krioterapija gali būti atliekama įvairiais būdais, įskaitant ledo paketus, ledo masažą, vėsinančius purškalus, ledo vonias ir netgi per zondus, įvedamus į audinius. Grožio procedūroms naudojami šiuolaikiniai prietaisai, tokie kaip Cryo21.

Kam skirta krioterapija?

Krioterapija yra bendras terminas, reiškiantis gydymą naudojant šaltą temperatūrą. Tai taip pat žinoma kaip šalčio terapija. Tai, kaip ji veikia, ir gydymo patirtis skirsis priklausomai nuo to, ką gydotės ar kokią grožio procedūrą atliekate.

Krioterapija gali būti skirta:

  • Vėžio gydymui,
  • Artrito gydymui,
  • Įvairių odos susirgimų gydymui,
  • Liekninamosioms procedūroms,
  • Celiulito naikinimui,
  • Odos atjauninimui.

Grožis, kriostimuliacija ir Cryo21

Lietuvoje jau siūlomos grožio procedūros su Cryo21 aparatu. Siūlomos saugios, neinvazinės liekninamosios kūno puoselėjimo procedūros.

Riebalinės ląstelės yra neatsparios šalčiui, todėl kriostimuliacijos procedūros metu, šalčio paveikta riebalinė membrana yra suskaidoma, riebalinė ląstelė pradeda tuštėti ir po 15-20 dienų tuščia ląstelė visam laikui pasišalina iš organizmo. Paveikta ląstelė neatsistato, todėl procedūros efektyvumas yra didesnis.

Kriostimuliacijos procedūrą su Cryo21 galima atlikti skirtingoms kūno dalims: pilvui ir šonams, šlaunims, sėdmenims, rankoms, nugarai ar kitai pasirinktai kūno daliai. Kadangi dirbama su skirtingais antgaliais, veikiamas kūno plotas gali būti tiek didesnis, tiek labiau koncentruotas.

Kriostimuliacija negali pakeisti sporto ir subalansuotos mitybos, tačiau gali padėti patobulinti kūno formas būtent tose kūno vietose, kur atrodo niekas, joks sporto pratimas neveikia.

Kokios procedūros siūlomos su Cryo21?

Liekninamosios kūno procedūros. Efektyvus ir saugus metodas naikinti riebalų ląsteles, išnaudojant jų jautrumą šalčiui. Riebalinės ląstelės skyla ir pasišalina iš organizmo. Rezultatai matosi jau po pirmų procedūrų.

Celiulito gydymas. Specialios kriostimuliacijos procedūros metu poodiniame riebaliniame sluoksnyje atliekamas terminis šokas, akimirksniu aktyvuojantis kraujotakos ir limfotakos sistemas. Ląstelėje sumažinamas uždegiminis procesas, dėl kurio atsirado celiulitas. Taip celiulitas mažėja ir gali būti sunaikintas.

Kūno stangrinimo procedūros. Terminis smūgis, sukeliamas odoje kriostimuliacijos metu, skatina kolageno, elastino pluošto ir hialurono rūgšties sintezes bei aktyvuoja deguonies tiekimą odos ląstelėms. Todėl  oda tampa elastingesnė ir drėgnesnė. Kriostimuliacija yra tinkamas pasirinkimas jei kovojate su akne, kuperoze ar kitomis odos problemomis.

Ir pabaigai, kaip ir su bet kuria kita liekninamąja procedūra – stebuklų nėra. Reikia derinti mitybą, sportą, o kriostimuliacija padeda pasiekti rezultatų ten, kur kūnas užsispyręs ir nenori paleisti riebaliukų.

Krioterapijos seansų derinys kartu su nauju sveiku gyvenimo būdu, švelniai mankštinantis ir gerai maitinantis, gali suteikti jums greitesnių rezultatų nei tik aktyvumas. Išlaikant motyvaciją ir jėgas, lengviau pasiekti matomus rezultatus.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0