...

Kaip maitintis pagal grikių dietą

Kaip maitintis pagal grikių dietą

Kaip šaltis padeda grožiui ir kas yra kriostimuliacija?
Kaip laikytis iškrovos dietos
Kaip maitintis pagal angelo dietą
Kaip per savaitę atsikratyti 5 kilogramų
Kaip laikytis agurkų dietos

Specialistai teigia, jog laikantis šios dietos galima lengvai numesti 7 – 12 kg per vieną ar dvi savaites.

Grikiai suteikia sotumo jausmą ir tuo pat metu išvalo organizmą. Per 7 dienas galima atsikratyti net 7 kg! O prie viso to galėsite džiaugtis ir puikia savijauta, kuri jus lydės kiekvieną dieną.

Kaip paruošti grikius:

Imame įprastą grikių kiekį ir užpilame verdančiu vandeniu. Paliekame nakčiai. Grikių virti nereikia. Juos galime valgyti su 1% kefyro.

Dietos trukmė 1 – 2 savaitės. Po to reikėtų padaryti bent jau mėnesio pertrauką.

Grikius reikia vartoti be druskos ir prieskonių. Žinoma, paįvairinimui galima užpilti kefyru. Laikantis šios dietos, niekada nebūsite alkana, tačiau nepiktnaudžiaukite tuo. Specialistai pataria šios dietos laikytis neilgiau kaip 2 savaites, mat po jų organizmui būtini įvairūs vitaminai, kurie negavote dietos metu.  Laikantis šios dietos, grikių galima valgyti kiek tik širdis geidžia, tačiau kefyro – ne daugiau kaip 1 pakelį per parą (1% riebumo). Taip pat, dienos metu neribojamas paprasto ar negazuoto mineralinio vandens vartojimas.

Nepatariama, tačiau reikalui esant galima suvartoti 1 – 2 mažo riebumo jogurtus arba kelis vaisius.  Taip pat negalima valgyti  likus 4 – 6 valandoms iki miego.

Taigi, jei esate pasiruošę pokyčiams ir norite išvalyti savo organizmą – išbandykite grikių dietą ir jausitės lyg naujai gimę!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0