Kaip laikytis agurkų dietos

Kaip laikytis agurkų dietos

Kaip maitintis pagal grikių dietą
Kas yra protarpinis badavimas – fastingas
Kaip maitintis pagal angelo dietą
Kaip šaltis padeda grožiui ir kas yra kriostimuliacija?
Kaip per savaitę atsikratyti 5 kilogramų

Ar mėgstate agurkus? Jei taip – siūlome Jums pamėginti agurkų dietą. Tai puiki dieta ne tik norintiems numesti svorio, bet ir siekiantiems išvalyti organizmą, nes agurkuose apie 90 procentų masės yra vanduo. Tačiau verta žinoti, žaliųjų daržovių dieta gana griežta, tad jei neturite pakankamai valios – net nepradėkite.

Mažai kas žino, kad agurkas – vienas iš seniausių augalų. Jis buvo paplitęs 3 tūkst. metų pr. Kr. Indijoje. 95-96 proc. agurko sudaro vanduo, taigi jis teigiamai veikia virškinimą, normalizuoja druskos ir vandens pusiausvyrą, valo odą, skatina šlapimo išsiskyrimą, stimuliuoja medžiagų apykaitą.

Agurko pagrindu gaminami įvairūs losjonai, veidą valančios ir pigmentines dėmes balinančios kaukės. Ne veltui dar mūsų močiutės šią daržovę į pagalbą pasitelkdavo norėdamos atsikratyti strazdanų.

Laikantis agurkų dietos greičiausiai ims trūkti kalorijų, maistinių medžiagų, gali sulėtėti medžiagų apykaita. Dėl šių priežasčių agurkų dieta neretai yra šiek tiek keičiama, kombinuojama su kitomis. Mažų mažiausiai, laikantis šios dietos reikėtų į savo mitybos racioną įtraukti šiek tiek vaisių, ruginės duonos – taip nejusite alkio ir gausite šiek tiek daugiau organizmui būtinų maistinių medžiagų bei kalorijų. Visgi, didelė problema, jog šviežių agurkų Lietuvoje galima gauti labai trumpą laiką, tad ir dieta ši tinka ne visuomet.

Agurkų dieta turėtų trukti ne ilgiau kaip savaitę ir išdėstyta per dieną į tris privalomus valgymus: pusryčius, pietus ir vakarienę. Papildomai galimi, tačiau nebūtini, pavakariai ir užkandžiai po vakarienės, kad ir kaip keistai tai galėtų skambėti. Vėliausias valgymas turėtų būti ne vėliau nei likus porai valandų iki miego. Kadangi šios dietos metu galimas silpnumo pojūtis, siūloma derinti agurkų dietą ir kefyro dietą. Derinant šias dietas teks atsisakyti vaisių ir ruginės duonos, jei norite geresnės naudos. Akivaizdu – tai labai griežta dieta, todėl jokiu būdu ilgai jos nesilaikykite, specialistai rekomenduoja iki 10 dienų, tačiau nepasitarus su gydytoju vertėtų nerizikuoti ir griežtos agurkų dietos laikytis ne ilgiau kaip 5 dienas.

agurkai-

Didžiausi dietos trūkumai jau apžvelgti: griežtas meniu, priklausomybė nuo agurkų derliaus, medžiagų trūkumas ir alkis. Tačiau privalumai tai atsveria. Per šią dietą (sąžiningai laikantis jos 5 dienas) galima tikėtis numesti apie 5 kilogramus. Kartu per šį laiką išsivalys organizmas, pasišalins šlakai, pagerės virškinimas (nors dietos metu ir sulėtėja medžiagų apykaita). Svarbiausia, iš karto po dietos nepulkite prie sunkaus, kepto maisto, prie įprasto meniu pereikite palaipsniui. Kartu atminkite ir tai, kad svorį metate todėl, jog, greičiausiai, netinkamai maitinatės, tad po dietos vertėtų gerai peržvelgti savo mitybos įpročius ir juos bent šiek tiek pakeisti į gerą, stengtis paisyti kaip įmanoma daugiau sveikos mitybos principų ir taisyklių.

dieta

Ši dieta daugeliui moterų per kelias dienas padėjo atsikratyti 3 ir daugiau kilogramų. Ja sėkmingai pasinaudojo ir garsi Rusijos dainininkė Ala Pugačiova. Tikime, kad taisyklingas šios dietos laikymasis padės greičiau džiaugtis ištirpusiais nereikalingais kilogramais ir jums.

Jei turite sveikatos problemų, prieš laikantis šios dietos primygtinai prašome pasitarti su gydytoju!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0