5 meilės kalbos – kaip atpažinti mylimojo?

5 meilės kalbos – kaip atpažinti mylimojo?

Analiniai lubrikantai: kokie yra geriausi?
Kaip suvilioti vaikiną

Kiekvienas skirtingai suprantame ir reiškiame meilę. Net būnant, atrodytų, idealiuose santykiuose, partneris kartais gali pasijusti nemylimas. Taip nutinka dėl to, kad šiltus jausmus reiškiame jam nesuprantama meilės kalba. Norint sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius, būtina atpažinti tiek savo, tiek mylimojo meilės kalbą.

 

1. Dovanos

 

Vieniems pirkti dovanas yra tikras malonumas, o kitiems tai gali sukelti sunkumų. Bet kokiu atveju, sudarykite sąrašą dovanų, kurias gavęs mylimasis džiaugėsi. Šis sąrašas „pasufleruos“, kokios dovanos labiausiai nudžiugintų mylimą žmogų ir kita proga. Kai kurios dovanos gali būti naudingos ir abiem.

 

Jeigu tai pagrindinis mylimosios jausmų išreiškimo būdas, galite padovanoti romantiškų aksesuarų ar apdarų. Tai galėtų būti tiek masažinė žvakė, tiek peniuaras. Jeigu norėtumėte įsigyti peniuarą, šiuos kokybiškus, romantiškus apdarus galite rasti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.romantika.lt/seksualus-apatiniai/peniuarai.html

 

2.  Palaikymo žodžiai

 

Jeigu pastebite, kad mylimasis jautriai reaguoja į balso toną ir visuomet įsiklauso į žodžius, greičiausiai jo meilės kalba – palaikymo žodžiai. Tokiu atveju maloniu balso tonu sakykite komplimentus ir padrąsinkite mylimąjį, kai jam to labiausiai reikia. Jeigu susipykote su antrąja puse, stenkitės nesišvaistyti žodžiais. Žodžiai, išgirsti konflikto metu, jautrią asmenybę gali itin įžeisti.

 

3. Laiko leidimas kartu

 

Laiko leidimo kartu esmė – būti šalia vienas kito, užsiimti mylima ar prasminga veikla. Iš esmės, veikla, į kurią įsitraukia pora, nėra svarbi. Emociniu atžvilgiu svarbu, kad leidžiant laiką su mylimuoju, netrukdytų jokie pašaliniai trikdžiai, pavyzdžiui, išmanieji įrenginiai.

 

4. Fiziniai prisilietimai

 

Visiems žinoma, kad fizinis prisilietimas – vienas iš pagrindinių būdų perteikti šiltus jausmus. Fiziniai prisilietimai gali būti tiek rankos uždėjimas ant peties, tiek intymūs žaidimai. Čia geriausiai jums patars jūsų antroji pusė – tiesiog paklauskite, kurie prisilietimai yra maloniausi, o kurie ne tokie malonūs.

 

5. Paslaugos

 

Ši jausmų kalba glaudžiai susijusi su buities darbais. Jeigu mylimasis dažnai prašo pagalbos, o konfliktai dažnai kyla dėl neatliktų buities darbų, tikėtina, kad tai yra pagrindinė jo šiltų jausmų kalba. Čia reikia išmokti paprašyti, kalbėti ir įsiklausyti, nes reikalaujant nieko nepavyks pasiekti. Pasidalinkite atsakomybėmis ir pamatysite, kaip sumažėja konfliktų ir tvyro ramybė.

 

Taigi, norėdami poroje jaustis mylimi ir išgirsti, išmokite partnerio šiltų jausmų išreiškimo kalbą. Žinoma, pagalvokite ir apie save, kuri iš aukščiau minėtų kalbų labiausiai džiugina jus. Tokiu atveju, galėsite informuoti mylimąjį ir kurti tvirtus, ilgalaikius santykius. Svarbu paminėti, kad dažniausiai „kalbame“ keliomis meilės kalbomis, tačiau dažniausiai yra viena pagrindinė, o kitos papildančios.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: