...

Kaip suvilioti vaikiną

Kaip suvilioti vaikiną

Analiniai lubrikantai: kokie yra geriausi?
5 meilės kalbos – kaip atpažinti mylimojo?

Būti su tuo, kuris tau patinka – didžiulė laimė ir dovana. Ir kokių gi tik gudrybių mes, moterys, neprisigalvojame.  Štai kelių moterų patikrinti patarimai kaip suvilioti vaikiną: „Turiu patikimą būdą, padedantį prikaustyti vyro dėmesį. Šiek tiek pasuku galvą į dešinę pusę, tuomet kairiąja ranka suimu savo plaukus ir grakščiai užsimetu juos ant kairiojo peties, kad dešinioji kaklo dalis liktų visiškai apnuoginta. Tuomet lėtai pasuku galvą kairiau ir lyg netyčia imu žaisti su auskaru, vis netyčia švelniai brūkštelėdama pirštų galais per kaklą“, – Alina. „Klausydamasi man patinkančio vyro pasakojimo, stengiuosi visiškai sukoncentruoti žvilgsnį į jo akis taip, tarsi apie kažką svajočiau. Na žinote, kaip būna, kuomet užsižiūri į kažkokį objektą ir apie nieką kitą negalvoji. Tuomet lėtai apsilaižau viršutinę lūpą ir švelniai kelioms sekundėms krimstelėju apatinę“,- Joana. Tačiau ne kiekviena mergina gali prieiti prie to, kuris patinka, ir ne kiekvienas vaikinas linkęs būti viliojamas. Pakalbėkime apie beveik 100 procentų užtikrintus viliojimo būdus.

Kaip suvilioti vaikiną?[list_style_star] 

 • Suvilioti vaikiną yra dvi teorijos. Pirmoji – rodyti jam kuo daugiau dėmesio , nepalikti laisvos minutės, nuolat rašyti žinutes. Antroji – vaidinti nepasiekiamą, sunkiai prieinamą ir principingą merginą. Kuri iš šių teorijų tikrai veikia? Į šį klausimą turbūt neatsakytų niekas, bet mes pateiksime keletą patarimų, kuriais padedamos nesunkiai pavergsite savo išrinktojo širdį.
 • Šypsokis. Dažnai ir nuoširdžiai. Šypsena parodo pasitikėjimą savimi, draugiškumą, optimizmą, gerą nuotaiką ir aplinkinių pasąmonei siunčia žinutę, kad su tavimi smagu. Taigi šypsena yra paprasčiausias, lengviausias, bet kartu ir galingiausias kūno kalbos ir žavėjimo ginklas, kurį sunku ignoruoti ir dar sunkiau – atsispirti.
 • Juokis. Vaikystėje skaičiau knygą, kurios pagrindinė mintis buvo „Išmokyk mane juoktis, išgelbėsi mano sielą“. Tai visiška tiesa – žmonės mėgsta tuos, kurie moka pasijuokti iš savęs, iš aplinkybių ir net nemaloniose situacijose įžvelgia kažką linksmo. Humoro jausmas yra raktas į daugelio vyrų širdis.
 • Flirtuokite, flirtuokite ir dar kartą flirtuokite. Niekuomet nepamirškite to nekalto flirto, ypač santykių pradžioje, tačiau nepersistenkite. Merginos, kurios iškarto per daug atvirauja ir neišlaiko paslaptingumo vaikinams nėra įdomios.
 • Žaidimas su apvaliais objektais. Jeigu vyras tau labai patinka ir nori perduoti jam subtilią užuominą apie šį tą daugiau ar tiesiog paerzinti, tam labai tinka žaidimas su apvaliais objektais. Turėtum ne kartą būti mačiusi kino filmuose kaip žavios moterys per pasimatymą vedžioją pirštą šampano taurės kraštu, žaidžia pirštais glostydamos cigaretę ar tiesiog tušinuką. Tokie subtilūs ir dažnai moterų nesąmoningai skleidžiami ženklai vyrą įkaitina labiau negu gali įsivaizduoti.
 • Stilingai renkitės. Nebūtinai reikia trumpo sijono, kad suviliotumėte vaikiną, svarbu išlikti stilingai. Nors dažnai vaikinams mada yra visiškai nesvarbus dalykas, tačiau apsirengusi madingai jūs labiau pasitikėsite savimi, be to, graži moteris – kiekvieno vyro svajonė.kaip_suvilioti-vaikina
 • Išlaikykite paslaptingumą. Kaip minėjome pirmame punkte, merginos, kurios moka būti „laputaitėmis“ visuomet traukia vaikinus. Nepamirškite kartais vaidinti nepasiekiamos, tokia mergina vaikinui bus iššūkis.
 • Aukštakulniai. Merginos, aukštakulnių kaukšėjimas vienas iš pačių svarbiausių dalykų, norint suvilioti vaikiną. Aukštakulnių kaukšėjimas vaikinams tai lyg savaiminis refleksas, jie visuomet atsisuks pažiūrėti į kaukšėjimo kaltininkę.
 • Laikysena. Sutikus patinkantį žmogų natūraliai norisi pasitempti. Tad jei sieki atkreipti vyro dėmesį, įtrauk  pilvą, atlošk pečius ir pakelk smakrą – atrodysi savimi pasitikinti ir gundanti. Sėdint tą parodyti sunkiau, bet taip turi idealią galimybę traukti vyro žvilgsnį savo kojų link. Tereikia sukryžiavus kojas truputį įtempti raumenis. Toks judesys sukurs tavo žvalumo ir pasitikėjimo įspūdį. Kai mūvi kelnes, labai seksualus judesys yra sėdint koją pakišti po kita, o sulenktosios kelią nukreipti į pašnekovą. Siūbuodama pusiau nusiautą batelį, „slėpdama“ ir vėl ištraukdama iš jo pėdą, judi, o bet koks judesys traukia dėmesį. Šiuo atveju vyro dėmesys nukrypsta į tavo kojas ir jis įsivaizduoja dar malonesnius judesius.
 • Balsas svarbu. Pirmieji žodžiai, kuriuos tu ištari patinkančiam asmeniui, retai būna dalykiški, todėl ir balso intonacijos turi būti švelnios. Tokiu atveju nepakenktų lengvi juokeliai. Moterys išloštų atsisakiusios cypiančių ir isteriškų intonacijų.
 • Drąsi mergina. Mūsų technologijų amžiuje dažnai vaikinai ieško drąsių merginų, kurios nebijotų užkalbinti ar pastovėti už save.[/list_style_star]

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  Kaip suvilioti merginą Prieš 7 metai

  Geriausia viduriukas, nes rodant jam kuo daugiau dėmesio, jam tiesiog pasidarys neįdomu, neliks jokio viliojimo žaidimo iš jo pusės. Vaidinti nepasiekiamą, sunkiai prieinamą ir principingą merginą, irgi gali atsirūgti – jis pamanys, kad jis visai tau nepatinka, todėl pradės ieškoti tokios, kuriai patinka.

DISQUS: 0