Ką daryti kad namų tvarkymas būtų malonumas?

Ką daryti kad namų tvarkymas būtų malonumas?

Kaip valyti odinius baldus
Kaip pasirinkti kokybišką ir gerą vaikišką baseiną?
Kaip išsirinkti naują butą
Mobilūs nameliai vietoj gyvenamųjų namų: ar verta rinktis?
Kaip išnaikinti nemalonius kvapus

Ar žinote būdų, kaip namų valymą paversti smagiu? Galite būti nustebinti, kaip smagiai galite atlikti savo darbus, jei taikysite toliau nurodytus metodus.

Atraskite patarimus, kad namų valymas būtų smagus

Suteikite sau pranašumą prieš namų valymą, naudodamiesi keliais būdais, kurie ne tik padarys namų valymą smagiu, bet ir padės sumažinti su namų valymu susijusį stresą. Taigi, ką daryti, kad namų valymas būtų smagus?

Muzika

Nesvarbu, ar jums patinka garsi muzika, švelni muzika, pop muzika ar klasikinė muzika, muzikos klausymasis gali pakelti nuotaiką, pajudinti kūną ir suteikti smegenims ką nors veikti, kol valote namus. Valymas gali būti monotoniškas, tačiau dainavimas, šokiai pagal muziką gali paskatinti jūsų žingsnį. Taigi nebijokite paleisti muzikos, kol valotės.

Paverskite tai treniruote

Ar žinojote, kad valymas degina kalorijas? Kai valote, stovite ant kojų, vaikštote pirmyn ir atgal, lipate aukštyn ir žemyn, keliate ir nešate. Ši fizinė veikla gali virsti treniruote su tinkamu požiūriu! Apsvarstykite galimybę prisisegti žingsniamatį ir pažiūrėkite, kiek vidutiniškai žingsnių atliekate valydami namus. Kiekvieną kartą stenkitės nueiti šimtą žingsnių daugiau, jei norite valymo veiklą paversti treniruote.

Paverskite valymą žaidimu

Lygiai taip pat, kaip tai paverčiant treniruote, valymą galite paversti žaidimu. Galite įtraukti savo brolius ir seseris, sutuoktinį, vaikus ar kambario draugą. Kur nors laikykite taškų diagramą. Kiekvieną valymo užduotį namuose priskirkite tam tikru taškų skaičiumi. Tas, kuris įvykdo užduotį, gauna taškus. Savaitės pabaigoje tas, kuris turi daugiausiai taškų, gauna tam tikrą prizą.

Laikmatis

Taip pat galite naudoti laikmatį, kad paskatintumėte save greičiau baigti. Pavyzdžiui, priskirkite tikslo laiką kiekvienai valymo užduočiai, kurią turite atlikti. Apdovanokite save už įmuštą tikslą. Pavyzdžiui, jei valote vonios kambarį ir užduočiai atlikti skirtas dvidešimt minučių, apdovanokite save pertrauka, jei baigsite greičiau.

Sukurkite namų ūkio darbų sąrašą

Darbų sąrašas gali atrodyti neįdomus, tačiau jį galite naudoti norėdami sutvarkyti savo valymo įpročius, sutrumpinti valymui skirtą laiką ir netgi papildyti namų ūkio valymo rutiną. Tai taip pat būdas įtraukti visus kitus, nes sąrašas gali būti naudojamas namų ūkio nariams leisti savanoriškai atlikti užduotis arba kreipkitės į nevark.lt ir raskite kitą spendimo būdą.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: