Kaip pasidaryti nebrangų užkandį

Kaip pasidaryti nebrangų užkandį

Kaip ir su kuo naudoti indiškus prieskonius
Kaip iškepti skanų omletą
Žiedinių kopūstų salotos
Vieno kąsnio sumuštiniai
Kaip iškepti gardžius čeburėkus

Neseniai prasidėjęs krepšinio čempionatas jau sutraukė begales aistruolių. Žinoma, ne visi jų varžybas gali žiūrėti gyvai, tad likusieji tai daro prie televizijos ekranų. Toks laiko praleidimo būdas labai smagus, galima sukvieti draugus ir linksmai pavakaroti. Tokių susibūrimų metu, vienas dažniausiai iškylančių klausimų – užkandžiai. Jei susirenka pakankamai daug žmonių, neretai tenka galvoti apie pigesnes alternatyvas. Tokiu atveju dažnas pasirinkimas yra kepta duona. Visgi, šis receptas gana pabodęs, na o taip pat užima daug laiko bei pastangų. Taigi, šį kartą pateiksime šiek tiek kitokį keptos duonos variantą, kuris išties nustebins svečius.

Jums prireiks:[list_style_star]

 • Keptos baltos duonos kepalo;
 • 350g sūrio;
 • Svogūnų laiškų;
 • 0.5 puodelio lydyto sviesto;
 • 2 arbatinių šaukštelių aguonų;
 • Folijos.

[/list_style_star]

Pradėkite nuo duonos pjaustymo. Padarykite ~5 įpjovimus vertikaliai ir ~11 horizontaliai. Jų skaičius priklauso nuo kepalo dydžio ir jūsų pasirinkimo.

DĖMESIO! Neperpjaukite duonos kiaurai. Turite ją tik įpjauti. Turėtų gautis rezultatas, parodytas žemiau esančioje nuotraukoje.

kaip-pasidaryti-nebrangu-uzkandi1 Tuomet supjaustykite sūrį griežinėliais.

kaip-pasidaryti-nebrangu-uzkandi2 Sūrį sudėkite į visus įpjovimus, kuriuos padarėte duonos kepale.

kaip-pasidaryti-nebrangu-uzkandi3 Tada supjaustykite svogūnų laiškus.

kaip-pasidaryti-nebrangu-uzkandi4 Supjaustytus svogūnų laiškus sumaišykite su lydytu sviestu ir aguonomis ir apšlakstykite ant duonos.

kaip-pasidaryti-nebrangu-uzkandi5 Galiausiai, suvyniokite duoną į foliją ir kepkite 180 laipsnių temperatūroje 15minučių. Tada nuimkite foliją ir kepkite dar 10 minučių. Tai užtikrins, jog duona apskrus ir jos kraštai taps traškūs.
Skanaus!

kaip-pasidaryti-nebrangu-uzkandi

KOMENTARAI

WORDPRESS: 2
 • komentaras-avataras
  Roberta Prieš 11 metų

  Nuostabiai atrodo, bandysiu toki pasidaryti draugu kompanijai.
  Laiko atrodo tikrai kad uzima nedaug.

 • komentaras-avataras

  Roberta a pas mane ateis draugai su vynium tai bandusiu kiopt si katletu , jun ka atek ir tun pas mum turim gera vyniaus po 1eura lauksium