Kaip pakuoti dovanas?

Kaip pakuoti dovanas?

Kaip išvengti klaidų perkant baldus
Kaip pasidaryti žvakidę ar vazoną
Kaip papuošti Kalėdų stalą
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?
Kaip papuošti namus Kalėdoms

Artėjant Šv. Velykoms bei kitoms pavasario šventėms, dažną iš mūsų užplūsta noras nustebinti savo šeimos narius ar draugus. Dovanos rinkimas – tai puikus būdas įrodyti, jog apie juos galvojate ir skiriate itin daug dėmesio išrinkti tą vienintelę dovaną. Visgi, atėjus laikui pakuoti dovaną, susiduriame su problema: pakuoti patiems ar naudotis pakavimo paslaugomis? Neretai pakavimo paslaugos yra pakankamai brangios, tad jei norite sutaupyti ir sukurti itin original7 įpakavimą – dovanas pakuokite patys. Jei niekada nebandėte, tačiau norite išmokti, kaip pakuoti dovanas, pateiksime jums paprastą dešimties žingsnių programą, kurios metu suprasite, jog dovanu pakavimas – tai itin paprastas ir linksmas procesas.

Dovanos pakavimui reikės:[list_style_star]

  • Dovaninio popieriaus;
  • Dėžutės, į kurią bus dedama dovana;
  • Žirklių;
  • Lipnios juostos;
  • Kaspino (jį galima pakeisti popierine ar medžiagine juostele).

 

[/list_style_star]

kaip pakuoti dovanas2

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Ištieskite dovaninį popierių ant stalo taip, kad matytumėte jo išvirkščią pusę ir padėkite dėžutę per vidurį.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red]Suimkite toliau nuo jūsų esantį popieriaus galą ir prispauskite prispauskite dėžutės paviršiaus viduryje.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Naudodamiesi lipnia juosta pritvirtinkite popierių prie dėžutės. Galite naudoti didesnį lipnios juostos gabalėlį, nes, baigus pakuoti, šios vietos nesimatys.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Išmatuokite kiek popieriaus reikės, norint uždengti likusią dėžutės pusę ir likusį perteklių užlenkite į vidinę pusę.

 

 

 

kaip pakuoti dovanas3

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Suėmę užlenktą popieriaus pusę, pritvirtinkite ją toje pačioje vietoje kaip atlikote 3-iame žingsnyje.

[dropcap_red] 6 [/dropcap_red] Pasukite dėžutę šonu, taip kad jums iš kairės ir dešinės būtų neužlankstyti kampai. Jei šonuose per daug popieriaus – nukirpkite jį. Būkite atsargūs ir nenukirpkite per daug, tokiu atveju jums nepakaks popieriasu tam, kad uždengtumėte dėžutės paviršių.

[dropcap_red] 7 [/dropcap_red] Viršutine popieriaus dalį nulenkite žemyn ir pritvirtinkite lipnia juosta

[dropcap_red] 8 [/dropcap_red] Tą patį padarykite su šonuose susidariusiais popieriaus trikampiais, tačiau apatinės popieriaus dalies nelieskite. Ją užlenksite paskutinę.

 

 

kaip pakuoti dovanas4

 

[dropcap_red] 9 [/dropcap_red] Jums likusi apatinė popieriaus dalis – taisyklingas trikampis. Taigi, užlenkite trikampio viršūnę į vidų ir pritvirtinkite prie dėžutės. Tą patį procesą pakartokite kitoje pusėje.

 

 

 

 

 

 

kaip pakuot dovanas5

 

[dropcap_red] 10 [/dropcap_red]Galiausiai, priklijuokite pasirinktą kaspiną ar užriškite jums patinkančią dekoratyvinę juostelę.

Sveikiname, po šių žingsnių jūsų dovana turėtų atrodyti nuostabiai! Nepamirškite, jog dovanų pakavimas – jūsų fantazijos vaisius ir visos medžiagos gali būti pakeistos pagal jūsų nuožiūrą. Taigi, nebijokite improvizuoti ir išbandykite ką nors naujo!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0