...

Kaip pakuoti dovanas?

Kaip pakuoti dovanas?

Kaip atnaujinti namus? Langų uždengimų idėjos
Kaip išsirinkti roletus Klaipėdoje?
Kaip kokybiškai įsirengti būstą?
Paprasti būdai, kaip vonios kambarį paversti jaukesniu ir gražesniu
Pagrindiniai interjero stiliai: kaip juos atspindėti baldais?

Artėjant Šv. Velykoms bei kitoms pavasario šventėms, dažną iš mūsų užplūsta noras nustebinti savo šeimos narius ar draugus. Dovanos rinkimas – tai puikus būdas įrodyti, jog apie juos galvojate ir skiriate itin daug dėmesio išrinkti tą vienintelę dovaną. Visgi, atėjus laikui pakuoti dovaną, susiduriame su problema: pakuoti patiems ar naudotis pakavimo paslaugomis? Neretai pakavimo paslaugos yra pakankamai brangios, tad jei norite sutaupyti ir sukurti itin original7 įpakavimą – dovanas pakuokite patys. Jei niekada nebandėte, tačiau norite išmokti, kaip pakuoti dovanas, pateiksime jums paprastą dešimties žingsnių programą, kurios metu suprasite, jog dovanu pakavimas – tai itin paprastas ir linksmas procesas.

Dovanos pakavimui reikės:[list_style_star]

  • Dovaninio popieriaus;
  • Dėžutės, į kurią bus dedama dovana;
  • Žirklių;
  • Lipnios juostos;
  • Kaspino (jį galima pakeisti popierine ar medžiagine juostele).

 

[/list_style_star]

kaip pakuoti dovanas2

[dropcap_red] 1 [/dropcap_red] Ištieskite dovaninį popierių ant stalo taip, kad matytumėte jo išvirkščią pusę ir padėkite dėžutę per vidurį.

[dropcap_red] 2 [/dropcap_red]Suimkite toliau nuo jūsų esantį popieriaus galą ir prispauskite prispauskite dėžutės paviršiaus viduryje.

[dropcap_red] 3 [/dropcap_red] Naudodamiesi lipnia juosta pritvirtinkite popierių prie dėžutės. Galite naudoti didesnį lipnios juostos gabalėlį, nes, baigus pakuoti, šios vietos nesimatys.

[dropcap_red] 4 [/dropcap_red] Išmatuokite kiek popieriaus reikės, norint uždengti likusią dėžutės pusę ir likusį perteklių užlenkite į vidinę pusę.

 

 

 

kaip pakuoti dovanas3

[dropcap_red] 5 [/dropcap_red] Suėmę užlenktą popieriaus pusę, pritvirtinkite ją toje pačioje vietoje kaip atlikote 3-iame žingsnyje.

[dropcap_red] 6 [/dropcap_red] Pasukite dėžutę šonu, taip kad jums iš kairės ir dešinės būtų neužlankstyti kampai. Jei šonuose per daug popieriaus – nukirpkite jį. Būkite atsargūs ir nenukirpkite per daug, tokiu atveju jums nepakaks popieriasu tam, kad uždengtumėte dėžutės paviršių.

[dropcap_red] 7 [/dropcap_red] Viršutine popieriaus dalį nulenkite žemyn ir pritvirtinkite lipnia juosta

[dropcap_red] 8 [/dropcap_red] Tą patį padarykite su šonuose susidariusiais popieriaus trikampiais, tačiau apatinės popieriaus dalies nelieskite. Ją užlenksite paskutinę.

 

 

kaip pakuoti dovanas4

 

[dropcap_red] 9 [/dropcap_red] Jums likusi apatinė popieriaus dalis – taisyklingas trikampis. Taigi, užlenkite trikampio viršūnę į vidų ir pritvirtinkite prie dėžutės. Tą patį procesą pakartokite kitoje pusėje.

 

 

 

 

 

 

kaip pakuot dovanas5

 

[dropcap_red] 10 [/dropcap_red]Galiausiai, priklijuokite pasirinktą kaspiną ar užriškite jums patinkančią dekoratyvinę juostelę.

Sveikiname, po šių žingsnių jūsų dovana turėtų atrodyti nuostabiai! Nepamirškite, jog dovanų pakavimas – jūsų fantazijos vaisius ir visos medžiagos gali būti pakeistos pagal jūsų nuožiūrą. Taigi, nebijokite improvizuoti ir išbandykite ką nors naujo!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0