Kaip teisingai nudažyti automobilio ratlankius

Kaip teisingai nudažyti automobilio ratlankius

Kaip naudotis užvedimo laidais
Vaizdo registratorius – Navitel R800
Kaip nuplauti lietus ratus
Kaip nuvalyti apšalusį priekinį stiklą
Kaip išsirinkti kabrioletą?

Automobilio ratlankių dažymas – atnaujinimas tikrai nėra labai sudėtingas procesas. O automobilio išvaizdai tai duoda tikrai daug naudos, juolab kad važinėjant tokiomis Lietuvos gatvėmis išsaugoti idealius ratlankius praktiškai neįmanoma. Šiandien parodysime kaip kokybiškai nudažyti lietus ratlankius namų sąlygomis. beabejo sakysite kad dažyti lengviau su guminiais dažais PlastiDip, tačiau paprasti dažai nors  ir reikalauja daugiau darbo, laiko ilgiau. Taigi dažant…

 

Mums reikės:

1. gruntas
2.dažai (gali būti bet kokios spalvos)
3. sidabriniai perlamutriniai dažai stambaus grūdo (gali būti ir kitokie)
4. lakas
5. stambus švitrinis popierius
6. smulkus švitrinis popierius
7. popierine lipni juosta
8. 2 skudurai
9. nuriebalinimo priemonė.(acetonas, skiediklis, vaitspiritas ir pan.) dažymui raskit gerai apšviesta vietą, kur nėra dulkiu.

 

Pirmas etapas: apklijuojam padangą. nepalikit plyšių, nes paskui  matysis dažai ant padangos. Prieš dažant galima ir nusiimti padangą , galima ir palikti, čia kaip Jums patogiau.

 

Antras etapas: nušlifuojam esamus dažus ir nelygumus su stambiu švitru, veliau su smulkiu švitru. išvalom viska sausu skuduru. paimam svaru skudurą, sudrėkinam nuriebalintoju ir vėl viska švariai išvalom. paruošto paviršiaus neliečiam! palietus, ar patekus skysčiams, ta vieta išvalom su nuriebalintoju. Jei tai padaryti sunku galite naudotis smėliavimo paslaugomis.

ratlankiu-dazymas1

ratlankiu-dazymas2

Trečias etapas: nupurškiam gruntu. balionėli laikykit 20-30 cm atstumu. iš pradžių purškit sunkiausiai pasiekiamas vietas. jei atsirado nutekėjimas, nepergyvenkit, kai išdžius, galima bus nušlifuoti.

ratlankiu-dazymas3

ratlankiu-dazymas4 ratlankiu-dazymas5

išdžiuvusi gruntą švelniai nušlifuojam smulkiu švitru. tik nepersistenkit. veliau viska išvalom sausu svariu skuduru. dažomo paviršiaus neliečiam!

Ketvirtas etapas: nudažom ratlankį. Instrukcijos tokios pat kaip ir gruntavimo. Čia jau stenkitės, kad nebūtų nutekėjimų, nes jų neištaisysit. svarbu nelaikykite balionėlio arti, arba ilgai vienoje vietoje.

ratlankiu-dazymas6 ratlankiu-dazymas7 ratlankiu-dazymas8

KOMENTARAI

WORDPRESS: 3
DISQUS: 0