Kaip parduoti automobilį

Kaip parduoti automobilį

Kaip išsirinkti automobilinį vaizdo registratorių
Kaip teisingai nusiplauti automobilį
Kaip pakeisti Audi A4 akumuliatorių
Kaip pačiam pasikeisti automobilio alyvą?
Kaip nuplauti lietus ratus

Jei jau pradedate galvoti, kad Jūsų turimas automobilis jau pakankamai atitarnavo ir nusprendėte jį parduoti, atminkite, kad visada gausite daugiau,  jei darysite tai patys ir nesinaudosite tarpininkų paslaugomis.  Procesas vyks lengviau, jei įsivaizduosite save pirkėjo vietoje.  Taip parduosite savo automobilį daug greičiau ir brangiau, nei tai padarytų tarpininkai. Mažiausiai pinigų gausite jei pasinaudosite automobilių supirkėjų paslaugomis. Tačiau jei norite parduoti iš ties greitai, gal net tą pačią dieną galite naudotis jais.

 

Kaip parduoti automobilį?

Kaip_parduoti_automobili_2 Jei jau Jūs patekote tarp tu 74 proc. vairuotojų kurie teigia, kad dėtų skelbimą internete ir pardavimu užsiimtų patys tuomet skaitykite patarimus esančius žemiau.

Pradėkite nuo kelių paprastų žingsnių, kuriuos tikrai apgalvojote spręsdami kaip parduoti mašiną. Surinkite visus savo asmeninius daiktus iš mašinos, tada išvalykite, išsiurbkite ir nuplaukite ją naudodamiesi vašku. Švari mašina pritrauks žymiai daugiau pirkėjų, nei tokia pati neplauta mašina.

Apžiūrėkite, ar jūsų mašina neturi mechaninių problemų. Tai padės atsikratyti pirkėjų, kurie prašo nuleisti kainą, argumentuodami, jog mašiną dar reikia taisyti.

Apžiūrėkite panašių transporto priemonių kainas interneto svetainėse. Tai leis jums maždaug orientuotis kokią kainą siūlyti pirkėjams.

Įdėkite savo skelbimą į laikraštį, norimą interneto svetainę, prikabinkite jį ant viešų skelbimo lentų jūsų gyvenvietėje ar užkiškite reklamą už parduodamo automobilio lango. Naudokitės bet kokia matoma vieta, jei norite greitai parduoti mašiną. Nepamirškite prie savo skelbimų pridėti nuotraukos, pabrėžkite mašinos privalumus, pvz. mažą kilo-metražą, puikią būklę ar kitas jums atrodančius svarbius automobilio pliusus.

Nuvežkite savo mašiną į servisą, kuriame kompiuteriu bus pertikrintas jūsų automobilis ir parodykite išspausdintus rezultatus pirkėjams. Įsitikinkite, kad turite visus automobilio ir jo pardavimui reikalingus dokumentus.

Įsitikinkite, kad kiekvienas norintis išbandyti jūsų mašiną turi vairuotojo pažymėjimą. Pasiruoškite pirkėjams, kurie norės apžiūrėti mechanines mašinos savybes ir jiems parodykite gautą iš autoserviso pažymėjimą apie mašinos būklę. Prižiūrėkite visus išbandančius jūsų automobilį, juk nenorite sulaukti netikėtų gedimų.

Radus pirkėją, pasirašykite pardavimo sutartį, kurią pasirašyti turėtų ir pirkėjas ir pardavėjas. Nepamirškite įteikti kopijų abiems pusėms. Atšaukite savo automobilio draudimą tam, kad, įvykus avarijai, nesulauktumėte nemalonumų. Pardavimo sutartyje galite pridėti punktą, jog mašina yra parduota be jokių garantijų.

Įsitikinkite, kad iš mašinos išėmėte visus asmeninius daiktus. Taip pat, nepamirškite nuimti valstybinių numerių lentelės, nebent nurodėte kitokias sąlygas pardavimo sutartyje.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0