Kaip naudotis banku nemokamai arba – Revolut

Kaip naudotis banku nemokamai arba – Revolut

Priežastys, dėl kurių gali būti atmesta jūsų verslo paskolos paraiška
Kaip naudotis TransferGo paslaugomis
Kaip naudotis Vokietijos banku nemokamai arba – N26
Kaip naudotis Smart-ID programėle
Kaip atskirti padirbtus eurus

Revolut – tai kaip dabar madinga sakyti startup’as kuris startavo UK.  Šis startuolis siūlo tikrai įspūdingus dalykus, ne veltui per dvi dienas surinko beveik 13 milijonų svarų investicijų, o tai jam leidžia visas savo paslaugas teikti nemokamai trimis valiutomis USD, EUR ir GBP. Revolut siūlo sąskaitą ir programėle telefone su kuria patogiai ir nemokamai bus galima apmokėti už prekes ir paslaugas tiek internete, tiek realybėje.

 

Revolut sąskaitos privalumai:[list_style_star]

  • Valiuta (USD, EUR ir GBP) konvertuojama pagal oficialius kursus, tad nėra valiutos konvertavimo mokesčių ir galima sutaupyti atsiskaitant šalyse, kuriose nėra Euro, ar perkant internetu.
  • Nemokamas pinigų pervedimas į visų  bankų sąskaitas.
  • Pinigų pervedimas realiu laiku kontaktams, jeigu jie irgi turi Revolut sąskaitas. Jeigu neturi, galimas lėtas pervedimas. Jo metu kontaktas gauna nuorodą ir atsidaręs nurodo savo banko sąskaitą.
  • Virtuali MasterCard kortelė atsiskaitymams internete. Puikiai tinka Paypal, ebay, Aliexpress, Gearbest, sportsdirect ir kitoms pamėgtoms parduotuvėms.[/list_style_star]

Revolut siūlo fizinę MasterCard kortelę:

revolut-kortele [list_style_star]

  • Išduodama nemokamai, nemokamas pristatymas.
  • Nemokamas pinigų išgryninimas  visuose bankomatuose iki 650 eurų/mėn. 15000EUR metams.
  • Turi bekontakčio atsiskaitymo galimybę. Kol kas bent jau man pavyko iki 30 EUR
  • Kortelę galima užblokuoti ir vėliau atblokuoti.[list_style_star]

Ir tai tik keli Revolut privalumai. Revolut sąskaitą galima papildyti bankiniu pavedimu arba pridėjus kortelę. Papildymams puikiai tinka Paysera, nes nieko nekainuoja ir greitai veikia. Apie Paysera jau rašėme anksčiau. Minimali papildymo suma yra tik 10 eurų. Autorizuojant kortelę buvo nurašytas 1 euras, nesu tikras ar jis grįš po rezervacijos pabaigos. Kol kas ši mokėjimų programėle – bankas skamba labai patraukliai, bet vėliau kai startuolis norės tapti pelningu gali sąlygos ir pablogėti. Todėl paskubėkit pasinaudoti kol dar galite. Atsiskaitymams bei pinigų iš bankomatų nuėmimui ši kortelė yra tiesiog tobula. Momentaliai app’sas informuoja apie nuskaitymus nuo kortelės, rodo vietą, kur tai darei ir dar gali prisirašyti, kad nepamirštum kažko ir visai tai nemokamai, daugumoje pasaulio šalių!

Registruodami galite nurodyti , jog sužinojote per mane įrašydami kodą pauliulwm .

KOMENTARAI

WORDPRESS: 1
DISQUS: 0