Kaip išskaptuoti moliūgą

Kaip išskaptuoti moliūgą

Viskas, ką naujokas turėtų žinoti apie internetinius kazino
Nuo mėgstamos renginių organizavimo veiklos iki sėkmingo verslo įkūrimo
Kaip paruošti kaljaną
Įmonės Lietuvoje: statistika ir pirkimas
Tarptautinė mokytojų diena 2024m.

Išskobtas moliūgas gali būti puiki žvakidė ant palangės, juolab kad rudens vakarais temsta tikrai anksti. Moliūgas papuoš jūsų namus, bet ir parodys kad ir jūsų namuose švenčiamas Helovinas. Galbūt daugelis jūsų tai daro kasmet ir puikiai įvaldė šį užsiėmimą, tačiau nuo ko pradėti tiems, kurie niekada nėra rankose laikę moliūgo?

  • Nusipirkite ar paimkite iš mamos/mpčiutės daržo nemažą, apvalų, taisyklingos formos moliūgą. Asimetriškas moliūgas galbūt ir atrodys įdomiai, tačiau jį pjaustinėti bus gerokai sunkiau. Rinkitės kuo šviežesnį ir be dėmių, kad moliūgas ant jūsų palangės išbūtų kuo ilgiau.

  • Naudokite aštrų dantytą peiliuką, nupjaukite moliūgo viršų taip, kad būtų patogu išskobti vidų šaukštu (galite naudoti specialų šaukštą, skirtą ledams serviruoti). Skobdami pasistenkite išgriebti ne tik sėklas ir minkštimą, tačiau ir šiek tiek vaisiaus, kad vėliau būtų lengviau moliūgą pjaustinėti.

  • Jokiu būdu neskaptuokite iš akies, markeriu nusipieškite norimą formą ant moliūgo, o dar geriau būtų, jei internete pasiieškotumėte trafaretų (pavyzdžiui, http://www.pumpkinpile.com/) Popierinį trafaretą galite priklijuoti prie moliūgo, aštriu įrankiu išbadykite formą, kad galėtumėte popierių nuimti ir išpjaustinėti moliūgą.

  • Moliūgo minkštimą patepkite vazelinu arba atskiestomis citrinos sultimis – pateptos vietos neparuduos.

  • Saugiausia ir paprasčiausia būtų į moliūgo vidų įdėti mažą stiklinę žvakidę, kurioje ir bus jūsų žvakė. Vietoj tikros galima panaudoti ir dirbtinę baterijomis maitinamą žvakutę.

  • Jei moliūgo kvapas jus erzina, įberkite cinamono – namai maloniai pakvips. Išeidami iš namų, moliūgą įdėkite į šaldytuvą, kad jis ilgiau išsilaikytų šviežias.

Štai ir viskas, gražios Jums helovyno šventės, garantuojame jūsų vaikams tai tikrai patiks.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0