Kaip nuplauti savaiminio įdegio kremą

Kaip nuplauti savaiminio įdegio kremą

Batų dydžių lentelė ( US, UK, EU dydžiai)
Kokybiškas šunų maistas – kaip pasirinkti ir ko vengti?
Kaip išsirinkti čiužinį
Modernizuojame tradicijas! Ar žinai kokios yra naujos vestuvių tradicijos Lietuvoje?
Ar žinai viską temomis, kuriomis ne visi drįsta klausti?

Įdegis yra trokštamas daugelio merginų. Visgi, saulė ne visada yra tinkama išeitis, ypač turint galvoje tai, jog mūsų šalyje jos būna tikrai ne daug. Blyški oda neturėtų kelti diskomforto, tačiau kai kurios merginos nori atrodyti bent šiek tiek įdegusios. Tokiais atvejais galima rinktis kelis variantus – vykti į soliariumą bent kelis kartus arba naudoti savaiminio įdegio priemones. Pastarosios tampa vis populiaresnės, nes jomis galima išgauti rezultatus itin greitai. Žinoma, tokie eksperimentai ne visada suteikia gerus rezultatus ir neretai pakliūname į situacijas, kai atrodome blogiau nei tikėjomės. Dažniausiai merginos skundžiasi nelygiai padengtu įdegiu, kuris atrodo lyg dėmės, taigi, sprendimai, kaip visa tai pašalinti ir atrodyti gerai yra be galo aktualūs. Štai keli patarimai, ko imtis, pakliuvus į savaiminio įdegio katastrofą:

  • Per tamsus įdegis – jei netinkamai naudojotės savaiminio įdegio priemonėmis ar neteisingai pasirinkote jų kiekį, galimas daiktas, jog jūsų išgautas atspalvis yra gerokai per tamsus. Tokiu atveju vienintelis būdas atrodyti natūraliai – šalinti įdegį. Tai galima padaryti su specialiomis priemonėmis, kuriose yra specialių vaisių rūgšties, tačiau kalbant apie priemones, kurios suteiktų greičiausius rezultatus, štai kelios iš jų: chloras, šampūnas nuo pleiskanų ar peroksidas. Šie produktai išsiskiria tuo, jog nugraužia viršutinį odos sluoksnį, tačiau juos naudoti reikia itin atsargiai. Kai kuriems žmonėms po tokių procedūrų gali pasireikšti odos jautrumas.
  • Tamsesni delnai – daugumą priemonių reikia naudoti su pirštinėmis, tačiau jos tampa didele kliūtimi, norint lygiai paskirstyti produktą. Tokiais atvejais naudojame rankas, tačiau rezultatas taip pat nėra vienas iš geriausių. Po kelių valandų pastebima, jog delnai yra labai tamsūs ir dėmėti. Tam, jog viso to išvengtumėte, turite itin dažnai plauti rankas. Pvz. ištepate vieną koją – plaunate rankas, ištepate kitą koją – plaunate rankas ir t.t. Taip pat nepamirškite išvalyti ir panagių.
  • Nelygus įdegis –  tolygiai paskirstyti savaiminį įdegį yra gana sudėtinga, tad daugelis merginų skundžiasi, jog jų rezultatai yra ne tokie, kokių tikėjosi. Jei pastebėjote, jog jūsų įdegis yra lyg dryžuotas, nelygus, jums padės citrinos rūgštis arba valgomoji soda. Sultimis ar tirpalu suvilgykite vatelę ir trinkite tas vietas, kurios yra tamsesnės. Šios priemonės yra linkusios šviesinti ir šveisti odą, tad tai padės išlyginti odos įdegį.
  • Dėmės ant drabužių – viena iš problemų, su kuria susiduria merginos bei moterys, naudojančios savaiminio įdegio priemones – dėmės ant drabužių. Jos atsiranda todėl, jog kremas nespėja įsigerti. Taigi, po kremo tepimo turėtumėte palaukti bent 20 minučių ir tik tada rengti drabužius. Nepamirškite gerai išsausinti pažastų, vidinės šlaunų dalies ir t.t. Tam, jog kremas greičiau įsigertų, visada galite naudoti plaukų džiovintuvą ir vėsų vėjelį.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0