...

Ar žinai viską temomis, kuriomis ne visi drįsta klausti?

Ar žinai viską temomis, kuriomis ne visi drįsta klausti?

Kaip Laimėti Loterijoje
Kaip atsikratyti pajuodusių ar patinusių paakių
Kaip sužinoti žiedo dydį: žiedų dydžių lentelė
Kaip išsirinkti tinkamą krovinio draudimą?
Kaip natūraliai išbalinti pažastis

Kad ir kiek mūsų visuomenė liberalėja, kad ir kiek tampame atviresni naujovėms bei kitoms vertybėms, tam tikrų dalykų klausti vis dar gali būti nedrąsu. Vienas iš tokių dalykų – sekso prekės. Kadangi intymus žmonių gyvenimas neretai laikomas po devyniais užraktais, mokykloje ar universitete pakankamo švietimo nėra, dažnai pasitaiko, kad tada, kai gyvenime tokių dalykų prisireikia – žinių nėra, o ir klausti – nedrąsu. Tam, kad žinotumėte atsakymus į klausimus, kuriuos galbūt nedrįstate klausti, štai jums trumpas, mūsų paruoštas gidas!

Ar tai yra tabu?

Seksas ir sekso prekės nėra tabu, tačiau labai daug kas priklauso nuo konteksto. Reikia jausti vietą ir laiką kur ir su kuo apie tai kalbėti. Nei sekso prekės vyrams, nei sekso prekės moterims nėra tabu, jeigu apie tai diskutuoja, kalba ar juokauja suaugę žmonės. Jūsų teisė į privatumą yra neliečiama, tad savo asmeniniame gyvenime galite veikti ką tik tai norite.

Tad viską apibrėžiant galima teigti, kad sekso prekės tikrai nėra tabu, jeigu nuomonę bei įžvalgas apie jas dalinsite labai pasvarstytai.

Ar kažkas sužinos, kad užsisakinėjau sekso prekes?

Dabartiniais laikais vis dažniau žmonės renkasi sekso prekes užsisakyti internetu (pvz.: https://www.fantazijos.lt/), o ne eiti į fizinę parduotuvę. Taip yra todėl, kad sekso prekės internetu ir jų pirkimas skaitmeninėje erdvėje, įprastam vartotojui atnešė daug naudos.

Pradedant kaina, baigiant daug ramesne pirkimo patirtimi, internetinės parduotuvės tikrai turi tam tikrų privalumų. Tačiau nepaisant aiškiai aprašomų pirkimo taisyklių bei svarbiausios informacijos, daug kas mano, jog kažkokiu būdu informacija bus vieša ir kiti žmonės sužinos apie kaimyno(-ės), draugo(-ės) ar artimųjų pirkinius. Pirmiausia, tai parduotuvės saugo jūsų duomenis pagal įstatymus. Antra, galite rinktis ypatingai konfidencialias pakuotes, kurių turinio visiškai nesimato, tad būsite ramūs, kad niekas tikrai nežinos, ką jūs pirkote.

Ar galiu naudoti net tada, jeigu esu santykiuose?

Be jokios abejonės. Jūs esate suaugę ir pilnamečiai žmonės. Jeigu to norite – kas jums gali uždrausti tuo naudotis?

Tačiau žinokite, kad tokių paslapčių turėjimas gali atnešti nemalonių pasekmių. Jūsų antroji pusė nusipelno žinoti tai, ko jūs norite ir tai, ko jums trūksta. Jeigu norite įsigyti kažką, kas padės nutolti ir maloniai laiką leisti tik jums vieniems, natūralu, kad partneriai gali ir supykti. Naudingas patarimas yra prieš tai susėsti ir pasikalbėti kokios sekso prekės suaugusiems jus domina, kas galėtų ateiti į jūsų gyvenimą ir atnešti naudą.

Nemaža dalis tokių prekių ir yra skirta poroms, ne tik vieno asmens malonumams. Todėl abu nuoširdžiai pasišnekėkite ir drąsiai įneškite naujų spalvų į savo asmeninius gyvenimus.

Nenoriu su niekuo kalbėti apie tai, ar pavyks išsirinkti?

Jeigu pirkimo procese jums svarbiausia yra privatumas, tokiu atveju rinkitės tik internetines sekso prekių parduotuves. Čia ne tik, kad galėsite konfidencialiau įsigyti, bet ir daug patogiau išsirinkti tai, kas tiks jums.

Daugumos internetinių parduotuvių prekių aprašymai – išsamūs, taip pat būna ir ne viena aukšto raiškos nuotrauka ar net informacinio pobūdžio vaizdo įrašas. Yra tikrai daug medžiagos bei informacijos internete, vien interneto parduotuvėse, kuri padės išsirinkti tai, ko norite ir tai, kas tinka.

Ar sekso prekės padės suprastėjusiems santykiams?

Vienareikšmiškai nieko teigti negalima. Pasitaiko atvejų ir tikrai nemažai, kada naujas pikantiškas akcentas pakursto senai prigesusią aistros ugnį. Tokiais atvejais sekso prekės gali būti it gelbėjimosi ratas suprastėjusiuose santykiuose. Tačiau gali būti, kad reikalingi kitokie sprendimai, o ne intymaus gyvenimo paįvairinimas. Geriausia bus tada, jeigu apie santykių krizę ar sunkesnį ruožą kalbėsite tarpusavyje arba sieksite specialistų pagalbos. Jeigu bendrame kontekste prieisite išvadą, kad tai, ko jums trūksta, užpildyti padės būtent šie pirkiniai, drąsiai ir nedvejodami imkitės veiksmų!

Tikimės, kad šis gidas buvo informatyvus ir naudingas. Žinome, kad atsakėme tik į dalį, bet nebūtinai į visus jūsų klausimus. Jeigu tokių turite ir daugiau, nedvejokite anonimiškai kreiptis į parduotuvių konsultantus internete. Jie jums tikrai padės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: