Kaip atsikratyti pajuodusių ar patinusių paakių

Kaip atsikratyti pajuodusių ar patinusių paakių

Kaip suorganizuoti linksmas ir originalias vestuves?
Kaip apskaičiuoti perimetrą ir plotą: kvadrato, stačiakampio, lygiašonio ir nelygiašonio trikampio?
Kaip nustatyti veido formą
Kaip išsirinkti kokybišką elektroninę cigaretę
Priežastys, dėl kurių gali būti atmesta jūsų verslo paskolos paraiška

Šiais laikais gyvenimo tempas yra itin didelis, na o tai, žinoma, lemia miego trūkumą. Greičiausiai esate girdėję posakį „grožio miegas“, būtent tai yra pagrindinė taisyklė, norint atrodyti gražiai ir sveikai. Miego metu ilsisi visas kūnas, organizmas atsigauna ir tai lemia, jog pailsėjus atrodote daug žvaliau ir energingiau. Visgi, kaip jau minėjome anksčiau, šiai dienai miegas tampa prabanga, kurią sau gali leisti tikrai ne kiekvienas. Nesvarbu kuo esate užsiėmę, darbais, egzaminų sesija ar jus kankina nemiga, greičiausiai pastebėjote, jog po akimis atsiranda patamsėjimai bei tinimas. Visa tai natūrali organizmo reakcija į miego trūkumą. Visgi, jei norite džiaugtis sveika išvaizda, yra keletas būdų, kaip sumažinti tinimą bei paakių patamsėjimus.

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green]   Šaltis – jūsų vaistas!

kaip-atsikratyti-pajuodusiu-ar-patinusiu-paakiu1

Šis metodas labiau tinkamas šalinti patinimus. Viskas, ko reikia, norint ankstų rytą atsikratyti patinusių paakių – ledo kubelis arba iš šaldiklio ištrauktas šaukštas. Nusiprausus ryte, ant paakių priglauskite šaltą šaukštą ir palaikykite kelias minutes. Jei naudojate ledo kubelį – procesas tas pats, tik galite pastarąjį naudoti visam veidui, tai padės pabusti ir suteiks jūsų veidui žvalumo. Tai išties paprasta, trunka vos kelias minutes, o kas geriausia – nieko nekainuoja!

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Išbandykite bulves!

kaip-atsikratyti-pajuodusiu-ar-patinusiu-paakiu2

Dar nuo senų laikų žinoma, jog bulvėse gausu medžiagų, padedančių kovoti su odos spalvos pakitimais. Būtent šią priemonę jaunystėje naudojo mūsų mamos ar net močiutės, tad jei nenorite išlaidauti brangiems kremams, tai jūsų sprendimo būdas. Tiesiog atpjaukite ploną bulvės sluoksnį ir priglauskite prie akių. Iš bulvės bėgantis skystis pasirūpins jūsų akių maišeliais ir patamsėjimais, na o jei šią procedūrą kartosite nuolat, galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais1

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Seni geri triukai su agurkais!

kaip-atsikratyti-pajuodusiu-ar-patinusiu-paakiu3

Visiems puikai žinoma, jog moterys dar senais laikais naudodavo agurkus grožio procedūroms. Ši priemonė tokia pat veiksminga ir šiandien. Visgi, jei norite sustiprinti poveikį, pateiksime išties naudingą receptą. Į mikserį ar kitą smulkintuvą įdėkite kelis agurkus ir suplakite, jog gausite skystą masę. Į pastarąją galite įlašinti kelis lašus alyvų aliejaus. Tuomet į ją pamirkykite medvilninius vatos padelius ir suspauskite, kad išbėgtų skysčio perteklius. Pasiruoškite tiek padelių, kiek norite, vėliau užsandarinkite maišelyje ir įdėkite į šaldytuvo kamerą. Ryte prieš einant į dušą ištraukite du padėkliukus, na o jums išėjus iš vonios, pastarieji bus tinkami naudoti. Užsidėkite juos ant akių ir palaikykite kelias minutes. Procedūrą kartokite kiekvieną dieną.

Gamybos procesą galite stebėti ir video pamokoje:

Sėkmės!

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0