...

Kaip sutaupyti planuojant savaitės apsipirkimą?

Kaip sutaupyti planuojant savaitės apsipirkimą?

Kaip pasidaryti matinį nagų laką
Kaip vykdoma personalo paieška ir atranka?
Kaip išsirinkti televizorių
Kiek pakelių cigarečių galima vežti į Angliją
Kaip išmokti daugybos lentele

Karantinas smarkiai pakoregavo daugumos žmonių apsipirkimo įpročius. Vis dažniau nusprendžiama retinti apsilankymus parduotuvėse, todėl apsipirkimo procesas neretai planuojamas dar iš anksto. Specialus Rimi leidinys padeda susiplanuoti būsimus pirkinius, todėl nuvykus į parduotuvę nebereikia svarstyti, kokias prekes vertėtų įsidėti į pirkinių krepšelį. Tai tikrai nėra vienintelė priežastis, kodėl apsipirkimo procesas turėtų būti planuojamas: taip pat tenka pastebėti, kad toks įprotis taip pat padeda sutaupyti pinigų. Žemiau rasite keletą tikrai naudingų patarimų, kurie padės apsipirkimo metu išleisti kur kas mažiau pinigų, taigi, kodėl jais nepasinaudojus?

Pasidomėkite geriausiomis akcijomis

Rimi leidinys yra atnaujinamas kas savaitę, todėl pirkėjai turi pakankamai laiko pasinaudoti pačiais geriausiais pasiūlymais. Net ir tuomet, jei apsiperkate kas septynias dienas, turėsite progą įvairių prekių įsigyti tikrai palankiomis kainomis. Prieš vykdami į parduotuvę peržiūrėkite šiuo metu galiojančius pasiūlymus, ir tai jums padės numatyti, kokias prekes vertėtų įsigyti.

Rekomenduojama susidaryti pirkinių sąrašą

Nors tokią praktiką taiko tikrai ne visi pirkėjai, tačiau be reikalo: jei prieš vykstant į parduotuvę yra numatoma, kokias prekes reikės įsigyti, prekybos vietoje tenka sugaišti gerokai mažiau laiko. Taip pat toks sprendimas yra palankus ir dėl galimybės sutaupyti pinigų: jei bus nuspręsta įsigyti tik tas prekes, kurios yra numatytos pirkinių sąraše, išleisite gerokai mažiau pinigų, ir įsigysite tik tą produkciją, kuri jums yra būtina.

Planuokite, ką gaminsite savaitės laikotarpiu

Didžiąją dalį pirkinių sudaro būtent maisto produktai, todėl naudinga iš anksto pagalvoti, ką gaminsite artimiausias septynias dienas. Būtent tai padės paprasčiau numatyti, kokius pirkinius vertėtų įsigyti, todėl apsipirkimo procesas bus gerokai sklandesnis. Rimi leidinys padės jums sužinoti, kokiems maisto produktams yra taikomos nuolaidos, todėl tai gali padėti gerokai paprasčiau nuspręsti, ką savaitės laikotarpiu gaminsite savo šeimai.

Dvejojate, ar prekėms yra taikomos geriausios nuolaidos? Palyginkite!

Tikrai ne kiekvienas mūsų turi pakankamai laiko lankytis įvairiose prekybos vietose ir jose lyginti įvairių prekių kainas. Vis dėlto, kas kita, jei nusprendžiama ypatingus pasiūlymus palyginti internetinėje erdvėje: tam sugaištama gerokai mažiau laiko, ir labai greitai galima nuspręsti, ar verta pasinaudoti vienu ar kitu pasiūlymu. Kainų palyginimui dažniausiai tenka skirti ne daugiau nei kelias minutes, taigi, tą gali sau leisti kone kiekvienas.

Peržiūrėkite turimų maisto produktų likučius

Nors įvairios akcijos visuomet vilioja pirkti, tačiau norėdami sutaupyti pinigų pirmiausia įvertinkite, kokių maisto produktų šiuo metu tikrai reikia įsigyti. Jei peržiūrėsite šaldytuvo turinį, labai greitai galėsite įvertinti, kokių maisto produktų šiuo metu reikėtų įsigyti, taigi, organizuoti apsipirkimo procesą bus gerokai paprasčiau. Neleiskite, kad jus užvaldytų pirkimo manija ir pirkite tik tiek, kiek tikrai reikia!

Jei pasinaudosite šiais paprastais patarimais, tikėtina, kad apsipirkdami išleisite gerokai mažiau pinigų.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: