Kaip išsirinkti vestuvių dekoratorę?

Kaip išsirinkti vestuvių dekoratorę?

Kaip auginti bijūnus (pinavijus)
Kaip prižiūrėti orchidėjas
Kaip nustebinti savo mylimąją
Sodo darbai Balandžio mėn.
Kaip pasirinkti trąšas

Pastaraisiais metais vestuvių dekoratorių darbas išties pasikeitė. Jei anksčiau šios srities atstovams tekdavo pasirūpinti tik puokštėmis ant stalų, nuotakos buketu bei bažnyčios puošyba – šiandien tenka daug daugiau užduočių. Žmonės nori įgyvendinti įdomesnes idėjas bei sukurti tokią atmosferą, kuri dar ilgai išliktų atmintyje. Natūralu, jog patys ar su draugų pagalba to padaryti negalėsite, tad dekoratorių pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių žingsnių. Tai į jų rankas patikėsite visus svarbiausius klausimus bei užduotis, todėl paieškoms skirkite daug laiko bei dėmesio. Tam, jog sprendimų priėmimas bei paieškos būtų lengvesnės – mūsų patarimai, kaip išsirinkti būtent Jūsų šventei tinkamiausias dekoro paslaugas.

  1. Darbo patirtis ar nauji veidai rinkoje?

Niekam ne paslaptis, jog daug porų ieško dekoratorių, kurie dirba ne pirmus metus ir gali parodyti realius darbo rezultatus. Visgi, ar tai reiškia, jog nauji veidai negali pasiūlyti kokybės bei išskirtinių idėjų? Žinoma, kad gali. Darbo patirtis šioje sferoje tikrai nėra būtinybė, tačiau tam, jog galėtumėte įvertinti požiūrį į dekorą, estetikos suvokimą, jums reikia realių nuotraukų, kurias sukūrė dekoratoriai. Jei tokie darbai egzistuoja, tikrai nereikia bijoti dirbti su jaunais specialistais, mat neretai jie gali pasiūlyti ne tik daug naujų idėjų, bet ir norą įgyvendinti pačias beprotiškiausias idėjas. Nenustebkite, jei būtent naujai susikūrę dekoratoriai dirbs už gerokai mažesnius įkainius, o tuo pačiu dės maksimalias pastangas tam, jog patenkintų jūsų poreikius. Jie dirba tam, kad sukurtų gerą ir patikimą vardą savo brandui, na o jums tai tik papildomas privalumas.

  1. Išsirinkite savo TOP 5

Jei jau pradėjote pasiruošimą vestuvėms, greičiausiai pastebėjote, jog rinka tiesiog perpildyta pasiūlymų. Ko ne kiekvienoje srityje galima rasti šimtus paslaugos tiekėjų, na o išsirinkti kur kreiptis ir su kuo pradėti bendrauti – labai svarbu. Šioje vietoje mūsų patarimas paprastas. Kadangi vestuvių dekoras yra vertinamas pagal vizualinę medžiagą, imkitės paieškų Instagrame. Tai patogiausia platforma vaizdinei medžiagai apdoroti, tad greitai ir lengvai rasite profilius, kurie yra artimi jūsų stiliaus suvokimui. Tiesa, nepamirškite, jog dekoratorių darbas yra įgyvendinti ne tik savo idėjas, bet tuo pačiu įsiklausyti į kiekvieną kliento pageidavimą. Dėl šios priežasties nepulkite kritikuoti kiekvienos detalės nuotraukoje – galbūt tai buvo nuotakos pasirinkimas? Atradę TOP 5 vestuvių dekoratorius, susisiekite su jais ir paprašykite plačiau papasakoti apie teikiamas paslaugas. Tai ir bus pirmasis žingsnis tikslo link.

  1. Galutinis sprendimas

Greičiausiai kiekviena pora paieškų pabaigoje turi kelis variantus, kas galėtų kurti vestuvių dekorą, na o galutinį sprendimą priimti nėra taip lengva. Mūsų patirtis rodo, jog geriausia susitikti gyvam pokalbiui, kurio metu be jokios abejonės pajusite, kas gali tapti jūsų šventės rengimo dalimi. Kiekviena dekoratorė turi ką pasiūlyti ir išmano savo darbą, tačiau geriausius rezultatus parodo tik tuo atveju, jei dirba su klientais, kurių vizija panaši. Tai ne gebėjimas išpildyti tik vieną stilių. Tai prisitaikymas prie erdvių, sezono, pasirinktų gėlių bei žmonių. Su kai kuriais žmonėmis dirbti tiesiog lengviau, tad ir tikimės, jog rasite tokią komandą, kuri vestuvių dekoravimo procesą pavers malonia patirtimi.

Kalbant apie šių metų tendencijas (kurios nežada itin keistis ir kitais metais), galima išskirti kelis aspektus. Vestuvės tampa jaukesnės, atsisakoma pernelyg akis rėžiančių prabangos akcentų. Vestuvių dekorą užkariauja minimalizmas, boho akcentai bei paprastumas. Lauko bei džiovintų gėlių naudojimas tampa sezono TOP‘u, na o geriausiai visas šias idėjas perteikia Dviese – renginių dekoravimas (Instagram @puosiam.dviese). Tai geriausias pavyzdys, kaip mažos detalės ir netradicinės idėjos gali sukurti šį tą nepakartojamo.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0