Vasaros stilius – kaip išsiskirti iš minios?

Vasaros stilius – kaip išsiskirti iš minios?

Kaip užsirišti kaklaskarę
New Balance: Retro nuotaika moteriškoje versijoje!
Kaip atrodyti stilingai (pavasaris-vasara)
Kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį
Kaip apsirengti rugsėjo pirmąją

„Stilius – būdas be žodžių pasakyti, kas esi“, – Rachel Zoe. Ši amerikiečių mados dizainerės frazė garsiai nuskambėjo visame pasaulyje ir daugelį įkvėpė susikurti savo asmenybei labiausiai tinkantį stilių. Tačiau įkvėpimo kuriant savitą stilių galima ieškoti ne tik garsiausių mados dizainerių žodžiuose ar naujausiuose drabužių kolekcijose, bet ir vyraujančiuose metų laikuose.

Vasara – puikus metas pažvelgti į stilių laisviau, susikurti drąsesnį, ryškesnį įvaizdį ir išsiskirti iš minios. Trūksta idėjų kuriant stilingą ir originalų vasaros stilių? Pasinaudokite vertingais patarimais ir tikrai neliksite nepastebėti vasariškoje minioje.

Dėmesys išskirtinėms stiliaus detalėms

Svarbu suprasti, kad noras išsiskirti iš minios nėra siejamas vien su troškimu atsidurti dėmesio centre. Mados pasaulyje tai reiškia, kad tiesiog norite, jog drabužiai, kuriuos vilkite, ar aksesuarai, kuriuos pasirinkote, būtų pastebėti ir įvertinti. Šis noras – savaime suprantamas. Kartais valandų valandas tenka praleisti prie veidrodžio matuojantis įvairius drabužių derinius ir darosi išties apmaudu, jei pasirinktas įvaizdis lieka neįvertintas.

Tad kaip susikurti tokį vasaros stilių, kuris padėtų išsiskirti iš minios? Kiekvienas stilistas patvirtins tai, kad išskirtinio įvaizdžio paslaptis slypi detalėse. Kartais teisingai ir apgalvotai pasirinkta stiliaus detalė leidžia susikurti stilingesnį įvaizdį nei madingiausi drabužiai. Todėl siekiant išsiskirti iš minios, vertėtų atkreipti dėmesį į šias stiliaus detales:

  • Stilingi akinių rėmeliai. Akiniai jau seniai tapo stilingo įvaizdžio akcentu. Tad vis dažniau akiniai pasirenkami ne tik todėl, kad reikia, o todėl, kad gražu ir madinga. Šiuo metu akinių rėmeliai išsiskiria spalvų ir formų įvairove, tad rasti dėmesį patraukiančius, stilingus akinius išties nesunku. Kurdami išskirtinį įvaizdį atkreipkite dėmesį į netradicinius, įmantrius akinių rėmelius. Galbūt jūsų stilių gali paįvairinti ryškios spalvos akinių rėmeliai? O gal tai bus dideli, išraiškingos formos akiniai? Nepabijokite drąsių sprendimų ir tikrai būsite pastebėti.

  • Madingi galvos apdangalai. Vasara – metas, kai reikia itin saugotis kaitrių saulės spindulių. Tad darykite tai ne tik efektyviai, bet ir madingai. Skrybėlės, kepurės, skarelės – galvos apdangalai, kurių dėka tikrai neišnyksite minioje. Rinkitės plačiakraštę, elegantišką skrybėlę, spalvingą kepuraitę nuo saulės ar žaismingą skarelę – patikėkite, ne tik susikursite stilingą vasaros įvaizdį, bet ir sulauksite daug pagyrų.
  • Ryškios spalvos. Šią vasarą tikrai būsite pastebėti, jei jūsų stiliuje dominuos ryškios spalvos. Ryškiai mėlyna, žalia, rožinė, geltona yra tos spalvos, į kurias turite atkreipti dėmesį rinkdamiesi drabužius bei aksesuarus. Jei nemėgstate rengtis iššaukiančių spalvų drabužiais, tuomet galite savo įvaizdį paįvairinti ryškiaspalvėmis kojinėms, ryškiu dirželiu ar pasirinkti ryškių spalvų papuošalus. Šios įvaizdžio detalės leis susikurti sau artimą, tačiau kartu ir madingą bei išskirtinį vasaros stilių.

Gerai apgalvokite ir sluoksniuokite

Drabužių sluoksniavimas – vienas geriausių ir paprasčiausių būdų, kuris leidžia susikurti stilingą ir originalų įvaizdį. Neretai manoma, kad sluoksniuoti drabužius galima tik šaltuoju metų laiku, nes tuomet reikia apsirengti daugiau drabužių, tad yra lengviau eksperimentuoti ir kurti norimus derinius. Tačiau svarbu žinoti, kad ir vasarą niekas netrukdo nei sluoksniuoti, nei eksperimentuoti, nei kurti išskirtinai stilingą įvaizdį. Kaip sluoksniuoti drabužius vasarą, kad atrodytumėte nepriekaištingai ir liktumėte įvertinti?

  • Suardykite neutralių spalvų paletę. Minėjome, kad šią vasarą madinga tai, kas ryšku ir traukia akį. Tad sluoksniuodami drabužius nepabūkite daugiau spalvų. Ant šviesios, pastelinės spalvos suknelės drąsiai renkitės ryškiaspalvį megztuką ar švarkelį. Neprašausite pro šalį ir neutralių spalvų drabužių derinį papildę ryškios spalvos rankine ar krepšiu. Na, o jei tai jums per drąsu, tuomet pakaks ir ryškiai raudonų lūpų dažų.
  • Žaiskite su siluetais. Per dideli marškiniai, keliais dydžiais didesnis megztinis ar švarkas puikiai atrodys ant aptemptos palaidinės ar siauros suknelės. Toks drabužių sluoksniavimas ne tik sukuria stilingą įvaizdį, bet ir neleidžia sušalti vėsesnėmis vasaros dienomis ar vakarais.
  • Paeksperimentuokite. Berankovė palaidinė ir margi lininiai marškiniai? Ryškūs dviratininko šortai ir lengva, plevesuojanti mini suknelė? Tai – tik keletas stilingų vasarinių drabužių sluoksniavimo idėjų. Drąsiai išbandykite bei kurkite sau artimus derinius..

Nebijokite kopijuoti

Pasaulinė mada skirta tam, kad kiekvienas galėtume pasisemti stiliaus idėjų. Tad kuriant savo įvaizdį nebijokite šiek tiek kopijuoti. Ne paslaptis, kad garsiausios mados ikonos išsiskiria ypatingu stiliaus pojūčiu, ekstravagantiškais įvaizdžiais ir drąsiais pasirinkimais, tad jų nepastebėti tiesiog neįmanoma. Kodėl tuo nepasinaudojus ir savo stiliaus kelyje? Įsidėmėkite jums patinkančius drabužių derinius ir bandykite juos atkartoti kuriant savo įvaizdį.

Tačiau tam, kad jūsų įvaizdis neprarastų nei išskirtinumo, nei originalumo, svarbu jį papildyti ir savomis stiliaus detalėmis. Galbūt tai bus stilingas, močiutės spintoje rastas krepšys? O gal vintažiniai auskarai, gintarinė apyrankė ar spalvingi stiklo karoliai? Nesvarbu, kokias stiliaus detales pasirinksite, svarbiausia, kad tai būtų sava, artima ir pasakotų jūsų stiliaus istoriją.

Pasirūpinkite ne tik apranga

Taip jau yra, kad stilius dažniausiai siejamas su apranga. Tačiau verta pažymėti, kad stilius yra kur kas daugiau. Siekiant atrodyti stilingai neužtenka apsirengti madingai, spalvingai ar neįprastai. Kad ir kaip banaliai skambėtų, pirmiausia žmogų puošia jo veidas, akys, šypsena.

Tad norint būti pastebėtiems minioje reikia pasirūpinti ne tik madingais drabužiais ar stilingais aksesuarais, bet ir savo emocine savijauta. Būkite visiškai tikri, švytintys, laimingi, o svarbiausia – pasitikintys savimi. Atminkite – joks rūbas ar papuošalas neužgoš nei laimingų akių, nei nuoširdžios šypsenos.

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0